JAV jėgos trikovės federacija anuliavo transseksualo užfiksuotus moterų rekordus

M. Gregory „Instagram“ paskyros nuotr. JAV Jėgos trikovės federacija (angl. The 100% Raw Powerlifting Federation ) paskelbė anuliuojant...

M. Gregory „Instagram“ paskyros nuotr.
JAV Jėgos trikovės federacija (angl. The 100% Raw Powerlifting Federation) paskelbė anuliuojanti praeitą mėnesį moterų kategorijoje transseksualo užfiksuotus rekordus. Federacija oficialiai pripažino, kad save moterimi vadinantis atletas yra vyras ir todėl su moterimis varžėsi neteisėtai.

Kaip praneša AOL, balandį Virdžinijoje vykusiose varžybose save moterimi vadinantis Mary Gregory moterų kategorijoje pagerino šios pasaulio federacijos pritūpimų su štanga, štangos spaudimo, „mirties traukos“ bei bendrą, visų veiksmų sumos, rekordus. Tuomet rekordus pagerinęs M. Gregory dėkojo federacijai, jog jį sutiko traktuoti kaip jo varžovėms lygiavertę moterį.

Gegužės 1-ą federacijos prezidentas Paulas Bossi išplatino pareiškimą, kuriuo patvirtinta, kad jų varžybose lytis yra nustatoma remiantis ne „identifikacijos“, bet „fiziologiniu“ pagrindu. Dėl to nuspręsta, kad M. Gregory moters teisėmis varžybose dalyvavo neteisėtai ir todėl visi jo sumušti rekordai yra anuliuojami. 

Vis tik federacijos prezidentas pabrėžė, kad artimiausiu metu M. Gregory galės varžytis naujoje „transseksualų“ kategorijoje.

„Tai mane įsiutino“, – neslėpdamas pykčio dėl tokio federacijos sprendimo Outsports teigė M. Gregory. Jis pabrėžė, kad pelnytai įveikė visas 50 savo varžovių ir didžiuojasi savo pasiektais rezultatais.


Susiję

Šiaurės Amerika 5618739265801290800

Rašyti komentarą

 1. Kaip ir rašiau gerokai seniau, visiškas absurdas su tokiomis varžybomis ir rezultatais. Puiku, kad anuliavo. Blogai, kad leido dalyvauti su moterimis. Na, o transeksualų kategorija skamba žavingai, įdomu ar dalyvaus atletė Gregory? :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2019-05-15 21:23

  Verslas: tiesiog pasakai, kad jautiesi moterimi ir skini pirmas vietas su atitinkamomis dolerių sumomis.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2019-05-15 21:54

  O, čia jau geriau. Šį kartą sportas duos neeilinės naudos.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2019-05-16 02:12

  Bepročiai ten tie tų sportų organizatoriai ir propaguotojai. Panaikintų tą kvailą skirstymą į lytis ir baigtųsi tie visi išsidirbinėjimai su visokiom moteris/ne moteris identifikacijom. Tai yra TOTALI nesamonė. Štai - feministės klykia net pamėlynuodamos, kad moterys yra LYGIOS vyrams, bet kai ateina proga varžytis bėgime, plaukime, svorių kilnojime ar net šachmatų žaidime, tai joms, prašau, duok atskiras (moteriškas) kategorijas... Tai yra bjauru ir nepakenčiama. Jei moterys yra tikrai lygios vyrams, tai sportuose neturi būti JOKIO skirstymo į lytis (dar išgalvojant ir papildomą, transgenderių, lytį).

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. tamstos pasiūlymas - kadangi yra dvi lytys ir dar tokios feministės, kurios reikalauja privilegijų moterims, tai siekiant pamokyti feministes elkimės pagal genederistus - apsimeskime kad lyčių nėra?

   Panaikinti
 5. Anonimiškas2019-05-16 14:50

  Aš nesakiau, kad [dviejų] lyčių nėra. Aš sakiau, kad pageidaujantiems lygybės reikia ją (tą lygybę) suteikti. Tada nebus jokių išsidirbinėjimų su vyrais vargšių "moterų sporte". Ir kvailoms feministėms nebus apie ką loti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jos los visada, nes tokia natūra. Reikia ignoruoti jų rėkaliojimus, o ne nusileisti.

   Panaikinti
  2. Autorius pašalino šį komentarą.

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui (nauja tinklalaidė)

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item