Meksikos dvasininkai: Geriau sėsime į kalėjimą nei laiminsime vienalytes „santuokas“

Meksikos Aukščiausiajam Teismui panaikinus draudimą sudaryti vienalytes „santuokas“, Nuevo Laredo vyskupas Gustavo Rodriguezas Vega kart...


Meksikos Aukščiausiajam Teismui panaikinus draudimą sudaryti vienalytes „santuokas“, Nuevo Laredo vyskupas Gustavo Rodriguezas Vega kartu su savo vyskupijos kunigais paskelbė deklaraciją, kurioje jis užtikrina savo vyskupijos tikinčiuosius, kad jis geriau bus įkalintas nei dalyvaus sudarant tokias sąjungas.

„Jie negali reikalauti tokios institucijos kaip Bažnyčia veikti prieš savo principus. Tegul Aukščiausiasis Teismas siunčia kunigus ir vyskupus į kalėjimą, bet Bažnyčia negali eiti prieš mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus įsakymus“, teigiama deklaracijoje.

„Mes žinome, kad galime pakliūti į kalėjimą, jei kai kurios poros panorės sudaryti civilinę sąjungą, o mes neduosime joms savo palaiminimo. Šis įstatymas negali įpareigoti Bažnyčios, Ji negali eiti prieš savo principus, ir iš tiesų vieninteliai, kurie ateis į Bažnyčią, bus tie, kurie turi tuos pačius principus kaip mes.“

Vyskupijos kunigai patikino, kad jų pozicija yra „paremta moksliniais, antropologiniais, socialiniais ir religiniais argumentais“, kurie įrodo, kad santuoka tarp vyro ir moters <...> kaip teisinė dviejų tūkstančių metų Vakarų tradicija, yra vieno vyro ir vienos moters, trokštančių palikuonių, sąjunga“. Aukščiausiojo Teismo sprendimą įteisinti homoseksualias „santuokas“ jie vadina „takoskyros kūrimu, kuriai nepritars visas pasaulis, taip pat ir Bažnyčia“.

Šalies Aukščiausiasis Teismas birželio 12-ąją išleido deklaraciją, teigiančią, kad šalies įstatymas, apibrėžiantis santuoką kaip vieno vyro ir vienos moters, kurie ketina susilaukti palikuonių, sąjungą, yra „antikonstitucinis“.

Parengta pagal Lifesitenews.com informaciją

Susiję

Religija 6351343494537446798

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2015-06-30 10:31

  Džiugina tokia nuosekli ir logiška vyskupijos kunigų nuostata. Tik klausimas ar pavyks išlaikyti vienybę. Mat pas brolius protestantus šiuo klausimų yra "pažangus" skilimas.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2015-07-01 20:16

   Broliai protestantai yra suskilę ne tik tarpusavyje (nebūtų protestantais), bet ir jų galvose yra labai stiprus skilimas. Kurie nepripažįsta autoriteto ir hierarchijos, eina su velniu obuoliauti ir galiausiai tarnauja ne Kristui, bet tiems, kas moka didesnį pinigą, t.y. Mamonai. Kryžiaus Jonas ar Teresė Avilietė turėjo daugiau priežasčių nekęsti savo katalikiškųjų viršininkų nei Liuteris ar Cvinglis, bet jie iki smerties pasiliko ištikimi Kristui, o ne savo puikybei, kuri yra didžiausia nuodėmė (už ją Liucipierius buvo išspirtas iš dangaus į pragarą).

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2015-07-01 21:28

   Ką tik "istorinį" nutarimą priėmusiame JAV Aukščiausiame teisme nebuvo protestantų, bet buvo 3 judėjai (visi palaikė sodomitus) ir net 6 katalikai. Deja, du iš jų irgi palaikė sodomitus. Taigi, katalikai nemažiau susiskaldę.

   Panaikinti
 2. Kad mūsų dvasininkai taip pasakytų...

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PRISIJUNKITE

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item