Savivaldos rinkimai: kur prie balsadėžių teks eiti antrą kartą

lrt.lt Praėjus savivaldos rinkimų pirmajam turui, aiškėja ateinančių ketverių metų politinis Lietuvos žemėlapis. Kai kurių savivaldyb...


Praėjus savivaldos rinkimų pirmajam turui, aiškėja ateinančių ketverių metų politinis Lietuvos žemėlapis. Kai kurių savivaldybių merai paaiškėjo jau sekmadienį, kovo 3 dieną. Tačiau daugumos savivaldybių gyventojai prie balsadėžių keliaus dar kartą – balsuoti antrajame merų rinkimų ture, kuris įvyks kovo 17 dieną. Visus išsamius rinkimų rezultatų duomenis rasite – ČIA

Akmenės r. jau pirmajame mero rinkimų ture buvo išrinktas Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) kandidatas Vitalijus Mitrofanovas, daugiausiai balsų čia surinko LSDP.

Alytaus mieste į antrąjį rinkimų turą turėtų patekti visuomeninio komiteto „Už Alytų“ atstovas Gediminas Daukšys ir LSDP kandidatas Nerijus Ciesiulis, daugiausiai balsų čia gavo komitetas „Už Alytų“.

Alytaus r. į antrąjį rinkimų turą pateko Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatas Algirdas Vrubliauskas ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kandidatas Aurimas Truncė, daugiausiai balsų čia gavo TS-LKD.

Anykščių r. į antrąjį mero rinkimų turą įsiveržė TS-LKD kandidatas Sigutis Obelevičius ir visuomeninio komiteto „Kęstučio Tubio sąrašas „Anykščių krašto labui“ atstovas Kęstutis Tubis, daugiausiai balsų surinko TS-LKD atstovai.

Birštone jau pirmajame ture laimėjo LSDP kandidatė Nijolė Dirginčienė, daugiausiai balsų čia surinko LSDP.

Biržų r. išsirinko naują merą – LVŽS atstovas Vytas Jareckas.

Druskininkuose jau pirmajame ture laimėjo visuomeninio komiteto „Už Druskininkus su Ričardu Malinausku“ atstovas Ričardas Malinauskas, šis komitetas gavo daugiausiai balsų.

Elektrėnuose į antrąjį turą pateko Liberalų sąjūdžio atstovas Kęstutis Vaitukaitis ir visuomeninio komiteto „Patriotų sąjūdis už Elektrėnų kraštą“ Silva Lengvinienė, daugiausiai balsų surinko Liberalų sąjūdis.

Ignalinos rajone antrajame mero rinkimų ture susigrums LVŽS atstovas Henrikas Šiaudinis ir LSDP kandidatas Justas Rasikas, daugiausiai balsų čia gavo LVŽS.

Jonavos r. jau pirmajame mero rinkimų ture laimėjo LSDP atstovas Mindaugas Sinkevičius, daugiausiai balsų čia taip pat surinko LSDP.

Joniškio r. taip pat išrinktas meras, juo tapo Liberalų sąjūdžio atstovas Vitalijus Gailius, ši partija taip pat gavo daugiausiai balsų.

Jurbarko r. į antrąjį rinkimų turą išsiveržė Liberalų sąjūdžio atstovas Ričardas Juška ir pats išsikėlęs Skirmantas Mockevičius, daugiausiai balsų čia surinko LVŽS.

Kaišiadorių r. į antrąjį rinkimų pateko TS-LKD kandidatas Vytenis Tomkus ir LVŽS kandidatas Darius Vilimas, daugiausiai balsų surinko TS-LKD.

Kalvarijose antrajame ture susikaus „Tvarkos ir teisingumo“ partijos kandidatas Vincas Plikaitis ir TS-LKD atstovas Valdas Aleknavičius, daugiausiai balsų surinko partija „Tvarka ir teisingumas“.

Kauno mieste jau pirmajame rinkimų ture laimėjo visuomeninio komiteto „Vieningas Kaunas“ atstovas Visvaldas Matijošaitis, jo komitetas taip pat surinko daugiausiai balsų.

Kauno r. laimėjo LSDP atstovas Valerijus Makūnas, daugiausiai balsų surinko LSDP.

Kazlų Rūdoje antrajame rinkimų ture susikaus komiteto „Už jaunąją Sūduvą“ atstovas Mantas Varaška ir LSDP kandidatas Justinas Kazla, daugiausiai balsų surinko komitetas „Už jaunąją Sūduvą“.

Kelmės r. į antrąjį turą pateko LSDP kandidatas Vaclovas Andrulis ir LVŽS kandidatė Janina Skeberdienė, daugiausiai balsų surinko LSDP.

Kėdainių r. į antrąjį turą pateko komiteto „Valentino Tamulio komanda – mūsų krašto sėkmei“ atstovas Valentinas Tamulis ir Liberalų sąjūdžio atstovas Saulius Grinkevičius, daugiausiai balsų surinko komitetas „Valentino Tamulio komanda – mūsų krašto sėkmei“.

Klaipėdoje antrajame rinkimų susikaus komiteto „Vytautas Grubliauskas ir komanda“ vadovas Vytautas Grubliauskas ir LVŽS atstovas Arvydas Vaitkus, daugiausiai balsų surinko V. Grubliausko komitetas.

Klaipėdos r. į antrąjį rinkimų turą pateko LVŽS atstovas Bronius Markauskas ir TS-LKD kandidatė Rasa Petrauskienė, o daugiausiai balsų surinko TS-LKD.

Kretingos r. antrajame mero rinkimų ture susikaus LSDP kandidatas Virginijus Domarkas ir komiteto „Kretingos kraštas“ atstovas Antanas Kalnius, daugiausiai balsų surinko LSDP.

Kupiškio r. į antrąjį turą pateko TS-LKD kandidatas Dainius Bardauskas ir LVŽS kandidatas Vidmantas Paliulis, daugiausiai balsų surinko TS-LKD.

Lazdijų r. antrajame rinkimų ture susitiks komiteto „A. Margelio komanda „Pirmyn!“ atstovas Artūras Margelis ir LVŽS kandidatė Ausma Miškinienė, daugiausiai balsų surinko A. Margelio komitetas.

Marijampolėje antrajame ture laukia LSDP atstovo Povilo Isodos ir LVŽS atstovo Kęstučio Mažeikos kova, daugiausiai balsų atiteko LSDP.

Mažeikių r. virė įnirtinga kova – į antrąjį turą pateko partijos „Tvarka ir teisingumas“ kandidatas Vidmantas Macevičius ir TS-LKD kandidatė Lina Rimkienė, daugiausiai balsų surinko LSDP.

Molėtų r. antrajame mero rinkimų ture susikaus TS-LKD kandidatas Saulius Jauneika ir komiteto „Molėtai kartu“ atstovas Mindaugas Kildišius, daugiausiai balsų gavo TS-LKD.

Neringos sav. jau pirmajame ture laimėjo LSDP kandidatas Darius Jasaitis, daugiausiai balsų gavo LSDP.

Pagėgiuose antrajame rinkimų ture įvyks partijos „Tvarka ir teisingumas“ kandidato Vaido Bendaravičiaus ir visuomeninio komiteto „E. Kuturio komanda „Už permainas Pagėgių krašte“ kandidato E. Kuturio dvikova, daugiausiai balsų surinko partija „Tvarka ir teisingumas“.

Pakruojo r. į antrąjį rinkimų turą pateko LSDP kandidatas Saulius Margis ir Liberalų sąjūdžio kandidatas Saulius Gegieckas, daugiausiai balsų surinko LSDP.

Palangos mieste jau pirmajame ture laimėjo TS-LKD kandidatas Šarūnas Vaitkus, daugiausiai balsų surinko TS-LKD.

Panevėžio miesto mero rinkimų antrajame ture susikaus visuomeninio komiteto „Atsinaujinančiam Panevėžiui“ atstovas Rytis Mykolas Račkauskas ir visuomeninio komiteto „Kurkime jaukų miestą KARTU“ atstovas Povilas Urbšys, daugiausiai balsų surinko R. Račkausko komitetas.

Panevėžio r. antrajame ture susikaus LVŽS atstovas Povilas Žagunis ir LSDP kandidatas Antanas Pocius, daugiausiai balsų gavo LVŽS.

Pasvalio r. antrajame rinkimų ture greičiausiai susikaus TS-LKD kandidatas Gintautas Gegužinskas ir LVŽS kandidatė Neringa Trinskienė, daugiausiai balsų surinko TS-LKD.

Plungės r. antrajame ture susitiks Liberalų sąjūdžio narys Audrius Klišonis ir TS-LKD atstovė Asta Beierle Eigirdienė, daugiausiai balsų laimėjo Liberalų sąjūdis.

Prienų r. antrajame ture susitiks LSDP atstovas Alvydas Vaicekauskas ir partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovė Loreta Jakinevičienė, daugiausiai balsų laimėjo LSDP.

Radviliškio r. antrajame ture kausis TS-LKD kandidatas Antanas Čepononis ir LSDP kandidatas Kazimieras Račkauskas, daugiausiai balsų surinko TS-LKD.

Raseinių r. į antrąjį turą įsiveržė LSDP kandidatas Edmundas Jonyla ir TS-LKD kandidatas Andrius Bautronis, daugiausiai balsų gavo LSDP.

Rietave jau pirmajame rinkimų ture laimėjo Liberalų sąjūdžio atstovas Antanas Černeckis, daugiausiai balsų gavo Liberalų sąjūdis.

Rokiškio r. į antrąjį rinkimų turą pateko visuomeninio komiteto „Antanio Vagonio komitetas“ atstovas Antanas Vagonis ir visuomeninio rinkimų komitetas „Vieningi su Ramūnu Godeliausku“ atstovas Ramūnas Godeliauskas, daugiausiai balsų surinko LSDP.

Skuodo r. antrajame rinkimų ture susikaus TS-LKD kandidatas Petras Pušinskas ir LVŽS atstovas Stasys Gutauskas, daugiausiai balsų surinko TS-LKD.

Šakių r. laimėjo TS-LKD atstovas Edgaras Pilypaitis, daugiausiai balsų surinko TS-LKD.

Šalčininkų r. jau pirmajame rinkimų ture išrinktas Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) atstovas Zdzislavas Palevičius, jo partija taip pat gavo daugiausiai balsų.

Šiaulių mieste jau pirmajame rinkimų ture laimėjo visuomeninio komiteto „Artūro Visocko sąrašas „Dirbame miestui“ atstovas Artūras Visockas, daugiausiai balsų surinko jo komitetas.

Šiaulių r. pirmajame ture laimėjo LVŽS atstovas Antanas Bezaras, daugiausiai balsų surinko LVŽS.

Šilalės r. antrajame rinkimų ture susikaus TS-LKD atstovas Jonas Gudauskas ir partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovas Algirdas Meiženis, daugiausiai balsų gavo TS-LKD.

Šilutės r. antrajame ture susitiks partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovas Vytautas Laurinaitis ir TS-LKD atstovė Sandra Tamašauskienė, daugiausiai balsų gavo TS-LKD.

Širvintose jau pirmajame rinkimų ture laimėjo visuomeninio komiteto „Živilės Pinskuvienės komanda – už sėkmingą Širvintų kraštą“ atstovė Živilė Pinskuvienė, jos komitetas taip pat surinko daugiausiai balsų.

Švenčionių r. pirmajame ture laimėjo Lietuvos laisvės sąjungos atstovas Rimantas Klipčius, daugiausiai balsų surinko jo partija.

Tauragės r. į antrąjį rinkimų turą pateko LSDP atstovas Darius Petrošius ir Liberalų sąjūdžio atstovas Dovydas Kaminskas, daugiausiai balsų surinko LSDP.

Telšių r. antrajame rinkimų ture susikaus Darbo partijos atstovas Petras Kuizinas ir LSDP atstovas Kęstutis Gusarovas, daugiausiai balsų gavo Darbo partija.

Trakų r. matysime Liberalų sąjūdžio kandidatės Editos Rudelienės ir LSDP atstovo Kęstučio Vilkausko dvikovą, daugiausiai balsų ten surinko Liberalų sąjūdis.

Ukmergės r. antrajame mero rinkimų ture susikaus Darbo partijos atstovas Rolandas Janickas ir TS-LKD kandidatė Agnė Balčiūnienė, daugiausiai balsų gavo TS-LKD.

Utenos r. į antrąjį rinkimų turą pateko LSDP atstovas Alvydas Katinas ir visuomeninio komiteto „Kartu už Utenos kraštą“ atstovas Marijus Kaukėnas, daugiausiai balsų surinko LSDP.

Varėnos r. antrajame mero rinkimų ture susitiks visuomeninio komiteto „Algio Kašėtos sąrašas „Drauge su Jumis“ atstovas Algis Kašėta ir Lietuvos centro partijos atstovas Vidas Mikalauskas, daugiausiai balsų gavo A. Kašėtos komitetas.

Vilkaviškio r. laukia LSDP atstovo Algirdo Neiberkos ir visuomeninio komiteto „Naujas startas“ Žilvino Gelgotos dvikova, daugiausiai balsų šiame rajone surinko LSDP.

Vilniuje antrajame rinkimų ture susikaus visuomeninio komiteto „Už Vilnių, kuriuo didžiuojamės“ atstovas Remigijus Šimašius ir Lietuvos laisvės sąjungos atstovas Artūras Zuokas, daugiausiai balsų čia surinko R. Šimašiaus komitetas.

Vilniaus r. pirmajame rinkimų ture laimėjo LLRA-KŠS kandidatė Marija Rekst, jos partija taip pat gavo daugiausiai balsų.

Visagine antrajame rinkimų ture susikaus LVŽS atstovas Erlandas Galaguz ir Liberalų sąjūdžio kandidatė Dalia Štraupaitė, daugiausiai balsų čia surinko visuomeninis komitetas „Visaginas – tai mes“.

Zarasų r. į antrąjį rinkimų turą įsiveržė LSDP atstovas Nikolajus Gusevas ir Liberalų sąjūdžio atstovas Kęstutis Stankevičius, daugiausiai balsų surinko LRLS.

Parengė Aleksandra Ketlerienė.

Susiję

Demokratija ir valdymas 4347102723689103051

Rašyti komentarą

  1. Vilnius tradiciškai - apgailėtinai. :D

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Anonimiškas2019-03-04 12:14

      Visi ženklai rodo, kad paradas bus.

      Panaikinti
    2. Ko gero, ir ne tik paradas: https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/53050612_10205785508594561_172495919650963456_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=3b4085e7141a99c9a47ecf8948d2b827&oe=5CE5EB5F :D

      Panaikinti
  2. Anonimiškas2019-03-06 19:40

    Feodalizmas Lietuvoje vis stiprėja. ,,Aukso laisvė'' ir liberum veto teisė.

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SKAITYKITE

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item