VF informacinis pranešimas dėl susitikimo su A. Juozaičiu ir jo rėmėjais

Š. m. liepos 3 d. įvyko Vilniaus Forumo (VF) ir Sąjūdžio Iniciatyvinės grupės klubo (IGK) narių susitikimas su apie ketinimus kelti savo ...

Š. m. liepos 3 d. įvyko Vilniaus Forumo (VF) ir Sąjūdžio Iniciatyvinės grupės klubo (IGK) narių susitikimas su apie ketinimus kelti savo kandidatūrą artėjančiuose LR prezidento rinkimuose paskelbusiu A. Juozaičiu ir dalyvauti juose jį prašančiais rėmėjais. Vykusio atviro ir nuoširdaus pokalbio metu buvo aptarti galimo kandidato apsisprendimo asmeniniai motyvai ir politinės paskatos, taip pat iniciatyvos paviešinti jo ketinimus realizavimo aplinkybės. Diskutuota dėl paskelbtos iniciatyvos rėmėjų lūkesčių, jos įgyvendinimo būdų ir priemonių. Mėginta išsiaiškinti jos tikslus ir prasmę Lietuvos dabartinės padėties ir jos ateities perspektyvų kontekste.

Dalykiškas ir turiningas pokalbis buvo reikšmingas ir naudingas, nes iniciatyva prašyti A. Juozaitį kandidatuoti prezidento rinkimuose nebuvo derinta su Vilniaus Forumu ir Sąjūdžio Inicatyvinės grupės klubu. Susitikimo metu VF ir IGK nariams paaiškintos šios iniciatyvos radimosi paskatos ir įgyvendinimo aplinkybės, kurios iki tol jiems buvo menkai žinomos.

Pokalbio metu konstatuota, kad, paskelbus grupės iškilių visuomenės atstovų prašymą A. Juozaičiui dalyvauti prezidento rinkimuose ir jam pačiam paviešinus tokius ketinimus, Lietuvoje faktiškai inicijuojamas naujas, galbūt laikinas, politinis sambūris, kurio kūrimo pagrindu ir varomąja jėga turėtų tapti artėjanti prezidentinė rinkimų kampanija.

Galimo kandidato ir pradedamo kurti politinio sambūrio ideologinis tapatumas ir programinės nuostatos kol kas nėra išaiškėjusios. Taip pat nėra žinomos ir A. Juozaitį ketinančios remti visuomeninės ir politinės jėgos. 

Sutarta, kad su A. Juozaičiu ir jo rėmėjais reguliariai bus keičiamasi informacija apie tolesnę pradėtos iniciatyvos plėtrą ir prireikus konsultuojamasi aktualiais šalies visuomeninio ir politinio gyvenimo klausimais.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „vilniaus forumo logo“

Susiję

Vilniaus Forumas 1739970700239575566

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2018-07-10 22:45

  ...antra Juoizaičio žmona(pirmoji Laima, su kuria išsiskyrė) - Oksana, parsivežta iš Rusijos. Nebalsuosiu už žmogų, kuris sulaužė priesaiką

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-07-10 22:57

   Nebalsuok, jokiu būdu! Geriau balsuok už Anūką ir jo žmoną, kuri savo "mokykloje" kiša vaikams į protus iškrypėliškas teorijas.
   Arba už Uspaskį, kuris, pakvipus dūmais - slepiasi Rasiejoje.

   Panaikinti
  2. nežinojau, kad kandiduoja Anūkas ir jo žmona. Esate labai apsišvietęs

   Panaikinti
  3. balsuok idiote tada už pvz skvernelį- jis tavo vaikus apšvies kaip mastrubuotis nuo 5 metų, įteising pedero-santuokas, juvenalines justicijas, stambulo sutartis. Pedero-partnerystes tau įteisins ir puteikis. Kitaip sakant jei nenori protautinio žmogaus prezidento poste- tai esi arba iškrypelis arba išsigimelis. kad jis išsiskyręs- tai ar tu žinai motyvus?? gal jį žmona paliko o ne atvirkščiai.

   Panaikinti
  4. Aš irgi tikrai nebalsuosiu už Juozaitį, nes tautinio kandidato žmona yra rusė, bet svarbiausia, kad jis ją susirado Kalingrade dirbdamas diplomatu. Kur garantija, kad Oksana Juozaičiui nebuvo pakišta Rusijos spec. tarnybų, juk spec. tarnybos visuomet siekia "pakabinti" užsienio šalių diplomatus. Be to mes nieko nežinome ir apie Juozaičio antrosios žmonos tėvus, kas jie tokie?? O gal kokiam KGB tarnavo?

   Panaikinti
  5. Tik pažiūrėkit kaip greitai liberalūs berniukai esant reikalui tampa santuokos gynėjais ir gula kryžiumi už šventą santukos neliečiamumą. Gaila, kad šitos "šeimo vertybė" greitai susvyruoja kalbai pasisukus apie gėjų "santuokas" ir panašius iškrypimus

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2018-07-10 23:17

  "Iniciatyva prašyti A. Juozaitį kandidatuoti prezidento rinkimuose nebuvo derinta su Vilniaus Forumu ir Sąjūdžio Iniciatyvinės grupės klubu.
  Galimo kandidato ir pradedamo kurti naujo politinio sambūrio ideologinis tapatumas ir programinės nuostatos kol kas nėra išaiškėjusios. Taip pat nėra žinomos ir A. Juozaitį ketinančios remti visuomeninės ir politinės jėgos."

  Panašu, kad to "kandidatavimo" tikslas yra dėl visa ko apsidraudžiant užimti nišą (kad kitas neužimtų) ir galiausiai pasitraukti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-07-11 08:59

   Galėsite balsuoti už A. Maldeikienę, G. Nausėdą ir kitus kandidatus. Pasirinkimas bus didžiulis. Juk per balsavimus niekas už nugaros nestovi su šautuvu ir neverčia balsuoti už tą ar aną.

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2018-07-10 23:40

  Už Juozaitį tikrai nebalsuosiu. Pernelyg aktyvus AMB talkininkas, vėliau rėmė Paulauską, o dabar, pamatęs patriotinių jėgų pakilimą Europoje, jau su jomis. Taip nieko nebus.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2018-07-11 08:42

  Gaila, kad eilini karta veikiama pagal principa "skaldyk ir valdyk". Juozaitis nera zmogus, kuris suvienys Lietuvos patriotus ir laimes rinkimus. Ne. Jis tik rinkeju "gaza", kad niekas Lietuvoje nepasikeistu.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. to Anonimiškas
   KAs čia per pezalai: "Juozaitis nera zmogus, kuris suvienys Lietuvos patriotus ir laimes rinkimus." iš kur tokia nesąmonė paimta ar čia išgėrus kaukolės ar babatuko sugalvota?? Juozaitis būtent ir yra tas žmogus (vienintelis žmogus) kuris gali suvienyti patriotus ir laimės rinkimus. kad dabar pradėjo lįsti skvernelio polittechnologai visur įtikinėdami kad Juozaitis ne tas žmogus (ir kad išsprogusiom akim mentas, kuris per Kauno įvykius pasižymėjo atimant vaiką ir perduodant jį pedoffilams, pakeliui dar suspardžius krūvą žmonių, sudraskius Lietuvos vėliavą) yra daug geresnis kandidatas- nu tai čia jau visiems aišku. Kad mentiara pravarde skvernyy iki Juozaičio atsiradimo buvo pagrindinis pretendentas ir kad jis dabar nagus graužia dėl neparankaus konkurento irgi visiems aišku. Taip kad neieškok čia durnių savo nesąmones rašinėdamas.

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2018-07-11 09:15

   Visų,kurie piestu stoja prieš A. Juozaitį, noriu paklausti: kokią alternatyvą jūs matote A. Juozaičiui? S. Skvernelį, G. Nausėdą, A. Maldeikienę, Ž. Pavilionį? Rašote, kad A. Juozaitis yra ne tas žmogus, kuris suvienys patriotus...Tai gal manote, kad iš šių išvardintų būsimų kandidatų kuris nors vienys Lietuvą? Juokinga. Nusišnekėjimai. Prisiminti, kad kažkada bendravo su A. Brazausku ir tai laikyti mirtina A. Juozaičio nuodėme yra kvaila. Arba, kad žmona yra rusė. O jeigu būtų žmona anglė, italė, tai būtų geriau. Meilei tautybė nesvarbu ir meilei neįsakysi.
   Mes neturime kito pasirinkimo - tik už A. Juozaitį. Blogiau kaip šiandien yra Lietuvoje jau negali būti. Nebent tik tada, kai iš vis neliks Lietuvos.

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2018-07-11 10:40

   dėl meilės(rusei): tik kambarinės ir siuvėjų padėjėjos gali teisintis, kad meilė yra AKLA, Prezidentams kaip ir karaliams, toks argumentas yra žeminantis ir įžeidžiantis.Neisivaizduoju kad mano valstybei vadovautų žmogus, kurio namų kalba yra rusų (tai pasakė pats Juozaitis interviu vienam dienrasčiui). Programa yra svarbu, bet programą paprastai rašo ne pats kandidatas, o jo patarėjai. O kandidatas savo gyvenimu liudija, kokias vertybes išpažįsta. Ne žodžiais, deklaracijomis, bet gyvenimu. Jeigu Vilniaus Forumas paremtų šį žmogų, tai būtų ISTORINĖ KLAIDA

   Panaikinti
  4. Ligonis išlindo. Rusų kalba (sukurta Dievo!)jam pavojingesnė už satanizmo propaguotoją Skviernelį.

   Panaikinti
  5. labai įdomu, jeigu asmuo parašo, kad nebalsuos už Juozaitį, tai pagrindinis kontargumentas iškeliamas - balsuok už Svernelį, nausėdą ir pan. Visų pirma yra galimybė ir visai nebalsuoti, jeigu neatsiras padorus kandidatas, o visų antra yra Matijošaitis, kuris akivaizdu, kad sisteminiams nepatinka ir Kaune per keletą metų yra nuveikęs daug realių darbų, todėl yra galimybė balsuoti už Matijošaitį, o ne už čia nuolat prikišinėjamus skvernelius ir pan.

   Panaikinti
 5. Anonimiškas2018-07-11 08:55

  Jei neaiškūs nei rėmėjai, nei programa, tai apie ką iš viso galima kalbėti? Aišku, parašys kas nors ką nors iki rudens, bet šiaip tai panašu susirinkti protesto balsus ant nostalgijos Sąjūdžiui arkliuko - labai jau primena valstiečius. Kol kas perskaičius tezes išskyrus lozungus ir tautinę simboliką - nulis sveikų. Toks kažkokio blizgaus, minkšto grybo sliduko įspūdis.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. kiek dar komentarų prieš Juozaitį parašysi? jei tikiesi ką nors įtikint tai siūlau per daug nesistengti- visos tavo pastangos į švilpuką. Eik į savo mėgiamą "mans faktory" ir ten įtikinėk savo lgbt frendus.

   Panaikinti
 6. Anonimiškas2018-07-11 09:05

  Galimas Juozaičio kandidatavimas į prezidentus "nebuvo žinomas Vilniaus forumui", tai gal pagalvokite, kas tas anoniminis organizatorius taip operatyviai ir aktyviai aplankęs daugelį visoje Lietuvoje žinomų žmonių ir sugebėjęs gauti jų parašus? Gal kas nors galite atsakyti, kas suinteresuotas Lietuvos skaldymu ir chaoso kūrimu?
  Gal pats Juozaitis galėtų paaiškinti visas aplinkybes, dėl ko jis buvo priverstas mesti šeimą ir susituokti su kitos valstybės piliete. O kokios valstybės piliete šiuo metu yra toji Oksana?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. kokiu būdu pasiūlymas Juozaičiui kandidatuoti suskaldė Lietuvą ir sukūrė chaosą? tu bent durnelį pats skaitai ką čia rašinėji??
   Čia Juozaitis tau privalo aiškinti savo šeimos kūrimo aplinkybes??

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2018-07-11 10:43

   aišku, kad privalo Juozatis aiškintis savo šeimos aplinkybes. Nejau taip mažai reikalaujate iš būsimo prezidento?Jums dzin, kas jo žmona?Dzin, ar jinai turi Lietuvos. ar vis dar Rusijos pilietybę? Taigi žmoną pats žmogus pasirenka, skirtingai nei ligą ar plaukų spalvą.

   Panaikinti
  3. O gal Oksana yra GRU ar FSB agentė, Kaliningrade pakišta Lietuvos diplomatui Rusijos spec. tarnybų. o gal oksanos tėvas buvo koks nors KGb pulkininkas? Jeigu kažkokiem "hanams" dzin, tai nereiškia, kad ir kitiems nesvarbu.

   Panaikinti
 7. Juozaitis - tautos vienytojas...Geras anekdotas....Kodėl jis tik dabar atsirado, kai tauta jau nemažai "išvienyta" ?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. tai gal gerai kad atsirado? ar geriau ir neatsirastų ir tegu toliau tauta būna išvienyjama? Juozaitis tai paskutinė viltis Lietuvai- jei dar bent 10 metų tokios pačios politikos kaip buvo - tai čia tikrai viskas- ir jau LT lavono nebeprikelsi ir niekas net nekels- nes tokių kvailių kaip anonimiškas ir linalk bus dauguma, šalis bankrutavus ir išsibegiojus.
   O tu mergele tu net supratimo neturi kas tas Juozaitis, ką jis padarė Lietuvai ir kokio lygio tai žmogus. Sedi duračka/intelektualka ir pamazgėles savo 3jų kapeikų. kažką gi parašyt reikia.

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2018-07-11 09:22

   Nusiraminkite ir nesinervinkite. Jeigu žinote, kuris iš žinomų kandidatų geriau suvienys tautą - balsuokite už tą ir būkite laimingas. Aš pasirinksiu už A. Juozaitį ir man nesvarbi jūsų nuomonė

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2018-07-11 10:47

   1chingisganui: jūs vis dar apie kapeikas, nors jau dvidešimt metų jų nebėra, Dievui dėkui. Negalite pamiršti šitos valiutos,ane? o apie patriotizmą rašinėjate. Man tikrai nepakeliui su tais, kurie vis dar rengiasi "triusikais", ir moka "kapeikomis".

   Panaikinti
 8. Anonimiškas2018-07-11 11:19

  Atsakymas tiems, kurie baiminasi, kad A. Juozaičio žmona rusė.
  Prezidento žmona valstybės nevaldo. Ji viso labo yra tik pirmoji ponia. Ir tiek. Dabar gyvenome dešimt metų, kaip mus valdė NKVD darbuotojo duktė. Ir ką? Ji net populiariausia ir mylimiausia šalies moteris ir politikė. Niekas nekreipė dėmesio ir į jos suklastotą biografiją. Viskas puiku šioje melo ir veidmainystės karalystėje.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-07-11 11:57

   jūsų paaiškinimas reiškia, kad principai nėra svarbūs.Nesvarbi žmona, vyras, nesvarbu, nesvarbu, kaip žmogus gyveno, ką pasirinko savo gyvenimo draugais. Svarbu tik ką kalba ar ką žada? Pats suprantate, kaip blogai, jog žmonėms nesvarbu, kas dabar valdo, kokia to žmogaus praeitis, o raginate vėl ant to pačio grėblio lipti? Kur logika?

   Panaikinti
 9. Anonimiškas2018-07-11 11:48

  Juozaitis namuose kalba rusų kalba su savo ruse žmona Oksaną, o mums aiškins apie lietuviškumo svarbą ir patriotizmą. Joks Lietuvos patriotas su rusais nemiega vienoje lovoje.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-07-11 12:38

   O bent žinote, kokios tautybės buvo J.Basanavičiaus žmona? O kiek jis padarė Lietuvai?

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2018-07-11 13:52

   Na gerai. A. Brazauskas, V. Adamkus kalbėjosi ir galimi prezidentai Nausėda, Skvernelis su savo Skvernele kalbasi lietuviškai, bet ar nuo to geriau Lietuvai? Jei taip nutiks, kad kažkuris iš pastarųjų taps prezidentu - išsivaikščiosime toliau, globalėsime, toliau veidmainiausime, kad dar niekada Lietuva taip gerai negyveno.
   Tai kuo čia dėta prezidento žmona ir jos tautybė? Mes nekenčiame rusų prezidento vedamos politikos, mes neužmiršome padarytų komunistų vykdytos politikos ir skriaudų Lietuvos atžvilgiu, bet šiuo atveju kalbame apie Lietuvos ateitį, kad A. Juozaičio politika gali atsisukti į Lietuvą, į šalies vidaus politiką ir ją pakoreguoti. Tai ar tam gali būti kliūtis žmonos tautybė? Juk geresnio pasirinkimo nelabai bus.

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2018-07-11 15:35

   2018-07-11 13:52
   Oho kaip greitai dainelė keičiasi, tai dabar rusai jau draugai didžiausi ir net galime turėti rusę pirmąją damą. Nes tik Putinas priešas, visi kiti rusai yra draugai.

   Panaikinti
 10. O man įdomu , KAS sudarė ir KAS patvirtino pradinį kandidatų į prezidentus sąrašą?( Puteikis, , Mazuronis, Auštrevičius, Pavilionis , Ušackas ,Skvernelis).

  AtsakytiPanaikinti
 11. dauguma komentatorių yra arba smulkūs savanaudžiai, kurie mano, kad pabalsavus kartą per keturis metus jų gyvenimas staiga pagerės arba apskriti idiotai, kurie nesupranta, kad rinkimai tai yra šansas atsidurti greta pretendento arba bent jau penktoje ar dešimtoje grandyje nuo jo ir kurti gerovės valstybę daugumai

  AtsakytiPanaikinti
 12. Anonimiškas2018-07-11 15:47

  Tai jis pats sakė, kad namuose rusiškai kalba su ruse žmona. Tai koks čia vyras, kad nusileidžia savo žmonai ir neliepia jai kalbėt lietuvių kalba? Ar toks prezidentas sugebės suvaldyti tautą?

  AtsakytiPanaikinti
 13. Net antakiai susistojo stogeliu tokį kiekį komentarų išvydus o ir įsiskaičius į kertinius vertinimo kriterijus ties kuriais koncentruojasi gerbiami komentatoriai. Bent vertintų žmogų pagal jo dėstomas mintis viešojoje erdvėje (sutinku, sunku sekti žmogų į viešumą nelendantį) ar bent jau pagal jo 'Tėvynės tuštėjimo metą 2000-2017', o dabar - vajėzau, žmona rusė. Jūs rimtai? Žmonių, genamų tokiais motyvais ir nuotaikom prašau tik vieno - nebalsuokite už Juozaitį. Dar geriau - norite padaryti Lietuvai paslaugą - suvis nebalsuokite idant ant meškos neužsirautumėme.
  Čia jus delfis atsiuntė, ponai?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-07-11 20:30

   Reikia vertinti pagal veiksmus, o ne pagal pažadus.

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2018-07-11 21:42

   vertinkim pagal veiksmus. Pirmas veiksmas- žmoną lietuvę iškeitė į rusę. Ar žinote, kas už jos stovi? Čia kažkas labai protingai rašė, kad diplomatai dažnai suklumpa per pakištas moteris. Pamastykite apie tai , užuot abejonančius Juozaičio tinkamumu vadinus LGBT rėmėjais.

   Panaikinti
 14. Propatria tapo trolių базару?
  Juozaitis - Prezidentas? Apsaugok Viešpatie! Dar, žiūrėk, AMB prikels ir karūną uždės!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. kada tokie kaip tu iš čia emigruos po velnių?? ką jūs čia veikiat priedurniai?
   jokių argumentų prieš juozaitį neturi apart kad žmona rusė ( o nuo kada žmona rusė blogai? nuo kada apskritai rusai bloga? mes gal su rusų valdžia kovojam o ne su rusais kaip žmonėmis? ar jums visi rusai jau blogai?? tai gal tada tuos 6 proc rusų gyvenančių LT reikia paskelb valstybės priešais?? kad jam spec tarynb0s žmoną pakišo- nu tai čia eikit detektyvus rašyt arba pas psichiatrą) ir prieš 25 metus parėmė Brazauską. O ką jūs norėjot kad jis landsbergį paremtų?? šitą ligonį/pianistą prastumtą KGB į valdžios viršūnes, kuris iš keršto arba pagal užsakymą nužudė šitą šalį net nebūdamas prezidentu. Tie kas prieš Juozaitį net nereikia vadinti lgbt remėjais- jie jais yra ir ne tik lgbt bet ir visų kitų iškrypimų remėjais.

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2018-07-12 01:38

   1Chingishan,
   O kaip paaiškinsi, kad Juozaitis namuose kaip po padu rusiškai kalbasi su žmona?

   Panaikinti
  3. dar durnesnių klausimų yra už 3 kapeikas? "už kapeikas" nes tokie tipo itin provokuojantys klausimėliai, pamastymai ir pezalėliai, kad Juozaitis po padu jei su žmona rusiškai kalba. nu išmoks moteriškė kalbą ir kalbės lietuviškai vat rado problemą. Lesbės prezidento poste jiems nerūpi, pretendentai kurie sakosi įteisins visas iškrypimo formas jiems nerūpi, kažkoks bankų statytinis, kurio pagalba buvo sunaikinta LT ekonomika jiems nerūpi - o va labiausiai rūpi kaip Juozaitis kalba su savo žmona. Kad jis vienas iš kelių kurių pagalba buvo atkurta Lietuvos nepriklausomybė, kad nori tautinės Lietuvos, kad jis tikras savo šalies patriotas - viskas tai debilėliams dzin- bet vat kaip kalba su savo žmona- tai jau čia yra afa ir omega. Slėpkitės jūs niekingos muselės su savo niekingom kaip jau minėta 3 kapeikų mintelėm.

   Panaikinti
  4. Anonimiškas2018-07-12 11:42

   Idomu kokia tos Oksanos pilietybė.

   Panaikinti
 15. Anonimiškas2018-07-12 09:35

  Faktas kaip blynas - aukščiausio rango valdininkai su lietuvėmis žmonomis dešimtmečiais ne kuria, o griauna Lietuvą. Tokia žiauri emigracija - rezultatas tiek ekonomimių, tiek kultūrinių, tiek ryškaus psichologinio diskonforto šalyje padarinių. Reikia žmogaus, kuris mylėtų tautą ir iš tiesų suvoktų, kad valstybės turinį - tautą sunaikinus, neliks ir Valstybės... Ta daugybė kandidatų taip toli nuo tautos, kad net verkt norisi. Šiuo atveju Juozaitis yra pats tautiškiausias. Tačiau, jei kliudo žmona, tai raskike kitą, kuris būtų su Tauta. Kur jis?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-07-12 11:40

   Radžvilas, jis galėtų būt idealus kandidatas. Bet jį iš Universiteto išmetė, tai irgi juodą dėmę turi savo CV.

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2018-07-13 08:11

   O gal likimas taip verčia Radžvilą atsisakyti minties užsiimti akademiniu darbu ir padaryti posūkį savo ir tautos gyvenimę?Taip jis tiktų tapti Prezidentu.

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2018-07-13 09:32

   O gal likimas taip verčia Radžvilą atsisakyti minties užsiimti akademiniu darbu ir padaryti posūkį savo ir tautos gyvenimę?Taip jis tiktų tapti Prezidentu.

   Panaikinti
  4. "Bet jį iš Universiteto išmetė, tai irgi juodą dėmę turi savo CV." - aha, tai jeigu homunistinės atmatos persekioja, tai bus "juoda dėmė CV"? Tikrai?

   Panaikinti
 16. Kognityvinis disonansas arba hipokrizija a la "konservatoriai": Juozaitis blogas, nes kažkada pasitraukė iš kovos Brazausko naudai, nors pats niekada nebuvo komunistu ir kovojo prieš komunizmą nuo pat jaunystės; Nepaisant to, ponia G. yra gera ir tikriausia patriotė nepaisant to, kad nuo ankstyvos jaunystės buvo komjaunuolė, vėliau komunistų partijos narė, rašė disertacijas apie šviesų komunizmo rytojų ir iki past SSRS griūties buvo SSKP narė - kai jau tie patys brazauskai gėdydamiesi nuo jos atsiskyrė...
  Juozaitis blogas, nes jo žmona rusė ir kalba su ja rusiškai. Bet ponia G. puikiai tinka valdyti vaklstybę nors yra lezbietė ir šeimos apskritai niekada neturėjo.
  Nuostabi "logika" iš tikrų "patriotų"

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Alfred Naujocks2018-07-12 13:22

   BŪTENT

   Panaikinti
  2. studentas rašo
   "Bet ponia G. puikiai tinka valdyti vaklstybę nors yra lezbietė ir šeimos apskritai niekada neturėjo. Nuostabi "logika" iš tikrų "patriotų" "

   Studentas, aš paprašysiu tave pateikti konkrečią citatą, kur propatrios komentatoriai teigia kad ponia G.puikiai tinka valdyti valstybę, nes tavo lygis tai žemiau "plintuso'. Pats prisikuri fantazijų, po to pats dėl savo asmeninių fantazijų apkaltini propatrios komentatorius dėl logikos nebuvimo. Akivaizdu, kad čia pas tave patį nėra nei logikos, nei argumentų, tik emocijos ir asmeninės fantazijos.

   Panaikinti
 17. Anonimiškas2018-07-12 11:37

  Juozaičio net neįtraukė į apklausas, kad reitingus sudaryt. Ar tikrai jis geriausias kandidatas, kuris atstovaus Lietuvai su ruse žmona?

  AtsakytiPanaikinti
 18. A.Juozaičio pokalbis Klaipėdos bibliotekoje - alkas.lt Verta dėmesio

  AtsakytiPanaikinti
 19. Anonimiškas2018-07-12 15:33

  Visi tie komentarai kiek juokingi, nes kol kas vyksta tik siaurame Pro Patria skaitytojų rate. VF reakcija logiška, svarbu pabrėžti, kad jie Juozaičio nekelia. Šiame etape aš nematau galimybės (mano požiūriu ir pavojaus), kad Juozaitis bus realus kandidatas, o jei taip, tai kad surinks daug balsų.

  AtsakytiPanaikinti

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PAREMKITE, SKIRDAMI 12 EUR

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item