Europos Komisija finansavo „Vaivorykštės perėją“ Vilniuje

propatria.lt nuotrauka  Vilniaus miesto savivaldybė paskelbė, kad Pylimo gatvėje įrengta „Vaivorykštės perėja“ yra „Nacionalinės LGBT t...

propatria.lt nuotrauka 
Vilniaus miesto savivaldybė paskelbė, kad Pylimo gatvėje įrengta „Vaivorykštės perėja“ yra „Nacionalinės LGBT teisių organizacijos“ projektas. Oficialiame rašte pripažinta, kad ši „perėja“ – „terminuotos spalvotos dangos elementas“ – yra „neatskiriama  „Vaivorykštės dienų 2018 metų“ renginio dalis.“

Savivaldybė neslėpė, kad „Vaivorykštės perėja“ „nėra techninė eismo reguliavimo priemonė ir neapima Kelių eismo taisyklių ir Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro 2012 m. sausio 31 d. įsakymo Nr. 3-82 „Dėl kelių horizontaliojo ženklinimo taisyklių patvirtinimo“ ir nenustato eismo organizavimo tvarkos.“

Kaip pažymi leidimą įrengti „Vaivorykštės perėją“ gavusi „Lietuvos gėjų lyga“, šios perėjos „atidarymo“ renginys laikytinas „Vaivorykštės dienų“ 2018 festivalio programos inauguravimo akcentu“. Perėjos įrengimą iniciavusi „Lietuvos gėjų lyga“ neslepia, kad „Vaivorykštės dienų“ 2018 m. festivalis finansuojamas ir Europos Komisijos Teisių, lygybės ir pilietybės programos lėšomis.

Iš Vilniaus miesto savivaldybės rašte pateiktos informacijos aišku, kad ši ir Europos Komisijos lėšomis įrengta „Vaivorykštės perėja“ – „terminuotos spalvotos dangos elementas“ – nefunkcionuoja kaip įprastinė pėsčiųjų perėja. Reaguodama į savivaldybės oficialų raštą, kuriame pažymima, kad ši perėja nėra „techninė eismo reguliavimo priemonė“, į savivaldybę oficialiai besikreipusi lobistė Eglė Mirončikienė pastebėjo: „Vaivorykštės perėja“ galimai funkcionuoja pažeidžiant LR įstatymus.

Vilniaus miesto savivaldybė privalo atsakyti, kodėl, remiantis LR reklamos įstatymo 2 straipsniu, „išorinės reklamos“ požymius atitinkanti „Vaivorykštės perėja“, nėra panaikinta, nors ji legaliai nei įteisinta, nei apmokestinta.

Kaip pažymi E. Mirončikienė, „Vaivorykštės perėjos“, kaip galimai neteisėtos kelyje įrengtos išorinės reklamos, klausimą svarstyti turėtų ir Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, nes Reklamos įstatymo 12 straipsnyje „Išorinės reklamos įrengimo reikalavimai“ nustatyta: „Draudžiama įrengti išorinę reklamą: 1) keliuose, virš kelių, kelių juostose ir apsaugos zonose.“


Susiję

Pažangos ideologija 207849546532350650

Rašyti komentarą

 1. Sveikinu, vilniečiai, turite pederstų perėją, aplenkėte daugybę europinių miestų. Paiderastia pareina ant jūsų greičiau nei į Europą prieš tai ėjo.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. tai kad kažkokie iškryepliai nudažė kažkokią snarglėtą gatvelę, kurios niekas nematė apart nuotraukų tai čia jau skaitai kad jau čia vilniuje viena pederastija įsigalėjo? po rinkimų neliks šimašiaus - neliks ir perejos. O jei prezidentu taps Juozaitis tai ir daugiau nei vieno pederastų parado daugiau nebepamatysim apart telikuose iš tolimos ir stipriai smirdinčios geyropos.

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2018-07-22 01:08

   Šimašiau, dviračių takus žymėk. Kiek dviračių pristatyta, o takų nėra. Kad greičiau tavo kadencija pasibaigtų.

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2018-07-22 01:49

   Gal ir neliks Šemešo po rinkimu, bet jis dar daug Vilniuje prišiks. O kas manote grfiti terliones finansuoja? Juk tai kolosalius pinigus kainuoja. Visos Vilniaus pagrindinės gatvės grafiti apšiktos. Vakarų valstybėse grafiti klesti tik bomžynuose, savartynuose bei vagių ir žulikų kvartaluose. Atvažiavusiam į Vilnių užsieniečiui įspūdis toks - jis pateko į prostitučių, narkomanų ir vagių šalį. Šituos rašeivas būtų galima per kelias dienas susemti ir liepti jiems viska švariai išvalyti, bet specialiai siekiama tokį IMPRESION sukurti ir plius, dar tokia dvasia auklėti vietinį jaunimėlį.Tai pasąmonės programavimas. Žmonės pripranta ir jau to nepastebi.

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2018-07-21 13:17

  Balaganas išvažiavo, o savo garderobą paliko?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Gal tikrai reiktų keisti pavadinimą į Geiropa oficialiai.? Sukurti naują herbą su išange centre ir daug alkoholio butelių aplink...Simboliai turi atitikti esmę.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ne iš Europos tai jau eina - vietinis paladinas perspjovė savo sodomistus mokytojus.

   Panaikinti
 4. Europos Komisija vadovaujama alkoholiko Junkerio mokėjo už tą teplionę.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Stasy,
   kad jiems šekelių pervedė žvakutėms, vazelinui bei prezervatyvams tai tiesa. Bet vietinis paladinas L'esmonko nitro emalės už juos nusipirko savo iniciatyva.

   Panaikinti
  2. Manote, sajūzo politbiuras pakels triukšmą dėl pinigų panaudojimo ne pagal paskirtį? :)
   Šiaip jau, labai smarkiai tikėtina, kad politbiuras žinojo, kas bus daroma ir davė palaiminimą - taigi "esmines europinias viartibes" propaguoja, ne bele ką! :)

   Panaikinti
 5. Nesvarstys jokia Valstybine vartotoju teisiu apsaugos tarnyba.Ir is viso niekas nieko nesvarstys, nes visi sedi uzpakalius suspaude ir dziaugiasi, kad silta kede turi.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Išeina kad visi gali perdažyti perėjas kas kaip nori? Pas mus juk tikrai nėra vienų ''lygesnių'' už kitus !

   Panaikinti
  2. Tamsta kaip is dangaus nukrites.Apsidairyk aplinkui.Pas mus tu "lygesniu" kiek tik nori.Ir daro jie ka nori.Ir ant istatymu jiems nusisvilpt.O is tokiu "proto bokstu", kurie isitikine, kad pas mus "lygesniu" nera, jiems tik juokas ima.

   Panaikinti
 6. Anonimiškas2018-07-23 23:23

  Ale pasirink tokį pavadinimą ,,Vaivorykštė'', čia gi gamtos spalvos, LGBT, tai ne spalvos o įvairiausi iškrypimai, iš vaivorykštės jiems liks tik rykštė.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui su Vytautu Sinica

Savaitės pokalbis

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item