Algimantas Rusteika. Globalistų fiesta

www.kaunoforumas.com Šios dienos jie laukė, apie ją svajojo ilgus ketverius metus, per kuriuos nebuvo naujo karo. Pas mus, imperijos pakrašč...

www.kaunoforumas.com

Šios dienos jie laukė, apie ją svajojo ilgus ketverius metus, per kuriuos nebuvo naujo karo. Pas mus, imperijos pakraščio provincijoje – visuotinė euforija. Prokuratorius, administratoriai su visomis savo moterimis, partneriais, gimine ir vaikaičiais, rūmų juokdariai ir progreso trubadūrai, vaikų atiminėtojai, šimtininkai, piktos, vyrų neapkenčiančios moteriškės, atšilimo ir varlyčių teisių šaukliai, ir visos kitos pažangiosios lytys, lygios galimybės ir žolytės partijos štai šlovina naująjį viešpatį būgnais, šokinėjimu ir gerai skambančiais cimbolais!

Po naujojo reichstago padegimo išvaikius liaudį ir uždraudus laisvą žodį, imperijos sostinėje – demokratijos šventė su komendanto valanda ir namuose uždarytais laisvaisiais piliečiais, pakeistais šimtais tūkstančių vėliavų. Sostinėje, kaip karo metu suskirstytoje zonomis, už dešimčių tūkstančių legionierių saugomų įtvirtinimų Senatas, patricijai ir pakalikai susirinko skelbti Imperatorių ir palaidoti Respubliką.

Guvus, tampomas už virvučių senukas, užmirštantis, kuria koja reikia šlubuoti, perskaitė šaunią kalbą miestui ir pasauliui, visiems tikriems gyviesiems, kurie jam nerūpi, pašalpų gavėjams, dvariškiams, pasaulio palūkininkams, pirkliams ir kvailiams, o taip pat gyviems ir palaidotiems numirėliams, kurie šitaip vieningai už jį balsavo ir tikisi, kad jiems ir vėl viskas baigsis gerai.

Išglebusiose, išlepusiose, savo noru džiugiai mirštančios civilizacijos sostinėse linksminasi išglebę, išlepę valdytojai ir jų svitos. Dar padidės tuščių kalbų ir pinigų srautai ir vis naujų barbarų ordos, žmonės gaus dar nemokamos duonos, žaidimų ir visuotinės gyvenimo kontrolės, o tautos, tradicijos, tikėjimas ir tai, kas per amžius kurta, puoselėta ir sudaro buvimo prasmę, bus galutinai paskandinta beprotybėje ir instinktų siautėjime.

Pasaulį seną sudaužysim ir naują pastatysim, kur menka vidutinybė, agresyvus ir bukas primityvumas taps viskuo. Tai kas, kad tai laikina, silpnins ir sužlugdys mūsų gyvenimus, valstybes ir pasaulį, tačiau juk pratęs sprendimų priėmėjų egzistenciją ir atneš naujų galių. Svarbiausia išlaikyti ir gausinti tą ką turi, o jei kas – tam jie turi savo salas, uždaras zonas, vandens ir tikras patrankas. Padangių imperija seniai laukia savo valandos, ji moka laukti šimtmečius ir ta valanda artėja.

Istorijoje būna įvykių, kurie nulemia ateitį dešimtmečiams ir būna momentų, kada į sceną trumpam išeina žmonės ir patys nulemia įvykius. Dabar viskas priklausys ne nuo senojo ar naujojo imperatorių, o nuo tautos – tik ji leis arba ne atimti tai, ką du šimtmečius tikėjo turinti. Jeigu Amerika pasiduos, kas labai įtikėtina – lėtas civilizacijos merdėjimas praeis negrįžtamumo tašką. Jei ne – įtampa nusikraus milžino vidaus drebėjimais, jam nusilpus geopolitinės pusiausvyros ir įtakos ribų griūtis prasidės greitai.

Nuo mūsų čia niekas nepriklausys ir nei vienas scenarijus mums nepalankus. Teks rinktis iš blogų variantų ir mūsų pseudoelitas, kaip visada, pasirinks tą, kuris stipresnis ir geriau užmokės. Kol tylėsim – apie mus niekas negalvos, ar spurdėsim, ar nespurdėsim – gal išliksim, bet nuo to priklausys, kas bus su mūsų valstybe. Palinkėkim vieni kitiems stiprybės.Susiję

Nacionalinis susivienijimas 7418036929939001092

Rašyti komentarą

 1. Jo ... trumpistas su praplautom smegenim.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2021-01-23 12:41

   bambuk, laikyk savo bidoną apsikabinęs ir vazelinu tepkis analinę angą. Šeimininkai ateina, žiū, dar liks tavimi nepatenkinti.

   Panaikinti
 2. Kalbos redaktorius2021-01-22 00:04

  Geras straipsnis ir lietuvių kalba graži.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Trump'o atsisveikinime Floridoje dalyvavo daugybė žmonių, o bidono inauguracijoje tik suvaryta kariuomenė. O televizijos kameros tik atsargiai slankiojo tokiais kampais, kad nepabrėžtų šio fakto. Arba, kaip sakė vienas komentatorius kitame leidinyje, buvo pakviesta 25000 svečių; aprangos kodas: maskuojamosios uniformos ir automatiniai šautuvai vietoj mobiliųjų telefonų.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Geras straipsnis.Pagarba autoriui.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Jaučiu, kad gyvenat alternatyvioje realybėje. Nežinau, kas kaltas. Rusai taip gyvena dėl propagandos, o cia patys pasirenkat. Gerai, Rusteika dar neverkia del pavogtų rinkimų ir nepavykusio sturmo. Jesus, labai geras straipsnis, man atvere akis. Jau galvojau, kad verta balsuoti uz Nacionalini susivienijima. Bet verkti dėl demokratijos zlugdytojo, palikusio Amerikos visuomene sukese ir išniekinusio Kapitoliju...slyksciau gali būti tik Hitlerio ilgesys.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. demokratijos žlugdytojo sakot? Ar demokratų partijos? nereikia tapatinti žodžio partijos pavadinime su demokratija.

   Panaikinti
  2. Tanai, matote prasmės su NPC diskutuoti? ;)
   Na, o JAV kairieji radikalai (ir jų gerbėjai - įskaitant Lietuvos "progresyvistus" yra tiek pat demokratai, kiek ir Korėjos Liaudies Demokratinė Respublika. :)

   Panaikinti
  3. žinoma žinoma, Trampas yra demokratijos gynejas.Tuoj tuoj Pikc eis Putinui ir Batkai sėdynės laizyt.

   Panaikinti
  4. Anonimiškas2021-01-23 12:50

   tuoj bidonas neprašomas ne tik palaižys, ir ne vien tik tovariščiui xi jinping'ui. O tu, fondini chunveibine, ore persiversi kūliais ir atsiduosi naujiems šeimininkams iš Rytų. "Darbas" gi nesunkus, tuos pačius "lietuvių nacionalistus", "fašistus" ir "rusteikas" keikti. Ar šūdrubliai mokės, ar juaniais - tau vienodai gerai. A, beje, trisdešimt norveginių pamiršai. Greit bėgte į fondą, o tai dar liksi be "honoraro".

   Panaikinti
 6. Apsiverkė vargšelis. Ne tas laimėjo. Matyt labai troško, kad išprotėjęs pučistas būtų likęs, net ir gavęs 7 mil. balsų mažiau.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2021-01-23 13:00

   Nepersk čia, nenuojėga. Surinko Trampas kur kas daugiau balsų, nei už jį pirmuose rinkimuose balsavo. Demokratų surengtos falsifikacijos tokios bukos buvo, kad net ne putinas, o Turkmenistano žmogėdra Gurbangulis Berdimuhamedovas iš gėdos akių neturi kur nusukti. O kai JAV demokratai sukels tokį didelį kairuolišką "kirdyk" ne tik Amerikai, bet visam likusiam pasauliui, va tada galėsi gaidelio balsu šlovinti vienintelę tikrą ir išmintingą (demokratų) partiją. Tik tavęs jau niekas nebesiklausys, o tavo kuratoriai, agentūrine žiurke, jau bus išrūpinę sau saugias vietas. Liksi čia, su visais eiliniais mirtingaisiais. Galėsi atlikti gaidelio ariją, šlovindamas "progresyvius veikėjus", "kairiąją pažangą" ir "narkotikų liberalizavimą".

   Panaikinti
  2. ^ Tobulas komentaras. Patrioto veidas :))

   Panaikinti
  3. "Anonimiškas", neverta iki šitos faunos lygio leistis - ir apskritai neverta su jais terliotis. Kam į š... rankas kišti?

   Panaikinti
  4. Anonimiškas2021-01-23 16:14

   Pikc tavo lygis tik toks kaip anonimo 13:00? Maniau protingesnis.

   Panaikinti
 7. aš išgyvenau pragarą savo santykiuose, kai sutikau daktaro Ajayi liudijimus - žmogų, kurį dvasiškai palaimino jo dievai, padėti žmonėms, išgyvenantiems sunkius santykių laikus. Mano sužadėtinis, kurį mes buvome kartu 6 metus, staiga sako, kad turėtume nutraukti santykius ir eiti savo keliais, aš stengiuosi suprasti, kas vyksta, bet negaliu suprasti, todėl aš parašiau daktarą Ajayi ir aptariau su juo savo problemą, jis paklausė man keletas klausimų ir jis man pasakė, kokia yra problema ir ką reikia padaryti, kad mano santykiai vėl pradėtų veikti, aš vykdžiau jo nurodymus, o mano sužadėtinė, kuri buvo atskirta nuo manęs 4 mėnesius, grįžo maldaudama sakydama, kad nežino, kas atėjo virš jo. Didelio dvasinio žmogaus daktaro Ajayi dėka esame laimingi vedę, turėdami geresnę finansinę padėtį. susisiekite su dr Ajayi šiandien, jei susiduriate su bet kokia gyvenimo problema ir turite ilgalaikį sprendimą. El. Paštas: drajayi1990@gmail.com ARBA „Whatsapp“ / „Viber“ numeris: +2347084887094

  AtsakytiPanaikinti
 8. Anonimiškas2021-01-24 20:15

  Straipsnis trykšta emocijomis ir nekvepia argumentais. O dėl D. Trumpo tai vadinkim daiktus savo vardais. Tai chamas, sukčius ir idiotas. Ir Amerikos gėda.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Užtat Tamstos komentaras pakvipo, tiesa, taip pat ne argumentais.

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Savaitės pokalbis

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item