Prancūzijos oficialiuose dokumentuose nebus kategorijos „neutrali lytis“

www.laisvavisuomene.lt Prancūzijos Aukščiausiasis Teismas panaikino neutralios lyties kategoriją, priskirtą piliečiui. Teismo sprend...


Prancūzijos Aukščiausiasis Teismas panaikino neutralios lyties kategoriją, priskirtą piliečiui. Teismo sprendime rašoma, kad šios kategorijos pripažinimas „turėtų gilių pasekmių Prancūzijos įstatymų normoms“.

Aukščiausia šalies teismų institucija ją pasiekusioje byloje nusprendė, jog skirtumas tarp vyrų ir moterų yra „kertinis socialinės ir teisinės organizacijos akmuo“.

65 metų amžiaus psichoterapeutas besinaudojantis slapyvardžiu Gaëtan teigia, kad jam buvo duotas vyriškas vardas. 2015 metų rugpjūtį jo gimtojo miesto teisėjas pritarė neutralios lyties nurodymui jo dokumentuose. Vis dėlto kiek vėliau nei po pusmečio Orleano apeliacinis teismas panaikino ankstesnį nutarimą ir sprendimą argumentavo tuo, kad nutarimo „paprasčiausiai pakeisti įrašus jo dokumentuose įgyvendinimas reikalautų kitos lyties kategorijos egzistavimo pripažinimo“.

Gaëtan teisininko teigimu, „Aukščiausiasis Teismas atsisako pripažinti asmenų, kurie yra nei vyrai, nei moterys, tikrąją tapatybę“. Pareiškime ieškovo advokatai teigia, kad „šis sprendimas įteisina smurtą ir diskriminaciją prieš ieškovą ir interseksualus apskritai“.


Susiję

Europa 30250390397932602

Rašyti komentarą

 1. Na, va, dabar žinosim, kas yra "smurtas ir diskriminacija" - tai atsisakymas valstybiniame lygmenyje įteisinti liguistos psichikos padiktuotas užgaidas. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-05-21 13:40

   Beje, geras ženklas. Labai, labai gaila Prancūzijos - įdomi istorija, puki kultūra, labai norisi, kad prancūzų tauta išsivaiduotų iš leftistinio liūno.

   Panaikinti
  2. Aloyzas Brunneris2018-05-21 13:53

   O man nieko negaila. Ji pasmerkta už savo praeities klaidas ir dar nori mus į tai įstumti. Paryžiuje Mulen Rouge rajone jautiesi etnine mažuma, vaizdas šokiruojantis. Parduotuvėj, pašte visur - Kamerūnas ir Alžyras. Pasakysiu atvirai, savisaugos instinktas įsijungia kai vakare gatvėj esi vienas iš penkių.

   Panaikinti
  3. Anonimiškas2018-05-21 15:45

   Ar neklystate sakydami, kad Moulin Rouge (,,Raudonasis Malūnas'') yra Paryžiaus rajonas?

   Panaikinti
 2. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pašalinau, nes ne tuo vardu prisijungiau per klaidą. Veidaknygės, o ne jutubo vardu papratęs komentuoti veidaknygėje. Taigi, kaip ten su jakilaičio vėliava? Po PAT sprendimo bus nuleista iki pusės ar panaudota kaip kilimėlis prie durų kojom nusivalyti?

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item