Dovilas Petkus: „Raginame neleisti rengti antikonstitucinių LGBT eitynių“

Neseniai Lietuvoje išplito žinia apie šalyje dar nematyto masto pilietinę kampaniją, kuria, kaip teigiama, siekiama apginti prigimtinę še...

Neseniai Lietuvoje išplito žinia apie šalyje dar nematyto masto pilietinę kampaniją, kuria, kaip teigiama, siekiama apginti prigimtinę šeimos sampratą. Į daugelį su organizacijos veikla ir dabar vykdomos kampanijos susijusių klausimų atsako vienas iš iniciatyvos organizatorių – Dovilas Petkus.

- Jūsų paskelbta peticija prieš LGBT eitynes sukėlė dalies visuomenės pasipiktinimą. Ką atsakytumėte žmonėms, kurie jus kaltina „homofobija“?

- Kai kurių žmonių reakcijos tikrai stebina. Paprastai LGBT šalininkai „neišprususiais“, „tamsiais“ žmonėmis vadina tuos, kurie nepritaria prigimtinės – vyro ir moters šeimos – sampratos keitimui, gėjų „santuokų“ legalizavimui. Šių eitynių šalininkų reakcijos socialiniuose tinkluose, kurios pasirodė iškart, kai tik paskelbėme apie siekius stabdyti propagandinį LGBT pasididžiavimo paradą, jų vartojama leksika, įžeidinėjimai ar tokių klišių kaip „homofobas“ klijavimas visiems su jais nesutinkantiems tikrai kelia klausimus apie daugelio LGBT šalininkų toleranciją nuomonių įvairovei ar elementarų padorumo jausmą. 

Bet visa tai priimam kaip mūsų kovos dalį. Jau nuo pat pradžių žinojome, kad nebus lengva, ypač savo – jaunimo – aplinkoje, kuri mokyklose ir universitetuose didele dalimi yra „šeriama“ gėjų, lesbiečių ir transeksualų politinius reikalavimus remiančia propaganda. Todėl aštrios pozicijos mūsų nei gąsdina, nei stebina, tai veikiau yra pastarojo dešimtmečio Lietuvos švietimo politikos rezultatas. Visgi esame įsitikinę, kad propagandinę LGBT politiką ir genderistinę revoliuciją galime sustabdyti. Kitų metų gėjų eitynės – vienas iš centrinių šios propagandos atramos taškų Lietuvoje. Jaučiame, jog tylos laikas baigėsi, privalome veikti tam, kad apgintume šeimą ir mūsų tautą nuo pražūtingos ideologijos. Dar tiksliau – šitokiam veikimui esame įpareigoti  savo krikščioniškų pažiūrų.

- Už ką tiksliai siūloma pasirašyti ir kaip tą padaryti?

- Pasirašant šią peticiją reikalaujama užtikrinti Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo laikymąsi, kuris draudžia Konstitucijoje įtvirtintos šeimos sampratos neatitinkančių veiksmų demonstravimą viešumoje. Raginame neleisti rengti Lietuvos gėjų lygos organizuojamų eitynių, kurios pažeidžia minėtus įstatymus, Vilniaus centre ar kitoje nepilnamečių lankomoje vietoje arba apskritai jas atšaukti.

Užsisakyti šią peticiją galite mūsų tinklalapyje www.kki.lt spustelėję ant laukelio „vykdomos kampanijos“. Taip pat galite rašyti mums el.paštu : info@kki.lt arba tiesiog užpildyti šią peticiją radę savo pašto dėžutėje – šiuo metu jos sklinda visoje Lietuvoje. 

- Ar taikios demonstracijos draudimas nebūtų žodžio laisvės pažeidimas?

- Tikrai ne. Kaip ir minėjau mūsų tikslas užtikrinti, jog veiktų Lietuvos Respublikos įstatymai, kurių šiuo atveju yra nesilaikoma. Ne paslaptis, jog visi LGBT pasididžiavimo paradai Gedimino prospekte baigdavosi atvirais reikalavimais priimti kitokias šeimos sampratas. Manome, kad negali būti asmenų, kurie yra lygesni prieš įstatymus nei visi likę. Esam įsitikinę, jog turime tokią teisę ginti mūsų Konstitucijose įtvirtintą šeimos sampratą. Dar daugiau, esame įsitikinę, jog tokią teisę turi visi Lietuvos piliečiai. Būtent dėl to buvo ir sukurta ši peticija – tai galimybė tyliai šiuos procesus stebėjusiai Lietuvos visuomenei pagaliau išsakyti savo nuomonę.

- Tačiau atsakinga už nepilnamečių apsaugos įstatymą institucija eitynėse pažeidimo neįžvelgė. Ką čia dar galima pasakyti?

- Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos atsakymas buvo nuviliantis, bet tai tik atskleidžia realybę, kurioje šiandien gyvename. Nedrįsiu spėlioti, ar tokie tarnybų atsakymai yra priešiškos prigimtinei šeimai ideologijos rezultatas, ar elementari baimė vykdyti Lietuvos Respublikos įstatymus. Tačiau būtina pabrėžti, kad daugelyje sferų, o ypač valstybiniam sektoriuje, dirbančių žmonių, kurie nesutinka su netradicinės lytinės orientacijos asmenų reikalavimais suteikti jiems šeimos statusą, bijo išsakyti savo nuomonę. Žmonės priversti slėpti savo pažiūras, nes priešingu atveju gali būti greitai apšaukti „homofobais“ bei netekti darbo. Tai yra ne kas kitas, bet naujo pobūdžio totalitarizmas, kaip ir sovietmečiu, kai egzistavo klausimai apie kuriuos buvo galima diskutuoti tik virtuvėse. Esam įsitikinę, jog tokia baimės atmosfera kenkia mūsų visuomenei ir apie šią problemą pagaliau turi būti aiškiai ir garsiai prabilta. 

- G. Nausėda pasakė, kad partnerysčių klausimas turėtų būti sprendžiamas referendumu. I. Makaraitytė įvertino tai kaip neatsakingą klausimo atidavimas žmonėms, kurie „žinome kaip nuspręs“. Ar sutiktumėte, kad šeimos apibrėžimo klausimai būtų sprendžiami referendumu?

- Manau geriausiai Gitano Nausėdos pasiūlymus dėl gėjų partnerysčių dabar galės įvertinti rinkėjai kitų metų rinkimuose. Iš esmės nepritariame gėjų partnerysčių legalizavimo idėjai, kadangi tai tėra tarpinė stotelė į pilną gėjų „santuokų“ pripažinimą. Tai, ką dabar sakau, įrodė Vakarų valstybių patirtis. Iš pradžių legalizavus partnerystes buvo kalbama, jog tuo bus ir apsiribota, bet iš tiesų 5 – 7 metų bėgyje partnerystę sudariusioms homoseksualų poroms yra garantuojama vis daugiau teisių, ko pasekmėje priimami ir galutinai prigimtinės šeimos sampratą paneigiantys įstatymai įvedant santuokas bei leidžiant gėjų ir lesbiečių poroms įsivaikinti. 

Visai kitokio pobūdžio klausimas yra išties skandalingas Indrės Makaraitytės pasisakymas. Anot jos, visuomenei galima atiduoti spręsti tik tuos klausimus, kurių  rezultatai tenkintų atitinkamas visuomenes grupes, šiuo atveju – homoseksualus ir gėjų „santuokų“ šalininkus. Priešingai, kuomet numatomi rezultatai netenkina LGBT bendruomenės, iniciatyvos leisti žmonėms balsuoti vadinamos „neatsakingomis“. Tai radikalaus pobūdžio išsityčiojimas iš demokratijos su „šlėktiško“ elitarizmo prieskoniu. Stebina ir tai, kad 1991 m. referendume dėl Lietuvos nepriklausomybės Lietuvos visuomenė buvo subrendusi balsavimui, bet staiga kitais klausimais ji pasisakyti nebegali. Manau, akivaizdu, kad tam tikrais techniniais klausimais, kaip kad Visagino atominės elektrinės atveju, turėtų kalbėti specialistai, bet pažiūrų, vertybių, tokių svarbių aspektų kaip šalies valiuta klausimais referendumai turi būti privalomi. 

- Keli VU fakultetai iškabino LGBT judėjimo vėliavas, reikšdami solidarumą su esą išpuolius patiriančia LGBT bendruomene. Solidarumą išreiškė ir L. Linkevičius. Ar sutinkate, kad Lietuvoje LGBT asmenims nesaugu? Ir jeigu taip, ar nebijote, kad savo akcijomis skatinate neapykantą?

- Kalbant apie VU ir ypač universiteto Studentų atstovybės (SA) veiksmus, tokios akcijos nėra naujiena. VU tampa LGBT propagandos įkaitu. Visai neseniai buvo bandyta įsteigti Vilniaus Universiteto LGBT organizaciją, kam kelią užkirto tik laiku sureagavę alumnai bei kiti studentai.

Dar įžūlesnis atvejis nutiko prieš dvejus metus prieš pat gėjų eitynes 2016 m. birželį. Studentų atstovybė tuo metu savavališkai išreiškė paramą eitynėms viso Universiteto vardu. Taip, neatsiklausiant visų studentų, buvo pažeistas bet koks demokratiškumo principas. Visgi, tuo metu vos per keletą dienų su pora kolegų surinkome per 400 studentų parašų, kurie prieštaravo tokiai SA savivalei. Nesutinkančių su iniciatyva remti homoseksualų eitynes buvo keturiskart daugiau nei SA pareiškimą rėmusių asmenų.

Turbūt tai yra atsakymas į tikrąją situaciją Universiteto bendruomenėje. Homoseksualistų reikalavimus remianti studentų mažuma tokiomis akcijomis, kaip ir LGBT vėliavų iškėlimas, bando sudaryti įvaizdį, jog Universitete gėjų „santuokoms“ pritaria visi. Taip nėra. Yra sistemingai bandoma kurti tokį įvaizdį. Keliuose fakultetuose buvo surengti net keli parodomieji balsavimo seansai, daugumai nepritariančių tiesiog bijant kritikuoti tokius įžūlius ir savavališkus veiksmus. 

Kalbant apie neapykantą, omenyje, turbūt, turima pastarųjų mėnesių istorija su durų padeginėjimais LGBT aktyvisto R. Zabarausko gyvenamojoje vietoje. Tiesa, policijos atstovai, kurie jau sulaikė įtariamus nusikaltėlius, teigė, jog šie išpuoliai susiję su minėtame name organizuota nelegalia prostitucija. Ar ši istorija yra kažkuo susijusi su neapykanta gėjams arba yra verta Užsienio reikalų ministro vizito į LGBT būstines – klausimas Lietuvos visuomenei. Galbūt kas nors įžvelgia ryšį, mes – ne. 

- Kas yra Krikščioniškosios kultūros institutas? Ko siekiate veikla Lietuvoje?

- Turbūt pirmas dalykas kuris dažnai siejamas su mūsų institutu – mūsų glaudus bendradarbiavimas su pasauline krikščioniška organizacija Tradicija Šeima ir Nuosavybė (angl. Tradition, Family and Property). Šios organizacijos nariai Lietuvoje dažnai prisimenami kaip tie, kurie surinko daugiausiai – 5 milijonus – parašų už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę 1990 m. Kaip pabrėždavo a.a. Algirdas Patackas – šiai organizacijai mūsų šalis nešioja nepelnytai užmirštą moralinę skolą.

Šiandien Krikščioniškosios Kultūros Institutas susibūrė tam, jog Lietuvoje būtų ginama prigimtinė šeima, tauta ir mūsų krikščioniškoji civilizacija, kaip mūsų vakarietiško tapatumo pagrindas. Tai jaunų žmonių komanda, kuri savo asmeniniu pavyzdžiu nori išsklaidyti įvaizdį, jog minėtos vertybės yra „neprogresyvios“ arba jomis vadovaujasi tik senoliai. Savo darbu bandome kartoti Tradition, Family and Property organizacijos sėkmės formulę, kai tylioji visuomenės dalis yra įgalinama išsakyti savo nuomonę valdžiai vienu ar kitu šeimos arba tautos išlikimui aktualiu klausimu. 

Susiję

Šeimos politika 1417921666631916962

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2018-10-01 21:22

  Puiku, ir aš žygiuosiu prieš homoseksualų perversiją. Anksčiau ar vėliau - reikėtų tą padaryti. Tai kada, jei ne dabar. Jei ne mes - tai kas?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nežiniukas2018-10-01 22:05

  Na, dabartinis noras pasirašyti kažkokią peticiją man primena tarybinius laikus, kai būdavo prie bažnyčių renkami parašai, kad būtų paleidžiamas suimtas kunigas, ar grąžinta komunistų nusavinta bažnyčia.

  Veiksmas gražus, bet nauda menka.

  Kitas dalykas užkliuvo. Jie mus vadina savo išgalvotu paniekinančiu terminu "homofobai", o mes į tai atsakome mandagiu jų pačių susigalvotu terminu - gėjai.

  Taigi, prieš pradedant kažkokius protestus, pradžioje gal reikėtų padaryti lengvesnį dalyką - juos pradeti vadinti pederastais.

  Jie, kaip chuliganai, yra agresyvūs. Ir einant prieš juos su mandagumu, paprasčiausiai parodai, kad jų bijai.

  Taigi, jei mes jiems - homofobai, tai jie mums - pederastai.

  Gal nuo to ir pradėkime. O tuomet jau bus galima pažiūrėti, kaip legaliomis priemonėmis tas jų eitynes uždrausti, nes visi apsimeta, kad tokios eitynės LR Konstitucijos ir eilės įstatymų nepažeidžia.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ne visai sutikčiau: ne visi ten pederastai - o ir šiaip reiktų skirti lytinio potraukio sutrikimą nuo jo fetišizavimo ir ideologizavimo, kas tikrai yra iškrypimas. Ir jis nebūtinai lytinis - juk, pvz., toli gražu ne visi liberastiniai iškrypėliai yra homo/pedo/zoo/trans/incesto/etc. "europiniu viartibiu" praktikuotojai - bet jie jas propaguoja, todėl ir gali būti vadinami iškrypėliais, nors šiuo atveju ir ne lytiniais, o moraliniais bei dvasiniais. Taigi, "iškrypėliai", mano galva, būtų kur kas universalesnis ir tinkamesnis terminas tai faunai apibūdinti, negu "pederastai".

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2018-10-02 05:41

   Algimantas Rusteika straipsnyje "Pozityviųjų dūmų uždanga" pavartojo tokį įdomų įvardį "kvatokliai", gana gera alternatyva "linksmučiams " ar " gražuliams". Ir lietuviška, dėl ko man labai patinka...

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2018-10-02 12:41

   Tai yra homoseksualistai, besidangstantys slapyvardžiu gėjai (suprask - linksmuoliai).
   Klasikinis jų pavadinimas yra pederastai, bet tas pavadinimas yra nuo seno sietinas su senio vykdomu jauno išnaudojimu, kas, žiūrint į metus, jei nėra 16m. (kodėl sakykit, tuoj po 1990 03 11 tie metai nuo 18 buvo atkelti iki 16? :) ), tuomet šiais laikais tai vadinama pedofilija.
   Nors homoseksualizmas apima visa tai. Įdomiausia, kad JAV ta priklausomybė yra sėkmingai pagydoma, apie ką liudija kasmetinės buvusių gėjais eisenos.
   Dar atskirkim gimusius homoseksualiais, kurių, kaip nustatė Delfyje skelbtas austrų medikų tyrimas, gimsta tik 1 vaikinas iš milijono - ir iš tikrųjų, tokių, nuo seno vištgaidžiais vadinamų, yra labai reta. Bet ir tai prof. Šikšnio metodas, koreguojant DNR, ateityje gali padėti pagydyti tą gamtos nulemtą sutrikimą.
   Kadangi tikrieji homoseksualai neina į homoseksualistų akcijas ir apie tai skelbia internete, dar tai matome iš tų viešų, kurie ne tik nešneka tomis temomis, bet niekada neina į konfliktą su visuomene, dėl ko tikrai jų nepavadinsi visuomenės priešais, nes jie gyvena kaip gyvena ir niekam nemaišo gyventi savo gyvenimu, kuris niekam neįdomus - niekam nerūpi (kaip ir turėtų būti).

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2018-10-01 23:50

  Padėkokim Gražuliui, dėl kurio kvailų rėkavimų daug kam susiformavo nuomonė, kad visi,nepritariantys nešvankiems gėjų paradams yra silpnapročiai... Tikėkimės, kad jauni žmonės bus protingi ir sugebės protingai pakovot prieš šliaužiančią iškrypėlių epidemiją. O dauguma žmonių Lietuvoje - neabejoju - vis dar normalūs!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-10-02 10:36

   Nereikia sureikšminti Gražulio. Jis tiesiog patogus tipažas pederastijos platinimo ideologams. Prisiminkime jų kurtą smegenų praplovimo taktiką visuomenei. Ten tokiems neigiamams hetero antigėjiniams tipažams yra skirtas svarbus vaidmuo. Ir jeigu jų "natūralių" neatsiranda jie samdomi.

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2018-10-02 12:27

   P. Gražulis yra normalus žmogus, o jį puola visuomenės priešai.

   Panaikinti
 4. Velnio advokatas2018-10-02 11:46

  Pala, tai iškrypėlis Zabarauskas gyveno name, kuriame kiti jo draugai iškrypėliai užsiiminėjo iškrypėliška prostitucija? Žinant, kokie emociškai nestabilūs iškrypėliai yra linkę būti, tikrai nenustebčiau išgirdęs, kad duris padegė tie patys iškrypėliai, supykę, kad vienas iš jų šimto penkiasdešimties sugulovų jų neatsiklausęs santykiavo su dar šimtu penkiasdešimt kitų sugulovų.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-10-02 12:29

   Labai gali būti, kad visa tai (tiek vieni, tiek kiti iškrypėliai, o gal net tai yra bendras verslas) yra susiję.

   Panaikinti
  2. Kiek stebiu vargšus "kenčiančiuosius", matau, kad po jų priedanga kišamas visoks mėšlas ir padugnių gyvenimo būdas, taip pat ir prostitucija. Ir jokio teisėsaugos dėmesio! Tai bent diskriminacija! O dėl tų paradų - aprenkite serijinius prievartautojus, žudikus maniakus, leiskite pažygiuoti gatvėmis - žmonės kaip žmonės, kai kurie net simpatiški. Taip kad nieko apie einančius ar žygiuojančius pasakyti negalime, kol nepamatome darbų - jie baisūs. Ir su tais neva diskriminuojamaisiais tas pats.

   Panaikinti
 5. Anonimiškas2018-10-02 13:06

  "Visgi esame įsitikinę, kad propagandinę LGBT politiką ir genderistinę revoliuciją galime sustabdyti"-sako autorius, ir man džiugu girdėti šiuos jauno žmogaus žodžius...nes jis ne tik kalba , bet ir daro...Sutinku su jo mintimis, kad priešintis reikia taikiu būdu, įstatymo būdu ir ištvermingai...Kurie siūlo smurtą yra klastūnai...Dabar pats laikas, nes dar didžiulė minia sveiko Lietuvos jaunimo...Tylint ir baiminantis, ši minia išsigims...Mes matome, kas vyksta mokyklose, darželiuose, žiniasklaidoje...Kokia geometrine progresija šliaužia bjaurastis į mūsų Tėvynę... Pasirašykime peticiją, nes tai puikus pasipriešinimo būdas bjaurasčiai.......

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. apie taikų ir įstatymo būdais pasipriešinimą svajoja būtent pederastai. jie pinigais nupirks bet kokį įstatymą ir beveik bet kokį politiką- tai visi šitie taikūs būdai ir tik juokas šitiems iškrypeliams. Jų pederastijos nepraeina tik ten kur priešinamąsi ne tik įstatymiškai- kiek pvz kaukaze pederastų? daug jie ten teisių turi, daug galvą kelią, kaip ten su paradais ir .t.t ir pan. Tai mūsų čia vyrus moterimis vertė jau bent 70 metų - kad čia tik taikių būdų patys užsimanytų. Susirinktų 30 tūkst. subaladotų tokiam parade susirinkusius iškrypelius taip kad į Lietuvos pusę čia net žiūrėt nenorėtų- o jei mentai kištųsi tai ir juos prispardyt vertėtų kad neteisingų nurodymų klausosi- tai ir mentai sakytų ačiū mes kaip nors kitką pasaugosim tik ne iškrypelių paradus- o čia armijos Vilniuje tikrai nelaikytų ir nemobilizuotų kad kiauraškiniai galėtų čia po centrą pasitrint. Taip kad įstatymiškai bandyt viską padaryt yra gerai, straipsnius raštyt irgi yra gerai- bet reikia ir vienytis ir ruoštis juos išvaikyt jėga. O jei politikai neišgirs - tai ir juos išvaikyt. surinkti 30-50 tūkst. praėjusių armiją ar įvairius sportus tikrai įmanoma. o tada jokie mentai tikrai nesikištų ir jokie paradai čia daugiau nebevyktų.

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2018-10-07 12:14

   Jei i protesto mitinga pavyktu prisikviesti nemaza buri is Ickerijos cziczenu ir dar gruzinu i pagalba lietuviams, tai policija prisziktu sau i kelnes ir apsziktu savo vandens patranka taip, jog nereiketu net Molotovo kokteilio. O butu grazu!

   Panaikinti
 6. Anonimiškas2018-10-02 14:24

  Viskas butu gerai, jeigu p. Dovilas Petkus nemeluotu. Konstitucijoje seimos samprata neitvirtinta. Taigi eitynes nera antikonstitucines. Apmaudu kai atviru melu bandoma gristi sia pozicija. Man tai kvepia pasleptu judejimo diskreditavimu!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. tu čia nesąmonių nepliurpk sodomite: Šis lgbt paradas pažeidžia bent LR Konstitucijos 25-ą str. ("Laisvė reikšti įsitikinimus, gauti ir skleisti informaciją negali būti ribojama kitaip, kaip tik įstatymu, jei tai būtina apsaugoti žmogaus sveikatai, garbei ir orumui, privačiam gyvenimui, DOROVEI ar ginti konstitucinei santvarkai."

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2018-10-02 14:51

   Kazkoki durnizma cia sustumei, paskaityk ka rasiau iki kol suvoksi. Dorove nera formalizuota istatyme ir konstitucijoje, ir cia belekaip interpretuoti visi gali. Taip kaip ir seimos sampratos nera konstitucijoje. Ir visokie dovilai petkai meluoja issijuose vietoje to kad paziureti kas is tiesu dokumentuose parasyta. O tokie dundukai kaip tu uztraukia bloga varda visiems!

   Panaikinti
  3. garbė, orumas ir dorovė nereikalauja išaiškinimo ar atskiro straipsnio ar dar papildomų interpretacijų degradams kaip tu. Kas yra tikra šeima tai niekas net neabejoja ir tie kas rašė Konstitucija ir kas balsavo už tą Konstucija tuo neabejojo- bei patys tos Konstitucijos ir šitų straipsnių rašytojai komentavo apie tai, ne tik jie ir turi teisę tai komentuoti.
   Be to degrade šimtu procentų pažeidžiamas Lietuvos Respublikos nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo 4 str. 16 dalį, nes skleidžia propagandą "kuria niekinamos šeimos vertybės, skatinama kitokia, negu Lietuvos Respublikos Konstitucijoje ir Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse įtvirtinta, santuokos sudarymo ir šeimos kūrimo samprata". ir tai ne kažkokių žurnalistų etikos inspektorių klausimas o prokuratūros klausimas- ką jis nepažeistas prieš tai buvusių paradų? čia ne niekinomos šeimos vertybės, čia neskatinama kitokia, negu Lietuvos Respublikos Konstitucijoje ir Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse įtvirtinta, santuokos sudarymo ir šeimos kūrimo samprata??

   Panaikinti
  4. Gi 38 straipsnis sako, kad: “šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas; valstybė saugo ir globoja šeimą, motinystę, tėvystę bei vaikystę; santuoka sudaroma laisvu vyro ir moters sutarimu”.

   Panaikinti
  5. Liberastams tai "negroja". ;)
   Tipiškas liberastas mikliai viską "dekonstruos": " tai kas ta šeima?", "kas yra visuomenė?", "o kas yra valstybė?", "ką reiškia saugoti ir globoti?", "ar turima omenyje tikrai tik biologinis vyras ir moteris?" ir t.t. ir pan. :)

   Panaikinti
 7. Anonimiškas2018-10-02 17:14

  Keisti dalykai dedasi Pasaulyje, platinti parnografija yra nusikaltimas,o viešai žygiuoti lytiniams iškrypeliams organizuojami paradai, kažkas siaubinga darosi su buktai protaujančiu dvikoju padaru, vaikus auklėti griežtai negalima, o skatinti onanizmą, pirmyn, matyt baisiau nebūna, o Gražulis yra pats baisiausias žmogus tuo klausimu, jis vienas sužlugdė įrašymą į konstituciją, kad santuoka yra tik tarp vyro ir moters,tą jis atsiskleidė ir savo darbais, baisus tai žmogus.

  AtsakytiPanaikinti
 8. O tuo tarpu tolerantiškuose vakaruose toliau pjudomi "ideologiškai neteisingai mąstantys" mokslininkai - debilizmas pasiekė netgi CERN: https://plus.google.com/118198014712853689988/posts/5W3nDyZneCM

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tikėkimės, iš nevilties tokie žmonės kaip Alessandro nenustatys dalelių greitintuvo kad iššaukti juodąją skylę. Tada nebus net kam prisiminti, jog pasaulio pabaigą sukėlė Marksas.

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2018-10-02 20:31

   Viename ypač liberastiiame tinklalapyje paskelbta, kad organizuojama iniciatyvinė grupė ar kažkas panašaus ,,kovai su netolerancija, ksenofobija, diskriminacija''. Labai panašu, kad tai leftistų suburta ir Sorošo pinigais apmokama provokatorių gauja.

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2018-10-03 00:01

   Daug nuorodų neišeina atidaryti dėl daugtaškio. Gal galima kaip nors sutaisyti tas nuorodas?

   Panaikinti
  4. Tikėsimės, Zeppelinus sutvarkys - bet patį pranešimą pažiūrėti įmanoma.

   Panaikinti
 9. Anonimiškas2018-10-04 06:48

  laukiu peticijos, kad uždraust seksą prieš vestuves.

  AtsakytiPanaikinti
 10. ar ieškote paskolų, turinčių pagrįstą palūkanų normą?
  P. Bunke yra patikimas skolintojas, teikiantis įvairias paskolas. maloniai susisiekite su juo el. paštu:

  bunkemartin04@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 11. ar ieškote paskolų, turinčių pagrįstą palūkanų normą?
  P. Bunke yra patikimas skolintojas, teikiantis įvairias paskolas. maloniai susisiekite su juo el. paštu:

  bunkemartin04@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 12. ar ieškote paskolų, turinčių pagrįstą palūkanų normą?
  P. Bunke yra patikimas skolintojas, teikiantis įvairias paskolas. maloniai susisiekite su juo el. paštu:

  bunkemartin04@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item