Algimantas Rusteika. Vorų pasaulis siekia išlikti

Mindaugo Šernos nuotrauka  Pasaulis pasikeitė. Kaip išdykę vaikai galvojam, kad mamytė supyko ir neleidžia į lauką, bet tuoj pasveiksim...

Mindaugo Šernos nuotrauka 
Pasaulis pasikeitė. Kaip išdykę vaikai galvojam, kad mamytė supyko ir neleidžia į lauką, bet tuoj pasveiksim. Viskas greit baigsis – ir vėl dūksim laisvi ir nepriklausomi, lakstysim kur norim ir gausim saldainių! Greit nesibaigs. Nebedūksim ir nebegausim.

Per porą savaičių globalizmo ir Laisvųjų Europos Respublikų Sąjungos kortų namelis subyrėjo. Tarptautinės biurokratų ordos nepadarė nieko, išskyrus savų bankų sistemos gelbėjimą tonomis tuščių pinigų, kurie nuskurdins visus. Ar negirdit, kaip atūžia verslų ir gyvenimų griūties cunamis? Žaibo greičiu užsidarė sienos, tūkstančiams išdykėlių stringant tarp užsiveriančių durų.

Mirties kultūros stabai ir ištvirkėlių pasaulio „vertybės“ subliuško per savaitę, liko tik švirkštai ir prezervatyvai gatvėse. Nebeįdomūs atšilistų bizniai ir vabalėlių teisės, idiotiški pasididžiavimo paradai ir tuštybės mugių herojai. Po klajonių po dykumą tautos ir žmonės sugrįžta namo ir žino, kad viskas spręsis čia ir dabar.

O ką veikia mūsų „laisvės“ ir kitos „tradicinės“ partijos, kurios nieko kito, išskyrus laisvę susinaikinti, nesiūlo? Ką planuoja partiją kaip žemės sklypą paveldėjęs opozicijos lyderis, kuris nieko, išskyrus kovą prieš ką nors, nėra pasiūlęs? Senasis politinio verslo planas „rusai puola“, modernizuotas į „Sąjūdį prieš Astravo AE“, kurią konservatoriams esant valdžioje ir pritariamai tylint kaimynai specialiai pasistatė tam, kad patys susiprogdintų, akivaizdžiai žlunga.

Šalyje senokai egzistuoja dvivaldystė. Išrinktoji valdžia, atsakanti už viską. Ir už nieką neatsakanti, neformali Grupuotė – ankstesnės valdžios ir D. Grybauskaitės paskirti jėgos struktūrų, specialiųjų tarnybų, valstybės banko vadovai, lojaliai lojanti valstybinė ir per savus redaktorius užvaldyta komercinė žiniasklaida bei ištisas europinigų įsisavintojų luomas, glaudžiai susiję pažinčių ir interesų gijomis.

Dabar šis Vorų Pasaulis persikvalifikuoja į „kovą su koronavirusu“. Aštriai ir, deja, teisingai pakritikavęs padarytas valstiečių klaidas ir nesėkmes, G.Landsbergis pagaliau atvertė kortas ir pirmąkart kažką konkretaus pasiūlė. Pažiūrėkim, kas mums rengiama, brangūs Lietuvos žmonės.

Siūloma skelbti nepaprastąją padėtį ir institucijos, atsakingos už nepapastąją padėtį vadovu, t.y. faktiniu šalies diktatoriumi paskirti krašto apsaugos ministrą R. Karoblį. D. Grybauskaitės žmogų vyriausybėje ir seną bendražygį nuo darbo užsienio reikalų ministerijoje ir Europos Sąjungos struktūrose laikų. Paskaitykit įstatymą ir suprasit – po to absoliučiai viską šalyje spręstų jis, o Seimas, Prezidentas ir Vyriausybė užsiimtų tik “kontrole“.

Viskas paruošta. D. Grybauskaitė jau vadovauja koronaviruso krizės fondui ir valdys kasdien vis didesnius fondo pinigus. I. Šimonytė jau maloningai, viešai sutiko pabūti premjere, nors tai ir blefas, bet prisijungimas prie komandos ir svyruojančių padrąsinimas – akivaizdus. Vorų Pasaulio stambieji pastatę ausis laukia komandos. Žiniasklaida  parengta ir pasiruošusi pulti, tai tyla prieš audrą.

Sakot, Prezidentas nepasirašys ir Seimas nenubalsuos? G.Nausėdos pozicija dėl žvalgybos įstatymo pataisų rodo, kad jis absoliučiai viską dėl saugumo struktūrų galių stiprinimo pasirašys. O po R. Dagio kortelės „pastrigimo“ mažai kam kyla abejonių, kad Seimas dabar, ypač paspaustas kompromato turėtojų ir pilnas V. Pranckiečio lygio pasipūtėlių, gali nubalsuoti ar nenubalsuoti už ką tik nori.

Ką turėtume? „Laikinai“, po to vis pratęsiant ir pratęsiant, būtų sustabdytos pagrindinės konstiticinės žmogaus teisės ir politinės laisvės. Būtų įsteigtos niekieno nerinktam, faktiniam šalies diktatoriui tiesiogiai pavaldžios komendantūros, kurių nurodymai būtų privalomi visų apskričių viršininkams ir savivaldybių merams, piliečiams, įmonėms ir organizacijoms. Visiems.

Būtų panaudojama kariuomenė ir jos rezervas, įvedama komendanto valanda, pažeidėjai sulaikomi ir baudžiami. Be teismo sprendimo, komendantams užsimanius būtų slapta tikrinami laiškai, pašto siuntos, pasiklausoma pokalbių taikant kokias tik nori technines priemones. Pareigūnai galėtų bet kokiu paros metu įeiti į piliečio būstą be jo sutikimo ir jokio teismo sprendimo, tiesiog savo nuožiūra. Priverstinai įkeldinti ir apgyvendinti tavo bute kitus asmenis.

Bet kokia kritika būtų uždrausta ir baudžiama. Informacija apie valdžios veiksmus būtų leidžiama tik “institucijoms leidus“. Be specialaus leidimo net persikelti gyventi pas gimines būtų draudžiama, ribojamas transporto eismas. Partijų, piliečių asociacijų ir visuomeninių organizacijų veikla gali būti sustabdoma. Susirinkimai draudžiami.

Visi privalėtų nešiotis asmens dokumentus, o už jų nepateikimą sulaikomi. Komendantai ir apskričių viršininkai galėtų nustatyti privalomuosius darbus, transporto, asmenų ir bagažo tikrinimą, laikinai atimti ar iš viso rekvizuoti automobilius. Priverstinai perkelti gyventi į kitą vietą, įvesti ypatingą maisto produktų ir kitų prekių paskirstymą pagal korteles, pakeisti bet kurios įmonės darbo režimą. Sulaikyti bet kurį asmenį.

Sakot, fantasmagorija? Bet juk tik populiariai atpasakojau Nepaprastosios padėties įstatymo,  kurį taikyti siūlo G.Landsbergis, nuostatas. O gal norite tokiame pasaulyje, valdomame Vorų Pasaulio atstovų, pagyventi vardan tos Lietuvos? Gal manot, kad didžiosios demokratijos valstybės to neleis?

Leis. Ir tų 2 – 3 šalių ambasados, be kurių suderinimo nepriimamas nei vienas bent kiek  principinis sprendimas, su viskuo sutiks. Su vienintele, visiems laikams ir visoms mūsų “laisvai“ išsirinktoms valdžioms privaloma vidinio stabilumo ir lojalumo šeimininkams sąlyga.

Reikia pasakyt, kad dabartinėje situacijoje tai vienintelis likęs jų variantas. Žmonės instinktyviai ilgėsis tvirtos rankos ir neišvengiamai vis sunkėjančios padėties aplinkybėmis tas noras tik stiprės. Jei pavyks – turėsime Grupuotės kompromatų kontroliuojamą karinę chuntą. Nepavyks – jie taps amžinais, reitingus generuojančiais  teisuoliais, kurių tobulas planas buvo netikėlių atmestas.

Jei manot, kad tai neįmanoma, pagalvokit, ar prieš mėnesį galvojot, kad įmanoma tai, kas dabar už lango? Pasaulis pajudėjo ir niekas nepasiduos be kovos, ypač tie, kurie dorai kovoti nesugeba ir jų dienos baigiasi. Dabar visi karantine žiūrim vakarais filmus. Šiandien žiūrėsiu ir jums rekomenduoju klasiką – „Gyvųjų mirusiųjų naktis“. Būkit atsargūs – tai ne tik filmas.


Susiję

Nacionalinis susivienijimas 8706086836226793846

Rašyti komentarą

 1. šiaurės Lietuva2020-03-23 09:46

  Na gal toks žiaurus scenarijus nelabai tikėtinas su tą nepaprastaja padėtim. Konservatnykams svarbiausia paimti valdžią ,nesvarbu kokiom priemonėm. Dėl viruso suvaldymo tai jie jokių geresnių priemonių nesugalvos ir tai jiems nerūpi, svarbiausia valdžia ir pinigai ,kurių kaip sakė ekonomistas Mačiulis ,europa prispausdins ir padalins kad sušvelninti ekonominį nuosmūkį.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2020-03-23 10:28

  Dėsninga, viskas kažkada turi pradžią ir pabaigą, kaip rašo autorius vorų Pasaulis mezgė tinklus, ir ropinėjo, dabar tinklai trūkinėja, aišku bandys tuos tinklus lopyt, tas darbas jau sunkesnis, sulopytas nestiprus greičiau sutrūksta, procesas prasidėjo, ir kuo jis baigsis nuspėti sunku, valdžia visada buvo yra ir bus valdžia, turi amžiną valdžios virusą, kaip nors išsilaikyt valdžioje.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ir kam baisus tas G.Landsbergio pasiūlymas, kai jo frakcija turi trisdešimt kelis žmones?
  Kokie sprendimai bus priimti sprendžia Naisių oligarcho frakcija su visokiom širinskienėm, o ne anūkas.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2020-03-23 14:58

  Siūlydamas nepaprastąją padėtį, G. Landsbergis nepagalvoja apie paprastą dalyką: o jeigu Karbauskis tikrai pasinaudos tokiu siūlymu, iš tiesų įves nepaprastąjąč padėtį ir pradės susidorojimą su visias savo priešininkais? - kas tada bus su TSLKD?
  Juk jeigu prezidentūra dabar pritartų nepaprastosios padėties įvedimui, visas Maskvos ešelonas akimrksniu pakltų kaip siena - ir situacija tapų tikrai pavojinga, nes už Karbauskio - tie ES veikėjai, kurie Lietuvą Latviją ir Estiją pardavė Rusijai už dujas ir naftą, t.y. prtaria, kad rytinis Baltijos krantas liktų Rusijos įtakos sfera.
  O kas stovi už- G. Landsbergio? - globalusis kapitalas, ir Sorošo kontoros?
  KLur garantija, kad ir jos jau nebus taprusavy susitarę, kas, kur ir kaiip bus padalinta? - ir jeigu tiems, kurie raiko Baltijos šalsi ir visą Europą kaip pyragą, R.Karbauskis atrodo tinkamesnis jų įsakymų vykdytojas už G. Landdsbergį?
  Bl;ogiausia yra tai, kad G. Landsbergis savo pasisakymais apie D. Trumpą padarė milžinišką ir sunkiai pataisomą žalą Lietuvos ir JAV santykiams. Kur garantija, kad amerikiečiai neįsižeidė? - o gal jei to nerodo tik iš mandagumo?
  Ką tuyri daryti G. Nausėda? - o jeigu ir vėl teks ketvirtą valandą ryto stoti prieš ES lyderius vien tam, kad išgirsti, jog ,,santykius su Rusija būtina spręsti taikiai''?
  Savų pinigų nėra, o ES valdžios epideniujos akvaizdoje tilo, tilo ir nutilo - ,,gelbėkitės patys.''
  Kas sulaiko, kad neįvyktų A.Rusteikos aprašytas variantas? - grreičiausiai trys faktoriai: epidemijos pavojus, Lietuvos narystė NATO ir protestas prie Siemo rūmų, kuomet p[rotestavo gaisirininkai ir policininkai ir buvo pažadėta, kad ,,kitą kartą degs ne tik padangos'' - betn jau tokia frazė buvo skelbiama aprašymuose apie mitingą.
  G. Landsbergio skubėjimas suprantamas: neaišku, kaip susiklostys rudenio rinkimai, tokia, kokia yra dabar, TSLKD rinkimų nelaimės.
  O štai ką naujo paruoš ,,valstiečių'' ier socdemų isntruktoriai iš Rytų - didelis klausimas, bet aišku, kad jie šia tema jau dabar dirba rimtai.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2020-03-23 15:17

  Anonimiškas:14:58, pamąstymai gana teisingi, anūkas yra silpnas vaikis, matyt priklausomas nuo moters, ir tik šūkalioja.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2020-03-23 17:38

   Jei ne anūkas, TSLKD atrodytų visai kitaip ir būtų išlaikiusi savo elektoratą.
   Pas juos yra ir toli gražu nekvailų žmonių - jiei irgi puikiausiai mato situaciją ir supranta, kad per anūko pareiškimus gali netekti šiltų vietų Seime. O kas nori apleisti otkią vietą, kur beveik nieko nereikia dirbti, o pinigai mokami už sėdėjimą? Nori - eini į posėdžius, nori - ne, jokios atsakomybės, teisinis imunitetas, geras atlyginimas - patys pagalvokite, kas gi savo noru atsisakys tokio gyvenimo?

   Panaikinti
 6. Kokie dar ten lansbergiukai ar karbauskiai? Argi nematote, kaip operatyviai gripo pretekstu buvo paraližuotas visas pasailis. Ne šiems nykštukams su globalizmą stumiančiom jėgom lygintis. Vos ne tą patį galima būtų pasakyti ir apie visus makronus, merkeles, trumpus... Kol transnacionaliniai parazitai, priešaky su FRS gaminančia pinigus iš oro, bus pripažistami ir laikomi būtina ir nepakeičiama grandimi globaliai ekonomikai užtikrinti, tol visos tautos, o tuo pačiu ir visi žmonės bus priklausomi nuo grupelės sukčių. Skolina neturėdami - iš emisijos, ir taip padaro priklausomomis tuo "pasinaudojusias" aukas. Jau 2008 m. visi pamatė, ką reišia gyventi iš skolų. Buvo aprimę. Bet štai, paraližavus bel kokią veiklą viso pasaulio mąstu, dirbtinai sukėlus badą, vėl bus "suteiktas leidimas" visoms valdžioms skolintis... O argi nežinote patarlės, kad skolos paprastai neužgyja?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2020-03-24 00:17

   June 17, 1242, is the day that, at the orders of both the pope and the French king, all the known existing copies of the Talmud in Paris were burned.wikipedia"
   On 15 April 2019, just before 18:20 CEST, a structure fire broke out beneath the roof of Notre-Dame de Paris cathedral in Paris.wikipedia
   The stock market crash of 2008 occurred on Sept. 29, 2008. The Dow Jones Industrial Average fell 777.68 points in intraday trading.1Until the stock market crash of 2020, it was the largest point drop in history.
   1242+777=2019 Paris

   Panaikinti
 7. Anonimiškas2020-03-23 19:10

  Ale baik, parazitų visada bus, bet kad visą Pasaulį imtu graužti, taip nebus, dar niekas viso Pasaulio nevaldė matyt ir nevaldys, čia Holivudinis scenarijus.

  AtsakytiPanaikinti
 8. O tai bent vieną argumentą pateikite įrodantį, kad taip būti negali.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2020-03-23 22:36

   t.y. - kad savo šefams perduotum, ar suprantame, kokių kontrpriemonių imtis?
   Taip, suprantame.

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2020-03-24 07:10

   Kitaip sakant - suprantam(t)e.., bet su vėjo malūnais kariauti paprasčiau.

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2020-03-24 08:26

   -> Anonimiškas 2020-03-24 07:10

   Pikta, kad neišdegė provokacija? :))

   Panaikinti
 9. Anonimiškas2020-03-24 10:14

  O tai kokia čia gali būti provokacija?

  AtsakytiPanaikinti
 10. Dvi lyg ir skirtingos versijos:
  https://www.youtube.com/watch?v=2WGHqqK7UMc
  https://youtu.be/SZJC9JM2u70
  Bet ar tikrai jos prieštarauja viena kitai? Juk nei viena iš jų atskirai paimta negali būti tiesa.

  AtsakytiPanaikinti
 11. Anonimiškas2020-03-25 20:44

  Su tiesa labai prasti reikalai, kadangi kiekvienas turi savo tiesa, aisku yra ir tikroji, ale tu rask ja,jei ir rasi kiti vistiek netikes.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. supratingas2020-03-26 01:21

   Su tiesa viskas tvarkoje, tiesiog šiuolaikinis žmogus tenkinasi jos kruopelytėmis.

   Panaikinti
 12. supraigai, Jūsų supratingumas kelia daug abejonių. Kaip gi nesuprantate, jog tiesos "kruopelyčių" nebūna. Jei informacija pateikiama be bent pačios mažiausios "kruopelytės" tiesos, tas ir būna pats tikriausias - absoliutus - melas.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Savaitės pokalbis

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item