Algimantas Rusteika. Naujienos iš “demokratijos“ frontų

Mindaugo Šernos nuotrauka  Na ką, “lygių“ ir “skaidrių“ rinkimų cirkas prasideda. Valdžios ir provaldiškos, “laisvos ir nepriklausomos“ žini...

Mindaugo Šernos nuotrauka 

Na ką, “lygių“ ir “skaidrių“ rinkimų cirkas prasideda. Valdžios ir provaldiškos, “laisvos ir nepriklausomos“ žiniasklaidos uždavinukas paprastas, daugybę kartų spręstas – užtikrinti, kad amžinai politikoje viešpataujančios interesų grupuotės, pasivadinusios partijomis, vėl būtų perrinktos ir amžinieji Seimo gyventojai ir toliau, iki grabo lentos, bezdėtų Seime.

Seimo “tradicinės“, pasisakančios už visų tradicijų paskandinimą globaliame genderizmo buljone, pagal savo pačių ir sau priimtą partijų finansavimo įstatymą sėkmingai gavo iš mūsų mokesčių surinktus milijonus savo partinei veiklai ir rinkimams. Kitos gavo špygą taukuotą.

Tokios, matot, finansinės, D.Grybauskaitės prastumtos demokratinių rinkimų taisyklės – prie starto linijos vieni rikiuojasi su bulvių maišu ant nugaros, kiti – sėdėdami varžybų teisėjų padovanotuose už žiūrovų pinigus ferariuose. Lygios galimybės, ponai, lenktynės prasideda!

Tradiciniai, valdžioje esantys ir jų etatiniai Seimo kritikai rodomi per visus galus, stovi susikibę laisvės keliukuose, sėdi studijose, komentuoja savo sprendimus ir pasaulines problemas, užsakytais jų straipsniais mirga valdiški portalai. Konkurentų niekur nerodo, tekstai dingsta be atsako redakcijose, jų tiesiog nėra viešojoj erdvėj. Tuo pačiu – ir žmonių sąmonėj. Lygios galimybės, ponai, lenktyniaukit demokratiškai, lygiateisiškumą stebi visamatančios VRK akys!

Žodžiu, viskas užvaldyta ir padaryta, kad nieko naujo nebūtų ir tie patys sukirmiję kazlėkai viešpatautų dar keturis metus. Liko tik smulkmena, kur dar ponai gali susimauti – TV debatai. Tai šiais ekranų viešpatystės laikais visame pasaulyje svarbiausias rinkimų momentas, kur apsisprendžia neapsisprendusieji ir nulemiamas rezultatas.

Čia iškyla uždavinys – kad valdantieji ir jų tradiciniai oponentai negautų klausimų, į kuriuos negali atsakyti, nes atsakymų neturi. Svarbiausia, kad ponai ir ponios galėtų laisvai ir nepriklausomai toliau kabinti makaronus apie investicijas, darbo vietas, teises, ekologijas ir atrajoti nuvalkiotas teisingų frazių abrakadabras, kad tik nereikėtų kalbėt apie nugyventą šalį, iš jos bėgančius žmones ir nykstančią valstybę.

Bet tam juk mes turime valdžios viešųjų ryšių kontorą LRT ir Moniką Garbačiauskaitę Budrę! Ir štai, po ilgų nemigo naktų sugalvota – problemų nebus, nes klausimų ponams nebus, kadangi neteisingų klausiančiųjų nebus! Partijų debatų dalyviai bus parenkami ne pagal jų susitarimą ar burtų keliu, kaip anksčiau, o pagal reitingų rezultatus!

Reitingus, betgi, pateiks net ne visi tie sprinteriai, kurių skelbiami reitingai ir skirti suformuoti reitingams, o pačios LRT pagal neaiškius kriterijus ir procedūras parinkta ir apmokėta LRT užsakymų bendrovė, politiniais tyrimais nelabai ir žinoma NORSTAT.

Ir bus taip, kad “reitingų lyderiai“ TV debatuose kausis tik su kitais “reitingų lyderiais“, ir jokių nepatogių oponentų! O mažiukai tik su mažiukais – kas gi juos ten žiūrės, tam per kitus kanalus bus parinkti geri filmai, varžybų finalai ar dainorėlių atrankos.

O po to galėsit bylinėtis dėl rinkimų įstatymo pažeidimų metus ar du, traukinukas jau bus nuvažiavęs – tū tū tū. Ir bulvės vėl žydės.

***

„Demokratiškų“ rinkimų cirkas tęsiasi. Kitas etapas - atkirsti sistemos neapkenčiamo, jai baimę keliančio Nacionalinio susivienijimo kelius pas žmones ir uždaryti į feisbuko bendraminčių burbulus. Įrankis - Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), metodas - prigąsdinti žiniasklaidą ir atimti iš partijos jos reklaminei kampanijai skirtas lėšas.

Partiją įkūrus ir ją įregistravus, balandžio mėnesį DELFI buvo publikuotas jos pirmininko V. Radžvilo straipsnis apie įvykusį steigiamąjį suvažiavimą. Po to šį tekstą perpublikavo žurnalas „Miškai“. Žurnalas mėnesinis, spausdinamas popieriniame formate ir jo parengimas, maketavimas ir leidyba užtrunka, todėl tekstas išėjo gegužės numeryje. 

Nacionalinis susivienijimas dėl šio teksto į žurnalą nei kreipėsi, nei žinojo apie jo publikavimą. Tačiau VRK pritaikė sankcijas, publikaciją paskelbdama "paslėpta politine reklama". Žurnalo redaktoriui gresia bauda iki 1450 €, iš partijos rinkiminės sąskaitos atimta teisė naudotis 1161 € suma - tiek įvertinta "politinė reklama", kurios neužsakėme.

VRK savo pažymoje maloniai paaiškina, kad DELFI rubrikoje „Ringas“ skelbiamos „įvairių politikų ir visuomenės veikėjų nuomonės, laikantis lygiateisiškumo ir objektyvumo principų“, todėl ten viskas puiku. Deja, tai elementarus melas, šiais principais ten net nekvepia. 

Tiesa ta, kad į „Ringą“ esame iš viso neįleidžiami. Rubrikoje „Politiko akimis“, kur publikuojamos esamų ir pretenduojančių būti politikoje asmenų nuomonės, mirgėte mirga kubiliai ir armonaitės, čmilytės, šimašiai ir šiaip liberalūs jaunikaičiai, esantys partijų sąrašuose. Vienintelis mano tekstas buvo publikuotas gegužę, kiti iki šiol guli redakcijos stalčiuose, o autoriui nesiteikiama net atsakymo parašyti. Toks „lygiateisiškumas“ VRK akimis.

Dabar VRK pradeda „tyrimą“ dėl mano ir V.Sinicos tekstų „Respublikoje“. Publicisto tokia duona - rašyti apie tai, kas gyvenime ir politikoje negerai, ką ir darau daugelį metų. Niekur, nei viename „Respublikoje“ publikuotame straipsnyje net neminėjau Nacionalinio susivienijimo, ką bekalbėti apie jo programą ar raginimus kaip nors balsuoti. 

Tačiau vien tas faktas, kad viešai reiškiu savo nuomonę apie valstybės gyvenimo įvykius, siekiamas pripažinti „paslėpta politine reklama“. Nors kiekvieną mielą dieną pro visus galus girdim skvernelių ir verygų, kasčiūnų, landsbergių ir juknevičienių nuomones apie politinius įvykius. Ir nors jie lygiai taip pat balotiruojasi šiuose rinkimuose, tai, anot VRK,  „nėra politinė reklama“.

Baisu ir pagalvoti, kas būtų, jei VRK „tyrimas“ nustatytų „pažeidimus“ - o juk nustatys! 14 mano apžvalgų „Respublikoje“ įvertinus pagal redakcijos reklamos įkainius partijos rinkiminė sąskaita būtų šluote iššluota. Galėtume tuščiomis kišenėmis „lygiai“ varžytis su valstybės milijonais netikėtai pamalonintu V. Uspaskichu ir kitais biudžeto numylėtiniais, stovėdami per lietų sankryžose su skrajutėmis, kurių net neturėsim už ką atsispausdinti. 

„Respublikos“ redakcija irgi asmeniškai ir finansiškai nukentėtų. Savaime suprantama, kad tai neteisėta, neteisinga, tačiau kiek kartų valdžia per rinkimus šį derinuką taikė ir kalė tritaškius! Redaktoriai išsigąsta baudų ir daugiau tavo tekstų nebepublikuoja - viso gero, mieli skaitytojai. 

Tai kas, kad tokie sistemos paskirtų rinkimų arbitrų sprendimai apskundžiami ir po ilgų teisminių procedūrų naikinami. Traukinukas juk ir vėl būna nuvažiavęs - tū tū tū. Rinkimai būna įvykę ir valdžios priešininkai juose iš žiniasklaidos eliminuoti - ką ir reikėjo įrodyti. 

Kreipkitės į teismus iki Strasbūro, jei turit už ką samdyti advokatus po 200 € už valandą ir neturit ką veikti kokį penketą metų. Jei labai pasiseks, galėsit prisiteisti tuos eurus, kuriuos atėmė. O „tradicinių“ partinių grupuočių nariai ir jų pakalikai ir toliau dešimtimis publikuos savo tekstus „objektyvioje ir lygiateisiškoje“, valdžiai lojalioje žiniasklaidoje.

Ir užsitikrins galimybę toliau plėšti užgrobtą šalį dar ketverius metus. Juk turime Nepriklausomybę, kuri nuo žmonių nebepriklauso. Jie daro tiek, kiek leidžiam ir sustos tik tada, kai kas nors juos sustabdys.


Susiję

Nacionalinis susivienijimas 6890481469229310782

Rašyti komentarą

  1. Visa tai buvo aišku dar prieš kuriant NS.Todėl nereikia verkšlenti,o reikia dirbti.Reikia važiuot per Lietuvą ir lietuviškai (be tarptautinių žodžių) kalbėtis su žmonėmis.Kito kelio nėr ir nebus."Įsisavintojų" klikų užvaldytos:- priklausomai-nepriklausoma žiniasklaida;-sisteminės gaujos;-jų pastatyti aukštesnio rango valdininkai niekada neleis pjauti šakos ant kurios jie sėdi ir pasikeisdami "įsisavina" biudžeto,ES lėšas.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Po rinkimų - Baltarusija 2 ?!

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. kokia Baltarusija? Ten jaunimas eina į gatves. Mūsų jaunimas balsuos už šimašių ir kitas "laisvė kanapėms" partijas

      Panaikinti
  3. viskas pagal geriausias rytinio kaimyno tradicijas, ten irgi Kremlius dusina nesisteminę opoziciją "per kišenę". yra į ką lygiuotis.

    AtsakytiPanaikinti
  4. Ar turite nesusipratimą su savo mylimuoju, dėl kurio išsiskyrėte, ir bandėte su juo susitaikyti, tačiau jis / ji neteikia jums teigiamo atsakymo ir jaučiate, kad jūsų santykiuose kažkas nesiseka ir jums reikia greito sprendimo , susisiekite su dr Ajayi šiandien ir pasirūpinkite, kad jūsų meilės gyvenimas sugrįžtų kuo puikiausiai su buvusiuoju. Dr. Ajayi padėjo man atkurti ramybę mano namuose, nes mano vyras paliko mane 9 mėnesiams ir gyveno su kita moterimi ir niekada nenorėjo grįžk namo, bet padedamas burtų davėjo dr. Ajayi jis grįžo namo po 3 dienų po to, kai dr. Ajayi atliko galingą atkūrimo burtą. Taigi, jei jums reikia greito santykių ar santuokos sprendimo burtų ratuko pagalba, susisiekite su dr. Ajayi dabar el. Paštu: drajayi1990@gmail.com arba „Viber / Whatsapp“: +2347084887094

    Jis taip pat gali atlikti šį burtą žemiau
    1. Loterijos burtas
    2 Sėkmės užkeikimas
    3. Burtai laimėti bylą teisme
    4. nėštumo burtas
    ir pan.

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. NS ir ProPatria vis tik turi būti atidesni - štai ir dabar jūsų tinklalapyje pilasi brukalas, arba, kalbant kompiuteristų kalba - ,,spam'as'', taičiau štaai šios nesąmonėsjau yra pusantros dienos, ir niekas iš jūsų komandos net nesivargina peržvelgti ProPatria tinklalapį ir šiuos brukalus panaikinti.
      Ar jūs bet suprantate, kad toks jūsų neveiklumas - darba apie išeigines pamirškite - rinkėjui gali pasirodyti kaip negebėjimas sutvarkyti paprasčiausių dalykų? - ior reiklus rinkėjas tiesiai jūsų paklaus: ,,Jeigu nesugebate sutvarkyti savo tinklalapio, tai kaip jūs gali pretenduoti į valstybės valdymą?"

      Panaikinti
    2. 2020-09-06 13:13 Brukalas
      2020-09-06 19:50 Pastaba...
      2020-09-09 12:23 Brukalas nr. 2
      2020-09-09 16:05 72 val. SOS.
      .
      Keigu per šitiek laiko nesugeba, ar specialiai netvarko savo svetainės, BŪTINA rimtai susimąstyti kokie čia tie veikėjai. Toks žmonių NIEKINIMAS tikrai nieko gero nežada.
      .
      APSISPRENDŽIAU : už jokius naujus šauklius nebalsuosiu, ir iš vis nebalsuosiu.
      Ir eikit jūs visi velniop !!!
      Ir velniop visą veršių tautą !!!

      Panaikinti
    3. Žmogau, čia 2 metus tų brukalų niekas netvarko. O tu nori per 72 val?

      Kada čia galima tvarkyti svetainę, kai yra daug svarbesnis darbas: atremti neokomunistų ir globalistų puolimą. Visi fronte.

      Kita vertus, kam to reikia? Kaip čia atrodytų NS svetainė, jei ji būtų sutvarkyta ir funkcionali? Kaip kokių konservatorių ar liberalų. Ar čia kas nori būti į juos panašus? Nenori. Todėl dabar suprantam, kad čia pasyvių apsileidėlių svetainė. Kad į rinkimų sąrašą netyčia gali patekti koks dr. Isikolo ar dr. Ajayi, ir niekas to nepastebėtų. Svarbiausia žinia, kad ši partija ne iš tų, sisteminių. Šita ypatingoji ir daug geresnė. Taip kad viskas čia gerai su ta svetaine.

      Panaikinti
  5. Burtininko skambutis dr. Ajayi padėjo man susigrąžinti vyrą po 2 metų išsiskyrimo dėl nesusipratimo, ir aš kelis kartus prašiau jo grįžti namo, kad būtų su manimi ir mūsų trim vaikais, tačiau atsisako apsistoti pas kitą moterį, kuri, manau, manipuliuoja juo. Ieškodamas pagalbos internete pamačiau liudijimą apie burtininką dr. Ajayi, kuris paaiškino, kaip jis padėjo jai išvesti brolį iš kalėjimo atlikęs jai malonės užkeikimą, labai noriu, kad mano vyras grįžtų namo, todėl rašau rašybos ratukas „WhatsApp“: 2347084887094 ir pasakė man, ką reikia daryti, k vykdė visus nurodymus, o šiandien aš taip pat turiu pasidalinti savo liudijimu, nes mano vyras grįžo namo praėjus trims dienoms po to, kai daktaras Ajayi atliko burtą, kad jis grįžtų namo, mes dabar gyvena laimingai. Aš turėjau abejonių, bet dabar jau nebeabejoju, nes visi burtų ratukai man pasakė, kas nutiko, kai jis man paaiškino, taigi, jei jums reikia burtų ratuko pagalbos dėl bet kokios rūšies gyvenimo problemų, susisiekite su dr. Ajayi paštas: drajayi1990@gmail.com arba „WhatsApp“: +2347084887094.

    AtsakytiPanaikinti
  6. Sveiki ir Sveiki atvykę į „Spotlight Global Financial Services“, mano vardas Claudia Klein, esu skolintoja ir finansinė konsultantė.

    Ar jums labai reikia finansinės paramos? Ar jums reikia paskolos įvairiems tikslams? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, patarsiu susisiekti su mano įmone per | spotlightglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums „WhatsApp“: +4915758108767 | ir turėkite paskolą savo sąskaitoje per 24 valandas, nes mes teikiame puikias paskolų paslaugas visame pasaulyje.

    Mes siūlome visų rūšių paskolų paslaugas (asmeninė paskola, verslo paskola ir daug daugiau), siūlome tiek ilgalaikes, tiek trumpalaikes paskolas, taip pat galite pasiskolinti iki 15 milijonų eurų. Mano įmonė padės jums pasiekti įvairiausių tikslų, naudodama įvairiausius paskolų produktus.

    Mes žinome, kad teisėtos paskolos gavimas visada buvo didžiulė problema Asmenims, turintiems finansinių problemų ir kuriems reikia jų sprendimo, daugeliui žmonių dėl didelio susidomėjimo taip sunku gauti nuosavybės paskolą iš savo vietinių bankų ar kitų finansinių institucijų. norma, nepakankamas užstatas, skolos ir pajamų santykis, žemas kredito balas ar kitos priežastys.

    Nebereikia laukimo laiko ar įtempto banko apsilankymo. Mūsų paslauga yra prieinama visą parą, be išeiginių - galite gauti paskolą ir užbaigti operacijas bet kada ir kur jums to reikia.

    Teikiame 24 valandų pasaulinės klasės paskolų paslaugas. Jei turite klausimų / klausimų? - Siųsti el. Laišką į spotlightglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums „WhatsApp“: +4915758108767 |

    Jūsų šeimai, draugams ir kolegoms nereikia žinoti, kad jums trūksta pinigų, tiesiog parašykite mums ir gausite paskolą.

    Jūsų finansinė laisvė yra jūsų rankose!

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item