Švedijos vyriausybė finansuos transeksualių persirengėlių „pasakų valandėles“ vaikams

Švedijos vyriausybė iš valstybinio Švedijos Paveldėjimo fondo, tvarkančio švedų, nepalikusių įpėdinių, pinigus, skirs 175 tūkst. eurų tra...

Švedijos vyriausybė iš valstybinio Švedijos Paveldėjimo fondo, tvarkančio švedų, nepalikusių įpėdinių, pinigus, skirs 175 tūkst. eurų transeksualių persirengėlių (angl. drag queen) „pasakų valandėlių“ vaikams finansavimui. 

Lėšos keliaus į Stokholme įsikūrusią „Kultureföreningen Mums“ asociaciją, kaip vieną iš savo tikslų įvardinančią „Švedijos kultūros spektro plėtimą, ypatingai kreipiant dėmesį į LGBT+ klausimus, įvairovę ir lygybę“, teigiama „Pink News UK“, internetiniame LGBT bendruomenei skirtame žurnale.

„Kultureföreningen Mums“ pinigus skirs renginių, kuriuose transvestitai ir transeksualai skaitys vaikams istorijas, organizavimui - teigiama, kad pinigai bus naudojami finansuoti projektams „pagal tikslinės grupės poreikius ir norus", tarp kurių yra ir taip vadinamos „persirengėlių studijos“ (angl. drag show workshops), kurių metu transeksualūs persirengėliai bibliotekose skaito trumpas istorijas vaikams.

Švedijos Paveldėjimo fondas taip pat atseikės nemažai pinigų kitoms kairiosioms grupėms, vienai iš jų skatinant „stipresnį jaunų žmonių įsipareigojimą klimatui“.

Transeksualių persirengėlių „pasakų valandėlės“ 2015 m. buvo pradėtos inicijuoti rašytojos ir radikalios kairės aktyvistės Michelle Tea San Fransiske, Kalifornijoje. Nuo tada fenomenas pradėjo sklisti Šiaurės Amerikos ir Vakarų Europos šalyse.

parengta pagal pinknews.co.uk informaciją


Susiję

Pažangos ideologija 1941870366381550087

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2019-11-14 13:11

  Trumpai tariant, LGBTPŽK (lesbietės, gėjai, biseksualai, transseksualai, pabėgėliai, žydai, klimatas).

  AtsakytiPanaikinti
 2. Jei tėvai neprotestuoja, tai ne tik pasakas pradės skaityti :(

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2019-11-14 16:51

   Kaip tėvai gali protestuoti, jei jie jau yra perkonstruoti ir „išmokyti“ mąstyti taip kaip reikia.Juk panašios pasakos, jiems patiems sekamos nuo vaikystės

   Seksualinis išlaisvinimas ir/kaip politinė kontrolė

   https://youtu.be/l7csng33w5M

   Panaikinti
 3. Sunaikinkit Sorošą, Kinlio institutą JAV ir baigsis tie visi LGBTizmai.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kinlio ar Kinsio (https://en.wikipedia.org/wiki/Kinsey_Institute)?

   Panaikinti
  2. Taip lengvai nesibaigs. Keliasdešimt metų, nuo pat II pasaulinio karo pabaigos, šimtams milijonų žmonių buvo plaunamos smegenys; vienas kažkoks institutpalaikis ar žydelis Švarcas, pasivadinęs Sorosu, kad ir labai turtingas, nieko čia nekeičia.

   Panaikinti
 4. O kaip tai daryti?Pirmiausiai manau netyleti.Nebijoti reiksti savo nuomone padnekesiuose,duskusijuose,argumentuotai gincytis su neoliberalais,aktyviai dalyvauti rinkimuose,protesto akcijose,.Gi lasas po laso ir akmeni prataso.Nebijokite ir aktyviai dalyvaukite.Gi vyksta globalinis zmonijos protu uzvaldymo karas,tad bukime nors pestininkai,bet nebukime nuosalyje

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2019-11-14 18:33

  Kristus Jėzus mūsų viltis.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Flavijus Filostratas2019-11-15 17:14

   Toliašaudis Apolonas mūsų viltis.

   Panaikinti
  2. Autorius pašalino šį komentarą.

   Panaikinti
 6. O Lietuvoje kažkuo geriau? 2010 m. teta Neringa sekdavo pasakas pensinikams rajonų kultūrnamiuose, violetines knygeles apie sysalus dalindavo. Finansavo Henytės žmonelė.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Anonimiškas2019-11-15 12:23

  Istorija, buvo taip,,Europoje šliaužė komunizmo šmėkla'', laikai keičiasi, dabar šliaužia LGBT šmėkla, jau į nacionalinį LRT , atšliaužė, kadangi piniginis amžius, tai šliaužimas spartėja.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Siulau pasidometi kulturiniu marksizmu. Tai ta pati komunizmo smekla tik ne per revoliucija o kultura.

   Panaikinti
 8. Anonimiškas2019-11-15 12:29

  anais laikais vaikučiams pasisakyti į pamokas kviesdavo karo veteranus, kosmonautus, socialistinio darbo didvyrius. dabar kiti laikai ir kiti "pirmūnai"

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ononimiškas2019-11-15 17:08

   Ir dar zavodus ir kalchozus sugriovė Lansbiergis. Vot tak vot.

   Panaikinti
  2. Autorius pašalino šį komentarą.

   Panaikinti
 9. Anonimiškas2019-11-15 22:29

  Finansuoja fondas, tvarkantis švedų, nepalikusių įpėdinių, pinigus. "Fondui" norisi daugiau pinigų, o tam reikia daugiau švedų, nepalikusių įpėdinių. Tai fondas ir veikia...

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui su V. Sinica

Savaitės pokalbis

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item