Vytautas Sinica. Pirmosios kregždės - sistema prieš Prezidentą

D. Pipo (DELFI) nuotrauka  Edmundas Jakilaitis gal ir pats nesusiprato, kad parašęs Gitano Nausėdos palyginimą su Rolandu Paksu (žemiau...

D. Pipo (DELFI) nuotrauka 
Edmundas Jakilaitis gal ir pats nesusiprato, kad parašęs Gitano Nausėdos palyginimą su Rolandu Paksu (žemiau nuotraukoje) jis žingsniu per daug išsipliurpė apie tai, kas jau mažiausiai antra savaitė Prezidento atžvilgiu yra vis intensyviau daroma vienintelės teisingos partijos ir ją aptarnaujančios žiniasklaidos. 

Nuo pačių įtakingiausių iki išvis neįtakingų, susitaikyti negalintys Šimonytės ar tiesiog TSLKD ir LSDP amžinos dvivaldystės šalininkai ar šiaip vieši ir nevieši politiniai influenceriai, kuriems nepavyko prieiti iki Prezidento ausies ar kurie šiaip viską seniausiai pastatė ant priešingų politinių jėgų, imasi daryti tą patį, ką jie ar jų pirmtakai jau buvo padarę su Rolandu Paksu - kabinėtis absoliučiai prie visko, ruošti dirvą (viešąją erdvę) apkaltai ir laukti Prezidento klaidos. Paksas klaidų pridarė, buvo silpnas, falšyvas ir galiausiai niekam per daug nebuvo gaila jo likimo.

Dabar gi panašu, kad Jakilaitis ir co nesiruošia taikstytis su tokia pas jų didenybes įtakinguosius ant kilimėlio nesuderinta politine lyderyste. Ta proga leidžia sau prezidento asmenyje knibinėti tokius dalykus, kurių šiaip profesinė savigarba neleistų ir eilinio piliečio atžvilgiu. Vien šiomis dienomis spėjome prisiskaityti ir pasipiktinimų, kad Nausėda išvyko į Japonijos imperatoriaus ceremoniją (suprask nereikėjo?), ir pasibaisėjimų, kaip galima pozuoti sėdint, kai žmona stovi (suprask neetiketas?) ir absoliučiai neadekvačių palyginimų su Alytaus meru (suprask, reikia sėsti į sraigtasparnį ir skirsti gesint gaisro?).Priešingai negu visokių marginalų ir vatnikų patyčios iš Grybauskaitės išvaizdos ar robotizuotos kalbos manieros, šitas kabinėjimasis palaimintas aukščiausiu politinio mainstreamo lygiu. Prieš porą metų kiek kitokiom aplinkybėm teko rašyti tekstą, teigiantį, kad Lietuvoje visai nebeliko rimtų problemų, jeigu mūsų dėmesio centre tada atsidūrė nereikšmingos politikės mašina. Panašu, kad šiandien tas pats nesusipratimas kartojasi.

Ne menki gebėjimai ar susireikšminimas trukdo E. Jakilaičiui pasidomėti, kad jo tariamo pasibaisėjimo susilaukusi nuotrauka remiasi Japonijoje gyvuojančia etiketo tradicija į krėslą sodinti svečią, o ne lydintį asmenį. Bet žurnalistas nesiekia informuoti. Žurnalistas Lietuvoje siekia formuoti nuomonę tiesos sąskaita. 

Sakysite, kad čia per toli siekiančios išvados ar net kad pučiu iš musės dramblį? Pažiūrėsime, laikas parodys, kas teisus ir kaip toliau augs kabinėjimosi prie 'netinkamo' prezidento lygis ir atitinkamai kris tą darančių politikų ir žurnalistų buitiškumo ir asmeniškumo kartelė. Laukia daug svetimos gėdos.


Susiję

Vytautas Sinica 5935356224046399491

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2019-10-23 21:47

  „visokių marginalų ir vatnikų“ - ?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na taip, prie išvaizdos ir kalbėjimo manieros tik vatnikai labiausiai kimba. O prie daromų ar nedaromų darbų ir klaidų argumentuotai kibti gali jau protingesni žmonės.

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2019-10-26 21:45

   Gal nesupranti, ką šis straipsnis gina, kas čia kankinė ir kankinys?

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2019-10-23 22:39

  "Sistema" reikia rašyti iš didžiosios raidės, nes tai diktatūros stiliaus Sistema. Turėjom, žinom. O kad mutavo, tai nedaro Sistemos geresne ar mažiau pavojinga.
  (Jei užteks kantrybės, einu įrodysiu, kad ne robotas. Robotai sėdi kitur...)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2019-10-23 22:53

  labai slidžiai parašinėta, iš tos tyčiojosi, prie to kabinėjosi, oi, kaip slidžiai, bet tai nestebina, nes patarinėja kokiai partijai?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2019-10-23 22:53

  O ko daugiau buvo gaima tikėtis po raudonojo dešimtmečio daukantynėje?

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2019-10-23 23:02

  Sistema bandys gelbėtis pirmalaikiais rinkimais.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonimiškas2019-10-23 23:05

  Kada bus parašymas apie valstiečių partijos ir jos vedlių vertybes?

  AtsakytiPanaikinti
 7. Anonimiškas2019-10-24 09:17

  Buvau pasiilgęs SS vado Lietuvoje tekstų, pagaliau.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2019-10-24 16:20

   uii, ar tikrai?

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2019-10-24 16:50

   Nu negi jūsų SS savų vadų dar maža?

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2019-10-27 21:45

   Kartojamas magiškas burtažodis ,,Sistema" kaip ne keista tą patį kartoja ir paksoidai, o kur gi ta sistema, sinonimai fašistas, radikalai, nacionalistai, ir dar visokių, o kad ta sistema slypi ne Marse, o kaip pasakė vienimtelę teisingą frazę, matyt pats to nesuvokdamas, problema ,,Musyse",

   Panaikinti
 8. Anonimiškas2019-10-24 10:17

  Sakoma neskubėk ir busi pirmas, viską parodo visagalis laikas, dabar tendencija į turizmą, gal tai laukimas?, kantrybės ir pamatysim.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2019-10-24 16:46

   Kuo čia dėtas turizmas? Prezidento toks postas, jeigu ką. O iš Sistemos samdinių dar ne to sulauksim. Ne pirmas kartas ir ne pirmi metai, kai Sistemos kiseliovai dirba juodą darbą. Už tai jie kaulą gauna.

   Panaikinti
 9. Anonimiškas2019-10-24 11:41

  Kiek daug kvailų,o net ir tyčinių komentuotojų komentarų.Deja.O V.Sinica teisus,pateikė teisingą ir išraiškingą įžvalgą.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Anonimiškas2019-10-24 19:19

  zylės, gandrai, kregždutės, kokia miela Lietuvos padangė, lesalo visiems paukšteliams daugiau, negu pakanka, graži tėviškės gamta, o kur dar bebrai darbštuoliai, niekaip nenuvystančios tulpės su raudonaisiais gvazdikais

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. >Anonimiškas 2019-10-24 19:19
   Jums nėra prievolės būtinai kažką rašyti. Tad jei neišeina komentuoti straipsnio, nereikia aprašinėti vaizdo per savo langą (iš serijos - ką matau apie tai ir dainuoju...).

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item