Jurga Karčiauskaitė-Lago. Dėmesio, tėvai! Vaikai priklauso valstybei!

propatria.lt nuotrauka  „Aš ateinu iš jūsų ateities. Ir man ten nepatiko!” Žinote, kas taip pasakė? Ogi Vladimiras Bukovskis. Š...

propatria.lt nuotrauka 
„Aš ateinu iš jūsų ateities. Ir man ten nepatiko!”

Žinote, kas taip pasakė? Ogi Vladimiras Bukovskis.

Šiandien parašysiu apie atsargumą. Mums visiems.

Ne, ne koronavirusą turiu minty ir net ne saugų eismą. Turiu galvoje mūsų mažųjų saugojimą ir atidų žvilgsnį šiandien, nes ryt gali būti per vėlu. Taigi: kas, kur ir kaip juos veda gyvenimo keliais ir takeliais.

Rašau, nes esu neįtikėtinų įvykių liudininkė: artimus žmones palietė skaudi problema ir tik todėl, kad Lietuva yra toli nuo Ispanijos, patys suprantat, kad atstumas šiandien yra reliatyvus dalykas ES.

Taigi – ispanų naujai išrinkta valdžia (komunistai) garsiai ir drąsiai pareiškė: „Reikia naikinti romantiškos meilės mitus, išmušti vaikams juos iš galvų, nes romantiška meilė – praeitis.” Šeima irgi. Praeitis. Šiandien reikia koncentruotis į naują žmogaus statymą, kuriam turim paklusti visi – reikės išsirinkti iš 72 lyčių, kas esame ir pamiršti apie buvimą vyru ar moterimi. 

Rašau, nes Ispanija jau imama už gerklės. Čia vyriausybės atstovė drąsiai ir atvirai pareiškia: „vaikai tėvams niekaip nepriklauso. Vaikai yra VALSTYBĖS”.

Mokyklose nebus tik mokoma – vaikai bus indoktrinuojami naujųjų raudonų aktyvistų, nuo 4 metukų seksualizuojami, verčiami eksperimentuoti su savo lytimi ir kūneliais.

Tik noriu, kad Lietuvoje nebūtume mėmės ir mulkiai, nes čia, kaip visuomet, išgyvens stipriausi. Galbūt turtingesni, kurie gebės leisti vaikus į privačias mokyklas ir atidžiai skaityti sutartis. Kad nebūtume puspročių karta, prarandanti savo „modernybėje” brangiausia, ką turime – vaikus, kai mūsų protėviai sugebėjo savuosius išauginti net per karus, marus ir be elektros.

Išliks stipriausi – pasitikintys vieni kitais tėvai ir vaikai, gebantys būti vaikui autoritetais ir patarėjais net tuomet, kai aplinka ims skriausti ir niekinti tėvus bei jų įtaką. Ypač nelengva kova taps paauglystėje.

Dėmesio! Atidžiai sekite į mokyklas atvykstančius su vaikais bendrauti veikėjus ir organizacijas. Būrelių veiklą, duodamą vaikui medžiagą ir literatūrą. Nepasitikėkite belekokiais psichologais. Būkite atidūs ir ne mėmės – reikalaukite informacijos. Mūsų artimoje aplinkoje stebime dramą – vaikui atliekama cheminė kastracija. Valstybės lėšomis. Tai jau TREČIAS mokinys klasėje, kurioje yra apie 30 mokinių iš viso!

Pati pažįstu ne vieną suaugusį žmogų, kuris neteko lytinių organų, bet laikui bėgant pats nebežino, kas jis toks. Tarp žemės ir dangaus, tarp vilties ir baimės, tarp susinaikinimo ir noro gyventi. Šiandien jie vaikšto tarp mūsų! Jeigu manote, kad “gerovė” neturi kainos, tik primenu – kur ryški šviesa, ryškus ir šešėlis.

P.S. Dar pridedu 72 „socialinių lyčių” sąrašą. Paskaitykit. Reikia būti išsilavinusiu. 

P.P.S. Lietuvoje su Prezidentu naująjį švietimo įstatymą derina – dėmesio – Čmilytė-Nielsen (Liberalų Sąjūdis - naujieji komunistai socialinėse srityse). Nenuleiskite akių. 


Susiję

Ugdymo politika 8259175749020914800

Rašyti komentarą

 1. Bijau, kad kovoti bus nelengva. Tiesiog gabriukai su šimonytėm (ar tie, kas tuo metu bus vietoj jų) gaus nurodymus iš Briuselio ir ims buldozeriu vykdyti, o visi barzdoti gritėnai-kvietkevičiai ir nusiskutę lapiniukai tapiniukai su visom faustėjom rašys straipsnius, kad taip ir turi būti, o kas mano kitaip, tas radikalas-marginalas ir dar koks nors fobas. Nes va, žiūrėkit: Generolo Vėtros lentą atkurti pavyko, ir tai puiku, bet: kas pavyko su Škirpos alėja? Ar pavyko grąžinti prof. Radžvilą į TSPMI? Ar pavyko atkurti lituanistikos statusą VU? Ar pavyko Lukiškių aikštėje pastatyti gražų paminklą? Žodžiu, laimėtų ir pralaimėtų rungtynių santykis kol kas nelabai džiugina.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2020-02-13 00:46

   Jei nepavyko, tai pavyks. Nenusileiskime.

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2020-02-12 18:18

  Valstybė kaip tarpininkas, pe(a)rduodant vaikus ten, kur dabar didžiausias trendas? Arba kur pelninga. Kažkodėl N.Z. dabar ant bangos.
  Nepykit, tautiečiai, bet jei nesugebant apginti savo vaikų, tai ką jūs išvis sugebat?! Ir kam dar juos gimdot? Svetimiems? Nu jau atsiprašau. Ar tik iš malonumo juos daryti? (juoda ironija).

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2020-02-12 21:44

   Atleiskite už tamsybiškumą, o kas tas "NZ"? Spėju, ne Naujoji Zelandija?

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2020-02-12 22:00

   Jo, Naujoji Zelandija. Anksčiau, kiek pamenu, vaikų eksportas į Italiją buvo gerai išvystytas. O norvegam, kaip žinia, net eksporto nereikia: patys konfiskuoja patikusį ir turi.

   Panaikinti
  3. Nežinai kam LT vaikus gimdo? Kad pašalpas pragert.
   Kita vertus jokio kito vaikų šaltinio LT neturi. Vienas kitas "ES lėšų įsisavintojo" atžala ir viskas. Visi kiti patys savęs neišsilaiko (darbą turėdami) ir šeimos su vaikais neplanuoja.

   Panaikinti
  4. Apgailėtinas tas x-ujus. Kodėl ProPatria tokio degrado išvis neišbanina velniop iš čia?

   Panaikinti
  5. Anonimiškas2020-02-13 01:46

   Nemalonu, bet dalis vaikų tikrai pijokų. Kai valstiečiai žalieji atėmė iš dirbančių tėvų vaikų lengvatas ir įvedė jas visiems - buvo galima to tikėtis. Nors praeityje būta ir kitaip. Kažkada poniutės turėjusios gerus darbus ir "sukalbamus" vadovus užsikėlė algas ir išėjo 3 metams vaiko atostogų. Tada vaikai buvo reikalingi biudžetui apiplėšti.

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2020-02-12 18:22

  Žodžiu, užsivirinkit šiukšlių vamzdį, įsidiekit Smart ID, atiduokit vaikus, įsisekit neužmirštuolę ir tupėkit tyliai, kaip pelės po šluota. Kas darys kitaip, tas radikal-marginalas.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2020-02-12 22:26

  Grįžta vergiją? Kaip žmogus net gi mažas gali kam nors priklausiti????

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2020-02-12 22:31

  Reiktų tokias žinias jau skelbti garsiai nuo stogų, kad visi girdėtų...Reiktų NEPRILEISTI prie JOKIOS valdžios LIBERALŲ...Reiktų tėvams domėtis ko mokomi vaikai darželiuose ir mokyklose...Reiktų ten neįleisti vilkų, apsivilkusių avelių kailinius...Reiktų...Gal dar nevėlu mūsų Tėvynėje???Bet... pažiūrėjus, kas darosi pasaulyje, darosi taip baisu, kad svyra rankos...Gal turime būti kaip biblinis Lotas -nesidairantys nei atgal, nei į šonus...Melstis melstis melstis,-sako Dievo Motina Marija.......

  AtsakytiPanaikinti
 6. Nenaujas, bet gana informatyvus įrašas (ypač vaizdo) apie tai, KAS tai per ideologija, kuri yra viso šito marazmo priežastis: https://truebluenz.com/2016/01/10/what-is-cultural-marxism-and-what-is-critical-theory/

  AtsakytiPanaikinti
 7. Anonimiškas2020-02-12 23:15

  Toks įspūdis, kad kažkas krečia piktas išdaigas, po to stebi iš šalies ir juokiasi: "Idijotai, jie ir tai įvykdė". Kiek patys leidome, tiek ir gavome. O viskas prasidėjo nuo p...stų paradų... Kaip jis vyko Gruzijoje? Su lazdomis ir plytgaliais. Su policijos palaikymu. Rezultatas - gruzinai išvadinti atsilikėliais ir... kolkas netinkamais ''naujovėms''.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Anonimiškas2020-02-13 00:48

  Keista: ispanai - karinga tauta, o leidžiasi šitaip stumdomi.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2020-02-13 12:16

   Tas politinis korektiškumas gali atimti vyriškumą bet kam, kaip kokia cheminė kastracija.

   Panaikinti
 9. Anonimiškas2020-02-13 12:41

  Mieli tautiečiai, jau nustokit stebėtis atskirais atvejais. Laikas pamatyti visumą - kokia epocha užstumta ant Europos visuomenių. Europon sugrįžo ta pati ideologija, nuo kurios, neva, pabėgę taip krykštaujam. Raudona ideologija. Šitas liūdnas faktas pas mus vis dar daug kam neprišyla. Ką ten daug kam - visiems. Ir su tais skirtumais, kurie dabar atitinka laiko dvasią, ta pati ideologija įgyvendina tuos pačius principus - viskas bendra. Jei vaikų, šeimų likimas jūsų negąsdina, gal pagąsdins nuosavybės suvisuomeninimas. Tada sukrus visi. Nerealu? Net labai realu. Tuoj bus pasikėsinta ir į privačią nuosavybę. Argumentai, žinoma, vėl bus kiti, nei buvo anksčiau, ir kita forma. Bet esmė ta pati.
  Išsikirpkit šitą komentarą ir pasidėkit. Paskui pakalbėsim.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Anonimiškas2020-02-13 17:01

  Vienas nekvailas žmogus pasakė, kad joks normalus žmogus laisva valia nenorės socializmo, todėl jis brukamas per užpakalines duris - ekologiją.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2020-02-15 14:06

   Tos "užpakalinės durys" ("back door") tai gana dviprasmiškai skamba :)

   Turbūt čia yra teisybės grūdas :)

   Panaikinti
 11. Anonimiškas2020-02-13 20:27

  Sakoma,,Labiausiai nubaudžiamas žmogus,kada Dievas atima protą", tai pildosi, į valdžią pradeda eiti bepročiai, o čia jau apokalipsė.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2020-02-13 21:27

   >2020-02-13 12:41 teisingai pasakėt, bet gal nesuvisuomeninimas, o suvalstybinimas, pažiūrėkit: į tavo banko sąskaitą gali lyst kas netingi.

   Panaikinti
 12. nepatinka man , kai viskas juoda juoda juoda...Kažkas juk privedė prie tokios situacijos...Tai gal mokykimės iš svetimų klaidų - gimdykim vaikus ir auklėkim normaliai...tada mūsų bus dauguma...Deja, bet šis variantas kažkodėl visai nepatinka NIEKAM..Nei katalikam, nei inteligentam, nei kairiesiems , nei dešiniesiems...Pasibezda po vieną vaiką ir klykia, kad tuoj atims....

  AtsakytiPanaikinti
 13. Oh kaip dabar reiktu inkvizicijos Ispanijoje,kaip reiktu!!

  AtsakytiPanaikinti
 14. Tai, kad visi kažkam priklauso. Pasus šeiminikas juk išdavė.

  AtsakytiPanaikinti
 15. Taip, nes geriau vaikų išvis apie nieką nemokyti. Penkiolkikmetė 2017 atėjo pas gydytoją dėl pilvo skausmų - rado septynių mėnesių nėštumą. Kur taip išgirtos šeimos vertybės? Mamytė nepastebi,kad paauglė neturi menstruacijų pusę metų, nes dukrai apskritai laiko neranda, o po to klykią , kad valstybė nesirūpina, nes motinystės išmoka maža, o ką tu per du mėnesius sutaupysi? Kai valstybė siūlo lytinio švietimo programą, kunigėlis paverkia, kad sodoma ir gomora , bet tokiai mamytei su pilvu, tai nelabai ką gali pasiūlyti - tik pamokslą, paskui vaiką ketina atiduoti - baisiajai valstybei ir galvoji - vaikui pasisekė, gaus įtėvius, bet tada pasirodo tėvelis, nes pabudo instinktas, o tada jau ir mamytė nori su gyva lėle pažaisti, kad vaikas jau turi ryšį su globėjais - šeimos vertybėms nusispjaut, pradeda vaiką tampyt po teismus. Kitas įdomus atvejis -prostitučių vaikai. Yra tokių,Marijos žemėje, pasirodo. Taigi mamytė parsiveda klientą į namus, kad padoriau - ne kokioje gatvėje, ir pradeda darbuotis, sutuoktinis,kitame kambaryje sėdi prie televizoriaus atsipūtęs , laukia, kol žmona gerbūvių pasirūpins. Vaikai žaidžia ant kilimo. Čia dar nieko - linksmiausia dalis, jei tarp vaikų yra kokia maža mergaitė - mamytė pasiūlo klientui pažaisti. Tai kur tos baisios vaikų teisės, kodėl neatvažiavo? Nes žurnalistai neparašė? Nes kaimynams nusispjaut -nes Pro Patria ir visokie Katalikiškos visuomenės institutai paburnos? Paskui žliumbia, kad pensija maža,nes dirbančiųjų mažai,nes normalūs žmonės pabėgo nuo lietuviškos katalikybės. Nes vaikas ne žmogus šitoj valstybėje. Tik jo šventa mamytė, kuri 10 metų depresiją alkoholizmu gydo ir jai yra pochui, kad vaikas mokytis negali, dėl išsivysčiusio nerimo sutrikimo. Nes aš šventa mamytė, kuri leidžia sau savo vaiką debilu vadinti Maximos eilėje stovint ir niekas man čia nepaaiškins, nes ir mane baisiu sovietmečiu taip auklėjo ir pažiūrėkit - kokiu puikiu žmogumi aš užaugau. Tada vaikas pradeda jausti kartėlį, pradeda iš kitų tyčiotis - tada visi skėsčioja rankomis, atseit toks gyvenimas, vaikas auaga, emigruoja, ir visa Pro Patria klykia, kad jaunimas negerbia Lietuvos ir jos aukos nevertina.Kur buvo Pro Patria pastaruosius aštuonioliką metų, kai motiną gėrė ir jokios šventos tradicinės lietuviškos vertybės neatėjo vaikui padėti namų darbus ruošti - vienintelė stigma - draugė iš raudonojo komunizmo laikų, kurią taip įsikandusi ponia Lago - persekiojo tą vaiką. Yra tėvų,kurie sugeba auginti savo vaikus, nes laiko tą vaiką vaiku.Yra tėvų,kuriems vaikas nuosavybė, kurią gali kaip kėdę stumdyti. Valstybės interesas turėti kuo mažiau vaikų, kurie užaugo kaip kėdės, nes po to gydyk jų depresijas. Kad Lietuva daro klaidų - faktas, kad jų daug - faktas. Bet gal nereikia tokių blevyzgų - elkis su vaiku kaip su žmogumi, o ne kėde ir su tavimi taip pat bus nesielgiama kaip su kėde.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui (nauja tinklalaidė)

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item