Algimantas Rusteika. Nėra to, ko jie dėl valdžios nepadarytų

kaunoforumas.wordpress.com Blogiausia ne tai, kad Rusija Krymą suhibridino, okupavo ir aneksavo, pažeisdama tarptautinę teisę. Tikroj...


Blogiausia ne tai, kad Rusija Krymą suhibridino, okupavo ir aneksavo, pažeisdama tarptautinę teisę. Tikroji problema ta, kad net be žaliai perrengtų specialiųjų operacijų žudikų, vykdant pačias griežčiausias demokratines procedūras, kiekvienoje balsavimo vietoje pasodinus ir po tūkstantį tarptautinių stebėtojų Krymas vis tiek būtų nubalsavęs už Rusiją, tik mažesniu procentu.

Pilna Europa tokių teritorijų ir tokių problemų galimybės. Kur juridinė teritorijos situacija prieštarauja ir visada prieštaraus populiacijos politinėms nuostatoms ir tautinėms aspiracijoms. Kur yra užprogramuotos problemos šimtmečiams ir vos pasikeitus situacijai prasidės griūtys. Kur reikia juvelyriško veikimo ir išminuotojo parengties.

Tą supranta kiekvienas nesusipykęs su protu, tačiau nesupranta didieji mūsų kovotojai su rusais, užkimę nuo patriotinio klyksmo, kuriuos valdo ne protas ir atsakomybė valstybei, o troškulys spaudant mygtukus Seime pervažiuoti visos Tautos priimtą Konstituciją, gauti papildomų balsų kitai kadencijai ir sugrįžti prie šėryklos.

Alkoholikų, susireikšminusių tetulių ir naudingų idiotų vadeliojama Europos Sąjunga byra, nepajėgdama net identifikuoti savo tapatybės, ką bekalbėti apie savanorišką kultūrinį susinaikinimą ir masinį elito gulimąsi nusimovus kelnaites prieš rusiškų dujų vamzdžius.

O kur dar jų gynybiniai biudžetai, 50 % išleidžiami kareivių pensijoms ir auksiniams šaukštams, kuriuose priešlėktuvinėms ir priešraketinėms sistemoms, galinčioms atsilaikyti prieš rusiškąsias, ir aviacijai, galinčiai įveikti rusų priešlėktuvinę, nenumatyta nei cento?

Krikščioniškojo pasaulio pralaimėjimas užprogramuotas globalistiniame baliuje, pokyčiai sunkiai grįžtami ir joks scenarijus nėra neįmanomas. Esam buferinė valstybė ant globalių galių pusiausvyros ribos, pasikeitus jėgų santykiui, sprendimų priėmėjų asmenybėms ir interesų vektoriui, galime būti greitai ir be skrupulų paaukoti didžiųjų interesų labui.

Tuo labiau, kad JAV nusibodo apmokėti išprotėjusios Europos saugumo sąskaitas, kai jų pačių globalią naudą skaniai sau gromuluoja Kinija.

Duokim dvigubą ar penkiagubą pilietybę visiems! Ir, kilus kritinei situacijai, Rusija suteiks pilietybę savo Visagino, Klaipėdos, Vilniaus tautiečiams! Nespėsim apsidairyti, kaip Vilnija taps Lenkijos piliečiais – ir pagal Lietuvos Respublikos įstatymus!

Ir, natūralu, kaimynų valstybės ims ginti savo piliečius (ką ir privalo pagal savo konstitucijas), pasiskelbusius autonomijas nuo tos juos engiančios Lietuvos! Ir jų, kaip ir Kryme ar Pietų Osetijoje, tose vietovėse bus dauguma! Tegyvuoja demokratija, valio, draugai!

Mums tai juk nesvarbu, svarbu, kad gausim emigrantų, jų šeimų ir čia likusių jų giminaičių balsus, kurie gali kitoms sąlygoms esant apytikriai lygioms nusverti priėjimo prie šėryklos šansus! O po to, kai pavojus realizuosis, galėsit sau galvoti – ar tai buvo klaida, ar apgalvotas veikimas, ar tiesiog idiotizmas.

Aš tai neabejoju, kad jie toli gražu ne kvailiai, o kvailių ieškotojai ir gamintojai. Patriotizmas yra sena kaip pasaulis persimainėlių pakuotė ir tas, kas garsiausiai rėkauja apie meilę, pirmasis išduos.

Kauno forumo vÄ—liava

Susiję

Įžvalgos 6113547404018881908

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2018-07-19 12:05

  Gaila, kad Lietuva uzsikretusi globalizmo idejomis, niekada NEsugebejo pasakyti, kad lietuviai yra ATSKIRA GRUPE, kuria Lietuvos valstybe globos ir rupinsis skirtingai nuo visu kitu etniniu Lietuvos pilieciu grupiu. Lietuva NEsirupins 'dvigubu" pilietybiu pripazinimu, LIETUVA NIEKADA NEATIMS IS ETNINIO LIETUVIO LIETUVOS PILIETYBES, NEBENT TO PATS PILIETIS PAGEIDAUS RASTISKAI. Viskas. Viskas isspresta. Latviu valdzi tai pasake senai, aiskiai ir ..... neturi jokiu problemu. Sutikite, kad kas nors yra labai fataliskai negerai, JEIGU LIETUVA PATI SAVO RANKOMIS NAIKINA SAVO VAIKUS -- TOKIA SALIS NETURI SANSU ISGYVENT

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Autoriaus tekstas surašytas puikiai - skirtingai, negu šis "Anonimiško" komentaras.
   Pirmiausia, raginimas skirtingai traktuoti skirtingų tautybių piliečius yra TOKIŲ problemų sau ant galvos šaukimasis, kad net sunku įsivaizduoti, jog žmogelis to nesupranta.
   Antra, sugebėti viename sakinyje išsakyti VISIŠKAI vienas kitam prieštaraujančius teiginius (antras sakinys) - čia jau LYGIS. Kaip ir raginimas Lietuvai nepripažinti jos buvusio piliečio prisiimtos kitos valstybės pilietybės.
   Trečia, situaciją, kai žmogelis savo patogumui Lietuvos pilietybę iškeičia į kitos šalies pilietybę, apibūdinti (netgi rėkiant!) "Lietuva pati savo rankomis naikina (?!) savo vaikus" - čia jau pardon, bet neadekvatumu trenkia. :)

   Panaikinti
 2. Beje, įdomus faktas: Lietuvoje gyvenantys Rusijos piliečiai RF "prezidento" rinkimuose už Putiną balsavo aktyviau (berods, apie 13 proc.), negu Rusijos rusai. Medžiaga pamąstymui, kaip sako. Apie "liankus" net kalbėti nėra ką.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item