Algimantas Rusteika. Šiandien atgimė šventas žodis MES

propatria.lt nuotr. kaunoforumas.wordpress.com Genijai mokosi iš svetimų klaidų, protingi – iš savų, durniai žino viską. Tėvyninės ...

propatria.lt nuotr.

Genijai mokosi iš svetimų klaidų, protingi – iš savų, durniai žino viską. Tėvyninės gamybos idiotai neklysta niekada, dėl visų jų nesąmonių kalti pavaldiniai ir vykdytojai. Kritikai yra valstybės priešai, o atėję protestuoti žmonės – tų priešų sukurstyta patvorinių ir rusofilų minia.

15.45 LRT žinios. Mitingas su 4000 iš visos šalies atvykusių žmonių – 29 sekundės eterio. Keli vaikų atiminėjimo euroentuziastai su plakatais, atslinkę su melu paprovokuoti, kad tėvai ir motinos yra už savo vaikų užmušimą, nusipelnė daug daugiau visuomeninio manipuliuotojo dėmesio – 44 sekundės eterio laiko.

Ir žavingas pranešėjas moteris tirpdančiu balsu informuoja, jog protestuotojai ne šiaip teigia, kad vaikų atiminėjimo įstatymas yra blogas, o kad jis „esą“ blogas. O provokatoriai teigia savo melus be jokių „esą“. Šaunuolė, LRT vadovyte, Vakarai mums padės, visuotinė žmonių panieka ir pragaras tavęs laukia, negi to nesugebi pajusti?

Bet kaipgi tą pajusi, jei net Jos Didenybė to nejaučia? Jai irgi vaidenasi blogi pavaldiniai, vykdę jos palaimintus vaikų atiminėjimus, ir, aišku, per mažai pinigų. Jeigu bus daugiau pinigų, tada atiminės brangiau, ar ne? O gal šitiek pratylėjus buvo galima nepraleisti progos ir dar patylėti? Juk jeigu sėkmingai tylėsi kada reikia ir kalbėsi kada reikia ir ką reikia, Briuselio viršininkai mestelės gerą postą, ar ne?

Visada stebėjausi, kaip jie nejaučia, kas vyksta. Juk tereikia išmesti iš krentančio baliono pora dundukų ir šakalienių, nuleisti garą ir minia išsiskirstys. Bet juk neišmes, saugos juos ir apsikabinę laikys, kol Žemė, kuri vis sparčiau artėja, smogs jiems į veidus ir užpakalius ir pasaulis su dangum pasivartalioję sustings. Tik tada, matyt, pamatys, kad skrydis baigėsi.

Na, bet ką aš čia apie lavonus. Buvo gera pamatyt šitiek gyvųjų mirusioj karalystėj. Buvo gera paspaust šitiek rankų žmonėms, kurių nepažįstu arba tik esu matęs ekrane. Meilės dvasia apgaubė tą aikštę, šviesa ir šiluma sklido iš veidų, kai maža mergaitė, baigusi dainą, pasakė „mama, tėti, aš jus myliu!“.

Tai kas, kad nebejutau nušalusių kojų pirštų – mes išgyvenome tiesą ir pajutome vienas kitą. O jie dar nejunta, kokią klaidą daro. Jie dar nemato, kad jau prasideda ir traukinys krustelėjęs pajudėjo, ir kokia didžiulė Tėvynės meilės ir tikrojo gyvenimo galia susitvenkusi.

Jie dar galvoja, kad viskas praeis kaip sapnas ir melu galima užgesinti viltį. Ir tegul sau galvoja – tai juk numirėliai ir po poros metų mes jų nei pavardžių neatsiminsim. Sakiau, kad mūsų per mažai. Bet taip jau nėra, žinau, kiek daug buvo išlydėjusių, kiek daug neatėjusių buvo kartu su visais. Šiandien atgimė šventas žodis MES.

Laikas apsisuko ir sugrįžo, dabar vėl gali išvežti tavo vaikus. Vis paklausiat – kiek tai dar gali tęstis, nors atsakymą žinot – tiek, kiek jiems leisim. Bet nepriklausoma Lietuva, kurioj niekas nuo žmonių nepriklauso, lėtai artėja prie galinės stotelės. Atsibuskim ir pasveikinkim vieni kitus – prasidėjo. MES jau ateinam.

Susiję

Įžvalgos 2071643981113531254

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2018-11-26 09:52

  Jeigu nepatinka LRT - nežiūrėkite.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-11-26 12:04

   Mums LRT patinka, bet nepatinka snukiai ten sulinde. Apie juos visa kalba. Kaip kirminai subi..je.

   Panaikinti
  2. Tiesiog STEBĖTINAS bukumas! Problema: anksčiau buvusi VALSTYBINĖ televizija (ir radijas - todėl ir Lietuvos Radijas ir Televizija vadinosi) tapo vienos politinės-oligarchinės gaujos skleidžiamos propagandos ir dezinformacijos kloaka. Sprendimas - "nepatinka - nežiūrėk!". Ne, rimtai tai faunai smegenys supuvo nuo nenaudojimo. :)

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2018-11-26 22:09

   Ne klaida sakyti, kad LRT okupavo Lietuvos priešai - be tankų ir armijos, o joje įdarbinant jiems psichologiškai tinkamus elementus.

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2018-11-26 10:34

  Teisingai puikiai parašyta, anonimas:09:52, sako nežiūrėkit LRT, teisingai teisingieji jo ir nežiūrės, kam patinka melas težiūri, bumerangas grįžta, į LRT, per Sąjūdį ji skleidė šviesą, dabar jau skleidžia tamsą, o tamsa joks kelias.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-11-26 14:04

   Man LRT nepatinka aš jos ir nežiūriu. Skaitau Alkas.lt ir panašius portalus kur renkasi NORMALŪS žmonės. Niekam ta LRT nereikalinga, nebent tik tiems kas nemoka internetu naudotis ir apie pasaulio įdomybes negali ar nenori sužinot iš pasaulinio tinklo.

   Panaikinti
 3. Raudonasis Rusteika2018-11-26 12:08

  Eilini karta pabezdejo i vandeni ir pats save padrasino.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Pagal stilių (bukas tulžimi persunktas fanatizmas - betrūksta dar "kremleus agentaj!") galiu kirsti lažybų, kad čia konservatnykų elektorato "egzempliorius" atropojo. :)

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2018-11-26 16:29

   Moderatoriai turėtų trinti lauk šituos provokatorius iš šakalinių "žmogaus teisių" kontorų. Įtariu, joks jis ne "koncervatorius", o etatinis provokatorius už norvegų pinigus. Kaip ruskių troliai už interneto dergimą gauna jiems skirtus rublius, taip šita vietinė "mūsų" fauna atidirbinėja už trisdešimt norvegiškų kronų.

   Panaikinti
  3. Snukiaknygėje šitokie debiloidiniai provokuoja ir pranešinėja Cukerbergui “neteisingus” komentarus, už kuriuos gaunami banai, o kai bandai pranešti patį debiloidinį, tai arba neužsikrauna puslapis, arba Cukerbergas “neįžvelgia” toj trydoj nieko blogo. :)

   Panaikinti
  4. "Įtariu, joks jis ne "koncervatorius", o etatinis provokatorius už norvegų pinigus." - Neskubėkite su išvadomis - juk stilius tai grynai konservatnykų, o be to, nereikia pamiršti, kad Šakalienės "bendražygis" Majauskas - iš ten pat. ;)

   Panaikinti
  5. Anonimiškas2018-11-26 22:17

   Stilius - gal ir taip, betgi kur jau čia jie nusileis iki tokio lygio - ProPatria, arba, kaip jie patys apie mus sako - ,,propartija'' :)) - pf!... pf!... - anot H.K. Anderseno. Reikia turėti omenyje jų begalinį išpuikimą ir tikėjimą savo neklystamumu, todėl čia vargu ar rašys. Taigi daugumai iš jų mes esame ,,populistai'', tai kur jau čia, žinote, savo baltas rankeles tepsis :))) bandau įsivaizduoti Majausko parašytą komentarą :)))

   Panaikinti
  6. Na, patys elitu save laikantys Konpartijos veikėjai - aišku, kad ne, bet jų bukas fanatiškas elektoratas - laisvai. Ne pirmas kartas. ;)

   Panaikinti
 4. "... nepriklausoma Lietuva, kurioj niekas nuo žmonių nepriklauso, lėtai artėja prie galinės stotelės."
  Taigi, žiūrėti LRT, ar nežiūrėti....

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2018-11-26 15:26

  Apie LRT nežiūrėjimą - gerbiamieji, ta kontora išlaikoma mūsų visų. Už mūsų sumokėtus pinigus. Ką reiškia "nežiūrėkite"? Už mūsų pinigus leidžiame varyti antitautinę, antivalstybinę ir prieš šeimas nukreiptą propagandą.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. .... leisti "varyti antitautinę, antivalstybinę" ir kt.proagandą ar ne...

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2018-11-26 16:30

   ...ne. Jei už mokesčių mokėtojų sumokėtus pinigus veikia, vadinasi privalo nutraukti antitautinę, antivalstybinę ir prieš šeimas nukreiptą propagandą. Kas čia neaišku?

   Panaikinti
 6. vėlu. Ar nematot, kad realybė toli nuėjo tautų/nac. valstybių naikinime? Veikti reikia skubiai. Mano galva, taip: negalima rinkti Sistemos partijų. Išrinkus naują prezidentą ir partijas, išskyrus konserv., socdemų, liber., atšaukti Lietuvai žalingus įstatymus. Derinti veiksmus su Višegradu ir kaimynėmis, ginant savo interesus Briuselyje. Laikas gražiems rašiniams seniai praėjo, jei dar galima ką pataisyti, tai čia ir dabar. Pirmiausia - protestas dėl Globalaus pakto pasirašymo. Bet toks, kad tiems suskiams maža nepasirodytų. Ar bus toks protestas? Bijau, kad nebus. Tada ir visam kitam nėra prasmės. Arba - arba. Trečio neduota.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Anonimiškas2018-11-26 23:43

  http://www.diena.lt/naujienos/kriminalai/nusikaltimai/del-smurto-artimoje-aplinkoje-policija-pradejo-kelis-tyrimus-nukentejo-vaikai-809445
  https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/skandalingas-smurto-mokykloje-vaizdo-irasas-policija-menesi-nieko-nezinojo-56-1063218
  https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/lietuvoje-dar-vienas-smurto-pries-vaika-skandalas-nufilmuotos-vaiku-egzekucijos-59-1029620
  https://www.tavovaikas.lt/lt/vystymasis-ir-raida/g-1283-rimantas-kevalas-smurtas-pries-vaikus-tesiasihttps://www.tavovaikas.lt/lt/vystymasis-ir-raida/g-1283-rimantas-kevalas-smurtas-pries-vaikus-tesiasi
  http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/kauno_klinikose_gydomo_suzaloto_kudikio_bukle_labai_sunki/
  https://www.tv3.lt/naujiena/902792/kauno-klinikose-uzgeso-siaubingose-kanciose-merdejes-penkiametis-is-vilkaviskio-rajono

  o dar reikia ne tik su prieš šeimas nukreipta žiniasklaidos propaganda (žr. aukščiau) kovoti, bet ir nuo migrantų Lietuvą ginti, kaip prisakė mazuronis rinkiminiuose plakatuose. Budėkit.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-11-27 01:03

   Būkite malonus, ekstrapoliuokite šitą kratinį vienu rišliu sakiniu. Savo, asmeniniu. Delfių ir 15 min demagogijas mes puikiai žinome.

   Panaikinti

emo-but-icon

item