Norvegijoje siūloma 7 metų vaikams leisti pasikeisti lytį

Norvegijoje pateiktas įstatymo projektas, kurį priėmus 7 metų sulaukusiems vaikams būtų leista priimti sprendimą pasikeisti lytį savo as...


Norvegijoje pateiktas įstatymo projektas, kurį priėmus 7 metų sulaukusiems vaikams būtų leista priimti sprendimą pasikeisti lytį savo asmens tapatybės dokumentuose.

„Tai svarbi sritis, kurioje Norvegija jau daug metų atsilieka nuo daugelio kitų valstybių“, - teigė šalies sveikatos ministras Bentas Hoie, kuris pats yra „susituokęs“ su kitu vyru. „Galime didžiuotis, kad pagaliau priimame šį įstatymą.“

Įstatymas leistų 7-16 metų vaikams pasikeisti savo lytį asmens tapatybės dokumente, tačiau tam vis dėlto dar būtinas tėvų leidimas. Jei tėvai sutiktų su šiuo vaiko sprendimu, jam nebereikėtų apie tai konsultuotis su psichiatru ar kitais specialistais.

„Šis siūlymas yra istorinis, nes nuo šiol pasikeisti lytį nuspręs pats individas, be medikų įsikišimo“, - teigė ministras.

Siūlymas pateiktas kartu su kitu siūlymu leisti žmonėms pasikeisti savo lytį šalies populiacijos registre prieš tai nepasidarius lyties keitimo operacijos.

Dabartinis įstatymas reikalauja, kad norintys populiacijos registre savo lytį pakeisti vyrai pasidarytų kastraciją, o moterys sterilizaciją.

Parengta pagal Lifesitenews.com informaciją


Susiję

Pažangos ideologija 8966953783603906358

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2015-07-08 09:52

  Šita šalis visai išėjo iš proto. Tik tiek galima pasakyti.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2015-07-08 11:58

  Lyties pakeisti neįmanoma, galima tik sunaikinti lytinius organus:(

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taip - įdomiais laikais gyvenam: psichines problemas gydo pjaustydami lytinius organus, arba pareiškia, kad "čia - ne problema, o tavo teisė!". :)

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2015-07-08 22:59

  "Dabartinis įstatymas reikalauja, kad norintys populiacijos registre savo lytį pakeisti vyrai pasidarytų kastraciją, o moterys sterilizaciją."

  Ar ne čia šuo pakastas: tikslas - naikinti vaisingumą.
  Dievas tarė: "Būkite vaisingi ir dauginkitės." O kam rūpi priešginiauti ir atvirkščiai elgtis?..

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2015-07-09 11:32

  Ne, čia jau visiškas nuprotėjimas,arba artėjimas įteisinti pedofiliją, nepilnamečiui draudžia gerti, rūkyti, o organus keisti galima bus, jis net supratimo apie tai neturi, o ,,Dėdės jam patars''.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2015-07-10 01:50

  O musu tetules is vaiku teisiu apsaugos Vilniuje su dziaugsmu priima kiekviena ,,naujove" is Norvegijos. Atidirba, vadinasi, uz gautus is ju pinigus. Parsidaveliai ir pabaisos, naikinantys tauta ir nagus suleide i pacius maziausiuosius.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Atims vaiką ir staigiai pakeis lytį.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Laikas jiems pakeisti ne lytį, o rūšį iš Homo Sapiens į Homo Rabidus

  AtsakytiPanaikinti
 8. Bet k a s viso to proceso autoriai? Kas yra iniciatoriai? Dvasinėje srityje aišku kas. Bet visuomenėje? Kokia nors tauta? Ideologinė grupė? Klanas?

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

KVIEČIAME ĮSIGYTI

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

Naujienų prenumerata

item