Jungtinės Karalystės parlamento pirmininkas: LGBT teisės gali paminti religijos laisvę

Jungtinės karalystės (JK) parlamento žemųjų rūmų pirmininkas Johnas Bercow pareiškė, kad seksualinių mažumų teisės yra svarbesnės už reli...

Jungtinės karalystės (JK) parlamento žemųjų rūmų pirmininkas Johnas Bercow pareiškė, kad seksualinių mažumų teisės yra svarbesnės už religijos laisvę ir turi būti užtikrinamos net ir paminant pastarąją. 

„Gėjų, lesbiečių, biseksualų ir translyčių teisės yra ne gėjų, lesbiečių, biseksualų ir translyčių teisės, iš tiesų tai tiesiog žmogaus teisės, tad man atrodo neišvengiama išvada šiuo klausimu. Gerbiu žmonių teisę laikytis ir išpažinti savo tikėjimą, tačiau kai vienų tikėjimo išpažinimas konfliktuoja su kitų žmogaus teisių pripažinimu, pastarosios turi triumfuoti prieš pagarbą tikėjimui“, - teigė J. Bercow.

Jis taip pat pajuokė „Section 28“ vadinamą įstatymą, galiojusį nuo 1988 iki 2003 metų ir draudusį valstybinėse mokyklose propaguoti homoseksualumą lytiškumo ugdymo programose. Jo teigimu, tai „žalingiausias pokario laikotarpio teisės aktas“. Toks komentaras pateiktas nepaisant to, kad Jungtinėje Karalystėje po II pasaulinio karo dar du dešimtmečius galiojo įstatymai, įtvirtinantys rasinę diskriminaciją viešosiose vietose, o ir tada rasinės diskriminacijos draudimas nebuvo įvestas prekybos vietose ir kitur. 

Jungtinėje Karalystėje kolizija tarp LGBT teisių ir religijos laisvės pasireiškė įvairiose srityje, tokiose kaip oficialios „neapykantos kalbos“ gairės, draudime atsisakyti mokyti apie homoseksualumą kaip pozityvų reiškinį, taip pat šiuo metu svarstomame draudime teikti pagalbą savanoriškai įveikti nepageidaujamą homoseksualų potraukį siekiantiems asmenims. Net pradinių klasių moksleiviai JK yra mokomi skųsti kitus vaikus dėl „homofobijos“, pavyzdžiui, dėl kreipimosi į translyčiais save laikančius vaikus pagal jų biologinę lytį. 


Susiję

Šeimos politika 1846898132115398222

Rašyti komentarą

 1. Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-07-08 12:57

   Kuomet prasidės atskirų iškrypėlių tarpusavio gruopių kova už savo ,,teises'' ir ,,laisves'', tuomet ir prasidės apsivalymas. Būtų įdomu kokias nors būdais jų tarpusavyje paskatinti debatus apie pareigas vieni kitų atžvilgiu.

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2018-07-08 17:30

  Manau, kad britų misteris pirmiausia turėjo onenyje islamą

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na jau - "progresyvai" kaip tik prieš "ksenofobiją" beigi "islamofobiją" kariauja. Ir šiaip, islamą užkabinti bijo, nes į snukį gaus - o štai krikščionis engti yra patogu ir saugu. ;)

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2018-07-08 22:27

   Palaukit, tai koranas, kaip suprantu yra prieš pide.... atsiprašau, na, jūs mane supratote. O čia konstatuojama, kad LGBT teisės gali pamitni religijos laisvę. Tai kaip praktiškai atrodys LGBT veikla korano atžvilgiu? Kas nuo ko šiuo atveju gaus į snukį?

   Panaikinti
  3. O, čia liberastų šizofrenijai labai plačios erdvės pasireikšti. :)
   Tiek visokie homo/pedo/zoo/nekro/trans/incesto etc., tiek alach-babachai yra didžiai godotini, nes yra a) "mažumos" ir b) tinkami įrankiai esminio liberastų tikslo - "pasaulį seną išardysim!" - įgyvendinimui, todėl liberastai apsimes, kad su Koranu jokių problemų nėra, ir puls tik krikščionis - "-fobus" beigi šiaip "reakcionierius". :)

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2018-07-09 12:25

  Kas turi atsitikti, kad trijų vaikų tėvas taptų seksualinių parafilijų ruporu?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Arba kažkas labai negero galvai, arba kažkas labai gero piniginei. ;)

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui (nauja tinklalaidė)

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item