E. Macronas: reikia bausti trečiojo pasaulio imigrantų neįsileidžiančias ES šalis

tiesos.lt Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas pareiškė, kad norėtų bausti tas ES šalis nares, kurios yra, jo teigimu, pernel...


Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas pareiškė, kad norėtų bausti tas ES šalis nares, kurios yra, jo teigimu, pernelyg nacionalistinės ir nenori priimti imigrantų iš trečiojo pasaulio šalių. Be kita ko, E. Macronas pripažino neprieštarausiantis, jei būtų nuspręsta tokioms šalims atšaukti ekonominę pagalbą ir  jas pašalinti iš Šengeno zonos.

„Europa nėra meniu à la carte, tai politinis projektas“, – taip sakė E. Macronas ES viršūnių susitikime Zalcburge.

Prancūzijos prezidento nuomone, Višegrado šalys: Lenkija, Čekija, Slovakija ir Vengrija yra labai patenkintos ES, kai kalbama apie paramą, bet „jos nenori namuose priimti nė vieno migranto, nė vieno pabėgėlio“.

Vengrija neseniai pranešė, kad nemano perleisti savo sienų kontrolės „Frontex“, ES sienos saugotojams, – už tai, kaip teigia Macronas, irgi turėtų būti baudžiama.

„Šalys, kurios nenori turėti nei daugiau „Frontex“, nei solidarumo [dėl pabėgėlių], turės palikti Šengeną. Šalys, kurios nenori turėti daugiau Europos, neturės daugiau priėjimo prie Struktūrinių fondų“, – kalbėjo Prancūzijos prezidentas.

Tačiau bausti šalis, kurios atsisako ES sienų ir pakrančių apsaugos tarnybos „Frontex“, gali būti sunku, nes ši grupė yra net didesnė nei ta, kuri nenori priimti imigrantų. Susitikimo Zalcburge metu Austrijos federalinis kancleris Sebastianas Kurzas paaiškino, kad pietų Europos šalys, tokios kaip Italija ir Graikija, neigiamai nusiteikusios dėl savo sienų kontrolės perdavimo į „Frontex“ rankas, nes tada bus dar sunkiau išsiųsti imigrantus.

E. Macronas taip pat pareiškė, kad kitų metų Europos Parlamento rinkimai bus istoriniai – jie ir nulems, ar ES pasuks multikultūriniu, globalistiniu, kairuoliškai liberaliu keliu, ar nacionalistiniu.

Susiję

Emmanuel Macron 5165177198156863451

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2018-09-23 21:35

  Na, tokiu tonu jis tyčia visus erzina. Kažin kodėl?

  AtsakytiPanaikinti
 2. As nesuprantu tokiu idijotisku jo zingsniu.Cia su tais pabegeliais,kurie nesiruosia dirbt ir jis nori darju parsivest-tai EU savizudybe.Neduprantu tokiu kaip jis nemeiles europieciams ir ju kulturai krikscioniskai.Tai jei nedigindim tai atsliaus galas ir prie musu duru.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2018-09-24 09:51

  Makronas įsisvaigo, kalba taip tarsi ES būtų Prancūzijos kolonijos. Demokratijos principus pripažystančios šalies prezidentas taip kalbėt neturėtų, nes taip kalba diktatoriai.
  Gaila Prancūzijos...

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2018-09-24 13:26

  Mikronas primena Planktoną iš Kempiniuko plačiakelnio.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2018-09-25 16:34

  Debilas varliavalgis.I subine jam petarda!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Na ir demokratija.Niekas neklausia nori ar nenori, gali ar negali...Niekaip nesuprantu, kam jiems reikalingi tie islaikytiniai?Ir kodel ta prievarta tiems, kas ju nenori?Gerbiu tu keturiu valstybiu vadovus.Jie turi stubura.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Reikia džiaugtis, kad eurofederalistai dar nespėjo įgyvendinti savo svajonės - sukurti sajūzinę MVD kariuomenę. Tada visokių makronų šnekos apie bausmes "nepaklusnioms sajūzinėms respublikoms" įgautų visai kitą prasmę.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Pagarba sioms salims,turincioms stubura .junkimes !

  AtsakytiPanaikinti
 9. Anonimiškas2018-09-26 13:48

  Tai kad jis pats neįsileidžia nei vieno. Jis bandė ir ant Italijos varyti, kad jie nusprendė neįsileisti laivų, bet pats atstumia kiekvieną kuris bando ateiti, ir neįleidžia nei vieno migranto pro sienas.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui su V. Sinica

Savaitės pokalbis

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item