Prancūzija 2019 metais iš kalėjimų išleis 450 islamistinių ekstremistų

„Mes turime apie 500 sulaikytųjų, kurie radikalizuoti kaip islamistiniai teroristai. Iš tų 500 apie 20 į laisvę išeis šiemet ir apie 30 k...

„Mes turime apie 500 sulaikytųjų, kurie radikalizuoti kaip islamistiniai teroristai. Iš tų 500 apie 20 į laisvę išeis šiemet ir apie 30 kitąmet“, – patvirtino Pranzūcijos teisingumo ministrė Nicole Belloubet.

Le Figaro praneša, kad, ministrės teigimu, apie 30 procentų iš dabar jau radikalizuotų kalinių populiacijos, maždaug 450 žmonių, kitų metų pabaigoje taip pat bus išleisti iš kalėjimo.

„Valdžia atidžiai stebi šiuos žmones“, – teigė ministrė Belloubet. „Tai prasideda nuo sulaikymo, kuomet šie žmonės yra įvertinami ir tuomet jie laikomi įkalinimo vietose, kurios atitinka jų pavojingumo lygį“, – tvirtino ji. 

Prancūzijos teisingumo ministrė patikino, kad pavojingiausi kaliniai, tarp kurių yra ir islamistiniai teroristai, bus stebimi ir tuomet, kai bus išleisti į laisvę.

2016 m. duomenimis Prancūzijoje gyveno bent 8250 radikalaus islamo ekstremistų. 2015 m. tokių buvo daugiau nei dvigubai mažiau.

Šių metų kovą išleistoje Prancūzijos Tarptautinių santykių instituto (IFRI) studijoje teigiama, kad vidutinis radikalizavęsis musulmonas yra jaunas, 20-ies - 30-ies metų, vyras, kuris kilęs iš migrantų šeimos, užaugęs viename iš imigrantų tankiai apgyvendintų priemesčių ir buvo įsitraukęs į smulkius nusikaltimus.

Radikalizacija kalėjimuose paskutiniais metais linksniuojama kaip itin svarbi Prancūzijos problema. Kai kurie šiuos kalėjimus vadina „teroristų universitetais“.

Kalėjimas taip pat nesutrukdo radikalaus islamo atstovams bendrauti su teroro grupėmis ar planuoti teroro atakas.

Praėjusį spalį du vienos Fresneso kalėjimo kameros kaliniai buvo sugauti naudoję kontrabandinius mobiliuosius telefonus. Kaliniai komunikavo su „Islamo valstybe“ ir iš kalėjimo kameros telefoninio ryšio pagalba planavo teroristinę ataką.

Susiję

Europa 4162151860607787513

Rašyti komentarą

 1. // Radikalizacija kalėjimuose paskutiniais metais linksniuojama kaip itin svarbi Prancūzijos problema. Kai kurie šiuos kalėjimus vadina „teroristų universitetais“. // -------- Žinoma, sistema "kalčiausia": vargšiukai patenka į nevykusius Prancūzijos kalėjimus ir ten radikalizuojasi. Štai, pabus tarp prancūziukų atviroje visuomenėje, socializuosis, apsikultūrins ir taps paklusniais piliečiais. Gal netgi įsidarbins LGBT renginių apsauginiais.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Alfred Naujocks2018-06-11 03:18

  Tarp kitko, kaip supratau ProPatrijoj daugiau lankosi žmonės, esantys toliau nuo įkalinimo įstaigų batalijų, bet turbūt kiekvienas yra girdėjęs įvairių žiaurių ir kvailų istorijų iš ten. Tenka pasidžiaugti, kas Lietuvos įkalinimo įstaigose nėra musulmonų ir atskirų maldos kambarių jiems.

  Kaip žinia, kalėjimuose valdo gaujos. Pamirškite devyniasdešimtųjų videofilmus apie Tango ir Kešą, baltieji prieš juodukus yra priešistorinis reikalas, ypač Europoje. Vakarų Europoje - ypatingai - JK, DK, NO, S, FR, NL, B - nepaprastai didelis nusikaltimų skaičius, padarytas musulmonų. Kalėjimuose (perpildytuose, darbuotojai eina iš proto, streikuoja, nieks nenori dirbt tokio brudno darbo) - atitinkamai proporcingas musulmonų skaičius - pakankamas, kad laikytų taip vadinamą 'verchą', lyginant su čiabuvių nusikaltėlių ar visokių EDL, 'Hells Angels' ar 'Aryan Nation' brolijom. Musulmonai yra visiškai kita lyga - prigautiems baltiems nelaimėliams liepia cituoti koraną. Kalėjime būna ir susidorojimų. Būna jų ir laisvėj su juokingu pretekstu - pavyzdžiui, prieš porą metų Anglijoj vienas studentas buvo nužudytas už tai, jog numetė dešrą prie mečetės durų.

  Anglai ir Prancūzai didelėj bėdoj.

  Kadangi prancūziškai nešneku, labiau seku kas vyksta UK, taigi, jeigu kam įdomu apie anglų kovas prieš islamizaciją jų pačių gatvėse - pasekite Tommy Robinson ir su juo susijusius blogus. Tai gali padėti susidaryti bendrą vaizdą, kas potencialiai laukia mūsų regiono ateityje, jeigu Vyšegrado šalys neatlaikys spaudimo.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Alfred Naujocks2018-06-11 03:26

  PS. įmetu linką - anglų patriotų Tommio palaikymo demonstracija - neseniai jį suėmė
  https://www.youtube.com/watch?v=u2kOX92PJ3o

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-06-11 08:38

   joo,Alfredai Tommy suėmė,nes musulmonams kelią perbėgo.Ir tai vyksta Europoje?

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui (nauja tinklalaidė)

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item