Partija Nacionalinis susivienijimas įregistruota - galės dalyvauti 2020 metų Seimo rinkimuose

Mindaugo Šernos nuotrauka  Kovo 7 dieną steigiamąjį suvažiavimą Vilniuje surengęs Nacionalinis susivienijimas Registrų centre įregistru...

Mindaugo Šernos nuotrauka 
Kovo 7 dieną steigiamąjį suvažiavimą Vilniuje surengęs Nacionalinis susivienijimas Registrų centre įregistruotas kaip politinė partija. Tai padaryta iki sueinant pusės metų terminui nuo artėjančių Seimo rinkimų, tad naujoji partija planuoja juose dalyvauti. Nacionalinio susivienijimo paraiška patvirtinta pirmuoju bandymu, pateikti dokumentai nebuvo grąžinti taisymui.

„Žinojome, kad Nacionalinio susivienijimo atsiradimas džiugins ne visus Lietuvos politinio lauko veikėjus, bet tikėjome Teisingumo ministerijos darbuotojų valstybiniu požiūriu ir gera valia. Šie lūkesčiai išsipildė. Dėkojame dokumentus tikrinusiems Teisingumo ministerijos specialistams, kurie sąžiningai ir kruopščiai atliko šį darbą nepaisant visų mūsų darbus apsunkinančio karantino. Šiandien kviečiu bendražygius bendram darbui dėl visiems savo piliečiams geresnės Lietuvos, kokią jau seniai turėjome sukurti“, – teigė naujosios partijos pirmininkas, Vilniaus universiteto profesorius Vytautas Radžvilas. 

Registruojant partiją patvirtinti esminiai Nacionalinio susivienijimo steigiamojo suvažiavimo sprendimai: išrinktas pirmininkas prof. Vytautas Radžvilas, jo pavaduotojai filosofas dr. Kęstutis Dubnikas ir politologas Vytautas Sinica, atsakingasis sekretorius Arnas Simutis, valdybos ir tarybos, taip pat partijos veiklą kontroliuojančių komisijų nariai. 

Tarp valdymo organų narių – žinomi šalies kultūros, mokslo ir nacionalinio išsivadavimo dalyviai Romas Gudaitis, Petras Plumpa, Romas Pakalnis, signatarai Irena Andrukaitienė ir Algimantas Sėjūnas, profesoriai Rasa Čepaitienė, Vytautas Daujotis, Kęstutis Jarašiūnas, Jūratė Laučiūtė, Jonas Vaičenonis, gausus būrys akademinio ir pilietiško jaunimo, visapusiškai pasiruošusio aktyviai įsitraukti į valstybės kuriamąjį darbą ir įnešti svarų indėlį į jos atsinaujinimą bei stiprinimą. 

Partija pradėjo veiklą priimdama tris rezoliucijas. Pirmąja reikalaujama atšaukti globalios Lietuvos strategiją „Lietuva 2030“, kuri tik skatina emigraciją ir tautos išnykimą. Vietoje jos reikalaujama priimti naują strateginį dokumentą, kurio tikslas būtų lietuvių tautos išlikimas savo nepriklausomoje valstybėje. 

Kita rezoliucija buvo reikalaujama reformuoti LRT, įtvirtinti žodžio laisvės, nešališkumo ir objektyvumo principus, atsisakyti faktinės savicenzūros ir „teisingų“ pašnekovų atrankos LRT eteryje. 

Galiausiai trečioje rezoliucija kvietė „užtikrinti visos turimos patikimos informacijos apie prisipažinusius ir neprisipažinusius KGB bendradarbius paviešinimą“ bei „sukurti proporcingumo ir protingumo principus atitinkantį Komunistų partijos ir sovietinių saugumo struktūrų pareigūnų liustracijos modelį, parengti ir priimti jį atitinkančius įstatymus.“


Susiję

Vytautas Radžvilas 4919069800376317338

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2020-04-02 09:25

  Valio, nors nedaug, bet gerai, po koronos epidemijos miegantiems prasivers akys, gali ta partija patikt, viltis yra, reikia tikėtis.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2020-04-02 09:42

  Tikiuosi įgyvendinsit pirma dėl gėjų atmetimo, visas būsrines naikinti, jokių paradų, renginių santuokų, dėl stambulo konvencijos uždrausit ratifikavimą, dėl namų mokyklos sprendimai,

  AtsakytiPanaikinti
 3. Super as labai laimingas . Laikiau kumščius suspaudes kad viskas klostytusi gerai. Ačiu visiems bendrazygiams

  AtsakytiPanaikinti
 4. Visos 3 rezoliucijos gyvybiškai būtinos, kad Lietuva išliktų. Dabar labai svarbu, kad NS įgautų realią galimybę jas įgyvendinti. Kviečiu visus, kam "skauda" dėl Lietuvos ateities, palaikyti šią naujagimę partiją rudenį vyksiančiuose rinkimuose.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2020-04-02 13:34

  Vienytis reikia, tai ko labiausiai ir trūksta, ten turi būt ir gerbiamas Aleknonis.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Didžiausias džiaugsmas, sveikinimai bendraminčiams.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Anonimiškas2020-04-02 21:17

  Sveikinimai V.Radžvilui ir visiems jo bendražygiams.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Anonimiškas2020-04-08 18:44

  Per šituos rinkimus visos viltys į šitą partiją. Jei ne, tada nors susidegink, kaip Kalanta. Apropos,... spėkit, ką šiandien Sistemos dezinformacijos priemonės rašytų apie šių dienų kalantą.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2020-04-15 01:07

   Nesidegink - tu reikalingas gyvas, kad gyventų ir kiti.

   Panaikinti

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PAREMKITE, SKIRDAMI 12 EUR

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item