Vakarų pakrantės žygyje už gyvybę dalyvavo beveik 70 tūkstančių amerikiečių

Praeitą savaitę šimtams tūkstančių gyvybės nuo jos pradėjimo akimirkos gynėjų susirinkus į Žygį už gyvybę Vašingtone , šią savaitę beveik...

Praeitą savaitę šimtams tūkstančių gyvybės nuo jos pradėjimo akimirkos gynėjų susirinkus į Žygį už gyvybę Vašingtone, šią savaitę beveik 70 tūkstančių amerikiečių žygiavo kasmetiniame Vakarų prakrantės Žygyje už gyvybę San Franciske.

Jau 13-ąjį kartą JAV Vakarų pakrantės gyventojai rinkosi į Žygį už gyvybę, skirtą išreikšti protestą 1973 metų sausio 21 dieną Aukščiausiojo teismo byloje Roe prieš Wade priimtam sprendimui priverstinai įteisinti abortus visose valstijose.

Nuo tada, kai 1973 metais Aukščiausiasis teismas įteisino abortus, Jungtinėse Valstijose jais nužudyta jau beveik 60 milijonų negimusių kūdikių.

„Abortas išduoda moteris. Moterys nusipelnė daugiau!“, skandavo žygio dalyviai, laikydami plakatus „Abortas sužeidžia moteris“.

Šalia žygio trasos protestavo abortų šalininkės, kaip ir sausį vykusio Moterų žygio metu dėvėjusios „Vaginos kepures“ ir šaukdamos „Mano kūnas, mano pasirinkimas“. Keli protestuotojai rėkavo grasinimus žygio dalyvius ir jiems rodė nepadorius ženklus.

Peteris Yepas, organizacijos „Studentai už gyvybę“ viceprezidentas komunikacijai, teigė, jog agresyvūs protestuotojai žygio dalyviams įkvėpė tik dar daugiau drąsos.

„Net šalia protestuotojams rėkaujant neapykantos kupinus žodžius, mes jautėmės užtikrinti, kad reikia žygiuoti už negimusius kūdikius, kurie dėl aborto neteko teisės į savo žodį“, - teigė P. Yepas.

Protestuotojai prieš žygį taip pat garsiai leido įrašą, kuriame moters balsas, apsiskelbęs esantis dievu, skaitė „10 įsakymų“, kurių visuose buvo reikalaujama abortų. Kiti protestuotojai laikė plakatus su užrašu „Abortas yra šventas“ ir „Vaginos kepurėmis“ aprengė net kartu atsivestus vaikus.

Tačiau žygis išliko taikus, o jo pabaigoje sudainuota daina „Mes esame už gyvybę kovojanti karta!“ (angl. We Are the Pro-Life Generation!). Kadangi daugiausia žygyje dalyvavo studentiško amžiaus jaunimas, šia daina norėta parodyti, jog būtent dabartinė karta bus ta, kuri nutrauks abortus Jungtinėse Valstijose.

Parengta pagal Lifesitenews.com informaciją

Susiję

Šiaurės Amerika 6125599245150805387

Rašyti komentarą

 1. "Moterų žygio metu dėvėjusios „Vaginos kepures“ ir šaukdamos „Mano kūnas, mano pasirinkimas“ "

  Jei kas nors toms damoms trenktų asmeniniu kūnu, t.y. fizinės konfrontacijos atveju, nesakytų, kad tai tebuvo kito žmogaus kūno dalies judėjimas, kito žmogaus pasirinkimas užvožti.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2017-02-03 18:56

  DNR genu ne tas pats, tai gal tai ne moters kunas. O reiktu kontracepcija ismokti naudotis, arba susirasti tikrai gera patikima vyra.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nežiniukas2017-02-04 15:22

  Patirti malonumą nėra pareiga.

  Kaip niekas varu nevaro į brangų restoraną papietauti. Bet jei jau nuėjai ir užsakei, būk malonus, prisiimk pareigą užmokėti už malonumą.

  Todėl tos "vaginos", prieš šaukdamos "mano kūnas, mano pasirinkimas", tą turi išmokti šaukti prieš guldamos su bet kuo, nes niekas tų "vaginų" per prievartą neguldo.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2017-02-04 17:09

  Abortas yra žudymas.
  Pasisakom visur, kol dar galima ir leidžiama. Įsivaizduokite, skaitys kokia nors nėščia moteris kur nors komentarus ir pamatys PERSPĖJIMĄ, kad abortas yra nekaltojo nužudymas, paskaičiusios gal apsigalvos ir nenutrauks nėštumo.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Savaitės pokalbis

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item