Nacionalinis susivienijimas. Neleiskime ištrinti Vasario 16–osios iš Tautos atminties! (kvietimas)

Visus vilniečius vasario 16 dieną 18 valandą kviečiame su deglais ar be jų ateiti prie Jono Basanavičiaus paminklo, kauniečius 18.30 val. - ...

Visus vilniečius vasario 16 dieną 18 valandą kviečiame su deglais ar be jų ateiti prie Jono Basanavičiaus paminklo, kauniečius 18.30 val. - prie Laisvės paminklo. Gerbdami karantino taisykles su Laisvės liepsna rankose pagerbsime valstybės kūrėjų ir gynėjų atminimą.

Pusę amžiaus sovietinių okupantų propaganda lietuviams kalė į galvas – 1918 metų vasario 16 dieną paskelbta nepriklausoma Lietuvos valstybė yra neteisėtas buržuazinių nacionalistų kūrinys. Istorinė ir geopolitinė klaida. Lietuvių tauta turėjo išnykti, o ne atgimti XIX a. pabaigoje. Jos atgimimas ir savos valstybės sukūrimas buvo nesusipratimas. Vasario 16–oji buvo trinama iš mūsų atminties visais būdais: buvo tyčiojamasi iš pačios lietuvių tautinės valstybės idėjos, juodinami ir šmeižiami iškiliausi jos kūrėjai, smerkiamos Nepriklausomybės kovos ir drąsieji savanoriai, menkinami ir karikatūrinami savo valstybę išsikovojusios Tautos pasiekti laimėjimai. Ir vis dėlto ta diena gyveno lietuvių protuose ir širdyse, kasmet matomiausiose vietose vis suplevėsuodavo rizikavusių ilgais kalėjimo metais drąsuolių keliama Lietuvos valstybę primenanti Trispalvė. Sovietiniai okupantai trypė ir trynė Vasario 16–osios atmintį atvirai ir šiurkščiai – draudė minėti tą dieną ir negailestingai persekiojo ir baudė ją išdrįstančius švęsti Lietuvos patriotus.

Lietuviai! Visi Lietuvą mylintys ir jai ištikimi tėvynainiai! Atėjo laikas suprasti, įsisąmoninti ir pripažinti karčią tiesą: Vasario 16–oji vėl trinama iš mūsų, Lietuvos piliečių, atminties. Tik ne atvirai, draudžiant minėti šią dieną, o švenčiant ją taip, kad tuščiose ir pompastiškose valdžiažmogių kalbose, piliečių džiaugsmingai mojuojamų Trispalvių jūroje ir grandiozinių fejerverkų ugnyse pradingtų  tikrasis – dvasinis ir politinis tos dienos turinys ir jos istorinė prasmė. Suvaidinto patriotizmo ir klastojamos Vasario 16–osios esmę prieš trejus metus išdavė kiekviename žingsnyje šmėžavęs melagingas įrašas: LIETUVAI – 100. Sąmoningai ir nusikalstamai klaidinantis. Turėjęs priversti mus pamiršti, kad Lietuvos vardas žinomas pasauliui jau tūkstantį metų ir kad švenčiamas ne daugelį amžių gyvuojančios Lietuvos, o moderniosios lietuvių tautos sukurtos ir ginklu apgintos Lietuvos nepriklausomos ir demokratinės valstybės šimtmečio jubiliejus.

Apgaule ir klasta trinantys Vasario 16–ąją iš mūsų atminties ,,globalios Lietuvos“ kūrėjai siekia, kad lietuviai visiems laikams pamirštų ir net nepajėgtų įsivaizduoti, kad jie gali būti valstybinė tauta. Kad jie nebesuprastų, kad gali ir turi teisę valdyti save ir gyventi kaip nepriklausoma politinė bendruomenė, laisvai lemti savo kaip tautos ateitį ir likimą. Kaip gūdžiausiu sovietmečiu, Vasario 16–ąją vėl slegia ir jos šviesą temdo sugrįžę baimių ir įtarimų esant ,,nacionalistine“ švente šešėliai.

Sąmoningai griaunama ir naikinama viskas, kas susiję su šia diena. Trukdoma įrengti ją menančią ir simboliškai įprasminančią Valstybės aikštę šalies sostinėje. Klastojama ir trinama Vasario 16–osios Lietuvos valstybės viziją ir jos garbę išsaugojusių Laisvės kovų istorija ir atmintis, juodinami ir šmeižiami tą valstybę gynę didvyriai.

Siekiama, kad užmiršę, kas yra sava nepriklausoma valstybė, mes, lietuviai, nebesuprastume, ir kas yra tikroji – politinė ir valstybinė Laisvė. Trinant Vasario 16–ąją iš mūsų atminties tikimasi, kad mes užmiršime, jos esame šimtmečių bendro likimo susaistyta žmonių bendrija – TAUTA, – išsivaikščiosime po pasaulį ir jame ištirpsime nepalikdami savo buvimo šioje Žemėje pėdsakų. 

Todėl švęskime Vasario 16–ąją kaip laisvi ir orūs žmonės. Suprantantys, kad turime tik vieną Tėvynę – mažą Žemės lopinėlį prie Baltijos jūros, kuris vadinasi LIETUVA. Ir atsimenantys, kad 1918 metų Vasario 16–ąją gimusi Lietuvos VALSTYBĖ yra vieninteliai mūsų kaip Tautos namai – vienintelis saugus prieglobstis nuo pasaulį krečiančių negandų ir istorijos audrų.

Tai bus asmeninis Meilės, Pagarbos ir Drąsos aktas mūsų valstybei, mūsų kritusiesiems, mūsų vaikams ir vaikaičiams. Visoje Lietuvoje uždekime žvakes prie Vasario 16-ąją primenančių paminklų ir su ja susijusių aikščių bei ant žuvusiųjų kapų. Visi galintys kviečiami ateiti su deglais – išmeskime baimę, išdrįskime ir vėl įžiebti savo Meilės atkurtai Lietuvai ugnį. 

Vilniuje 18 val. prie Tautos Patriarcho Jono Basanavičiaus paminklo uždekime savo Laisvės šviesą! Būkime vieningi, orūs ir laisvi piliečiai, gerbkime ir saugokime save ir savo artimą. Tačiau ateikime!  Mums niekas to neuždraudė ir  niekada negali uždrausti.

Pakelk galvą, lietuvi! Švęsdamas Vasario 16–ąją prisimink ir garsiai ištark sau ir kitiems: MES ESAME ISTORINĖ IR VALSTYBINĖ TAUTA!

2021 m. vasario  12 d.  

Politinės partijos Nacionalinis susivienijimas valdyba  


Susiję

Nacionalinis susivienijimas 471151970183983571

Rašyti komentarą

 1. Sveikinimai NS...
  Sveikinimai tautos patriotams.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pasauliui 1000 metų žinomas ne tik Lietuvos vardas, bet ir Lietuvos valstybė. Jeigu nukertate Vasario 16-ąją nuo jos ištakų (o iš kurgi atsirado visi signatarai etc.), tai neteisybė. Negana to, tai pavojinga politiniu požiūriu, nes tokia, grynai moderni valstybė istorijoje jau ne kartą parodė savo baisų veidą (ir tai gali būti ne tik Lietuva, Lenkija, tačiau bet kuri kita išimtinai modernistinėmis erezijomis grįsta vastybė.). Man pirmam reikia mąstyti, atgailauti ir melstis, bet vis tiek glumina kvietimo minčių eiga: 1. Lietuva žinoma jau 1000 metų 2. Kviečiame švęsti jos 100 metų jubiliejų. (Čia supaprastinau argumento paprastumo dėlei, o ne, kad ką nors įžeisti ar kurstyti neapykantą tikrąja to žodžio prasme). Su Dievu.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kažkaip su teksto suvokimu komentuojantiems prastai. Pareiškime NE KVIEČIAMA švęsti šimtmerį, kuris seniai praėjo, o vertinama, koks tas šventimas buvo (citata) : "Suvaidinto patriotizmo ir klastojamos Vasario 16–osios esmę prieš trejus metus išdavė kiekviename žingsnyje šmėžavęs melagingas įrašas: LIETUVAI – 100. Sąmoningai ir nusikalstamai klaidinantis. "

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Būtent.
   O susirinkimas Ta proga... yra kartu ir repeticija Naujam Tautos pakilimui.
   Didelė kelionė prasideda nuo mažo žingsnelio.

   Panaikinti
 4. Mano vardas Kate, aš esu iš Oregono. Vedžiau 17 metų. Mano vyras vieną rytą pabudo ir pasakė, kad nori, kad eitume savo keliais. Mėnesius ašarojau. Buvau sutrikusi ir suskaudusi širdį. Aš siunčiau seserį eiti jo prašyti, bet jis reikalavo, kad mūsų sąjunga baigtųsi, kad jis man pavargo. Aš ieškojau pagalbos, kai skaičiau keletą liudijimų apie daktarą Ajayi apie tai, kaip jis meilės burtais padeda žmonėms, turintiems santuokos problemų. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė, ką reikia padaryti, kad jis užkerėtų, iš pradžių buvau skeptiškas, jei turėčiau tai padaryti, ir nusprendžiau pabandyti. aš padariau tai, ką man liepė rašyti daktaras Ajayi, rašybos ratukas, tada ne iš 7 dienų iš niekur mano vyras, kuris mane paliko be jokios priežasties, vieną vakarą grįžo namo ir maldavo mane sugrąžinti, jis netgi atėjo su savo broliu ir maldavo atleisti. Po tiek skausmo, kurį patyriau, mano vyras grįžo. esu tokia laiminga. dėka dr. Ajayi, galite kreiptis į jį dėl bet kokio rašybos darbo. Tikiu, kad jis matys tave per tavo problemas. El. Paštas: drajayi1990@gmail.com Arba „Whatsapp“: +2347084887094

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tai Katei iš Oregono smegenys atsisluoksniavo...

   Panaikinti
 5. Panašu,kad Politinės partijos Nacionalinis susivienijimas valdyba turi peržiūrėti savo veiklos organizavimo lygį.Kol kas jis "mėgėjiškas".

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Už balos

Papunkčiui su V. Sinica

Savaitės pokalbis

SEKITE MUS FACEBOOK

item