PSO: Šalys privalo įteisinti abortus, prostituciją ir lyties keitimo operacijas

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) neseniai įsitraukė į kultūrinius karus ir išleido pareiškimą , kuriame teigiama, kad visos šalys pr...

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) neseniai įsitraukė į kultūrinius karus ir išleido pareiškimą, kuriame teigiama, kad visos šalys privalo pašalinti apribojimus abortams (net vėlyvo nėštumo atveju), sudaryti galimybes lyties keitimo operacijoms ir pašalinti bet kokius kriminalinius apribojimus nesantuokiniams lytiniams santykiams, prostitucijai ir homoseksualiam elgesiui.

Šis pranešimas priimtas kaip „svarbus ir ilgai lauktas“ vienos Australijos interseksualų aktyvistų grupės dar ir dėl to, kad „jame randamas specialus skyrius interseksualiems žmonėms, kaip ir kitoms stigmatizuojamoms socialinėms grupėms, įskaitant lesbietes, gėjus vyrus ir transseksualus“.

Pasaulio sveikatos organizacija, kuri pripažino, kad jos kompetencijos stoka tik pasunkino Ebolos viruso epidemiją, nusinešusią 11 tūkst. gyvybių, dabar skiria dėmesį ir savo resursus tam, kad skatintų seksualines „teises“.

Pranešime vyriausybės kviečiamos jauniems žmonėms užtikrinti „visapusišką lytinį švietimą“, kad šie įgautų „žinių, įgūdžių ir vertybių“ ir galėtų „priimti atsakingus sprendimus, liečiančius jų seksualinį gyvenimą“. Šios „vertybės“ pateikiamos kaip esančios priešingos tradiciškai suprantamai moralei, kuri vaizduojama negatyviai. PSO taip pat nori, kad vyriausybės apribotų sveikatos įstaigų teisę atsisakyti teikti abortų ar reprodukcinių technologijų paslaugas.

Parengta pagal Lifesitenews.com informacijąSusiję

Pažangos ideologija 7244322497821822083

Rašyti komentarą

  1. Anonimiškas2015-06-24 11:55

    jokia pso ar kpss neturi jokios teises jokiai valstybei sakyti, ka ta privalo daryti. Tik tos valstybes zmones gali, kad ir ka jie besugalvotu.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Anonimiškas2015-06-24 16:07

    Panaikint tą PSO, jeigu tokius kliedesius skiedžia :/

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PRISIJUNKITE

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item