G. Sorošas finansavo radikalų islamą Prancūzijoje

Primename, kad G. Sorošo finansuojamas  Atviros visuomenės fondas (ALF) 2017-aisiais, p o aštuonerių metų pertraukos, veiklą atnaujino ir...

Primename, kad G. Sorošo finansuojamas Atviros visuomenės fondas (ALF) 2017-aisiais, po aštuonerių metų pertraukos, veiklą atnaujino ir Lietuvoje. Kaip skelbia pats ALF, 2017-2020 metais ALF filialui Lietuvoje skiriama parama turėtų siekti apie 2,1 mln. JAV dolerių.

Pinigų lietus radikaliam islamui iš „filantropo“. Italų žurnalistai, cituodami „Observatoire du Journalisme francais“ tyrimą, skelbia, kad George'as Sorošas, milijardierius finansininkas ir Atviros visuomenės fondų įkūrėjas, finansavo Prancūzijos „Piliečių sąjungą“ (pranc. Alliance Citoyenne). Tai organizacija, žinoma dėl bandymų Prancūzijoje įtvirtinti musulmonų religines normas ir sąsajų su tarptautine „Musulmonų brolijos“ (arab. al-Ikhwān al-Muslimūn) organizacija, remiančią radikalaus politinio islamo ideologiją.

Pažymima, kad minima „Piliečių sąjunga“ 2016-aisiais iš G. Sorošo kontroliuojamos „Atviros visuomenės“ (angl. Open Society) organizacijos gavo bent 80 tūkst. eurų perlaidą. Prancūzijos „Piliečių sąjunga“ yra organizacija, kovojanti už „lygias musulmonų moterų teises“ Prancūzijoje ir kitose Europos šalyse. Pavyzdžiui, nepaisant daugelio Prancūzijos savivaldybių draudimų, patvirtintų po musulmonų teroristinių išpuolių Europoje, „Piliečių sąjunga“ kovoja už „moterų teises“ nešioti burkas - visą kūną uždengiančius rūbus.

Be to, „Piliečių sąjunga“ yra „Prancūzijos musulmonų studentų“ (pranc. Étudiants Muslims de France; EMF), laikomos „Musulmonų brolijos“ jaunimo organizacija, partnerė. Il Giornale laikraščio žurnalistas Mauro Indelicato pažymi, kad „Musulmonų brolija“ yra tarptautinė organizacija, siekianti „islamizuoti“ arabų bendrijas, grįžtant prie „nesugadinto“ islamo versijos. Vakarų valstybės šios organizacijos yra suvokiamos kaip moraliai degradavusios.

Nuo džihadistinių teroristų judėjimų „Musulmonų brolija“ skiriasi tuo, kad bent viešai neskatina imtis ginkluotos kovos ir neteigia tikslo islamizuoti ne arabų šalis.

Dabartinis Egipto prezidentas Abdel Fattah el-Sisi „Musulmonų broliją“ laiko grėsme nacionaliniam saugumui.

Parengta remiantis ilgiornale.it, panorama.it informacija.

Susiję

Pažangos ideologija 8960647087019961680

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2020-02-22 18:28

  Tai kodėl ans dar nesėdi? Arba sėdi ne ten, kur jam priklauso? Dabar jis saugiai nutūpė Berlyne. Ten tokie jaučiasi kaip žuvis vandenyje.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kas jį pasodins, negi savi? O jau ir prasmės nėra jį sodinti, gi tuoj kojas pakratys. Galima palinkėti tik ilgos ir skausmingos agonijos prieš padvesiant.

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2020-02-22 20:12

   Kai pernai buvo renkami parašai peticijai, kad apkaltinti Sorošą terorizmo rėmimu, peticija turėjo būti atiduota Baltiesiems Rūmams rugsėjį - kadangi vietoj reikalingų 100 000 parašų buvo surinkta 200 000, taip ir buvo padaryta.
   Aišku tai, kad toks tyrimas užims laiko, ir reikia turėti kantrybės.

   Panaikinti
 2. Įdomus filmukas kaip sykis į temą: https://www.youtube.com/watch?v=-tjwuzVjs8U
  Beje, dėl "Vakarų valstybės šios organizacijos yra suvokiamos kaip moraliai degradavusios." - kad nelabai galėčiau pasiginčyti. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Daugelis komentuoja, kad šio padugnės fondai Lietuvoje gauna didelį dėmesį, jiems kas met jis skiriama po 2,1 mln. Bet daugelis pamiršta, kad jis išsišaknijęs kaip piktžolė ir savo veiklą finansuoja valstybės pinigais pvz. per tokius projektus: http://www.3sektorius.lt/nisc/apie-mus/ kuria metodikas, kai sunaikinti valstybinį sektorių. Tos metodikos apmokamos mūsų mokesčių pinigais. Jo ideologijos priešas nr. 1 stipri valstybė, svajonė destabilizuoti valstybės aparatą jį keičiant NVO ir vis labiau leidžiant šaknis.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2020-02-23 14:51

  Per šitą žmogystą veikia pats nelabasis- o pastarojo pagrindinis užsiėmimas----sunaikinti pasaulyje krikščionybę, o toliau jau bus galima naikinti ir visą žmoniją...

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2020-02-23 18:19

  Įdomu, kas bus Soros'ui mirus; turbūt tas pat, kas Kuboje mirus Fidel'iui Castro, t.y. nieko.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Idomu butu zinoti kiek financiskai jis remia pagringines medias Lietuvoje .Net neabejoju,kad tokios kaip 15 min ir Delfi tikrai gauna ar tiesiogiai ar per ofsorus zenklia financine “pagalba “ Ir vel kaip neprisiminti Vengrijos.Kurioje tiesiogiai ivardyta sito nelabo konservatyvizmo prieso veikla

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item