Naujausioje ataskaitoje – daugiau nei 500 nepakantumo ir diskriminacijos atvejų prieš Europos krikščionis

www.laisvavisuomene.lt Naujausioje Netolerancijos ir diskriminacijos prieš krikščionis Europoje observatorijos (angl. Observatory on ...


Naujausioje Netolerancijos ir diskriminacijos prieš krikščionis Europoje observatorijos (angl. Observatory on Intolerance and Discrimination against Christians in Europe) ataskaitoje  pateikiama informacija apie daugiau nei 500 dokumentuotų nepakantumo ir diskriminacijos atvejų prieš Europos krikščionis 2016-2017 metais. Dokumente nurodyti įvairūs priešiškumo atvejai, su kuriais krikščionys susidūrė kasdieniame gyvenime: nuo religijos laisvės, tėvystės teisių, saviraiškos ir sąžinės laisvių suvaržymo iki fizinių išpuolių ir vandalizmo bažnyčiose bei kapinėse.

Ataskaita paaiškina terminologiją, kurią Observatorija naudoja krikščionių Europoje situacijos apibūdinimui, pateikia pavyzdžių ir rekomendacijų politikos formuotojams, nuomonės lyderiams bei visuomenei.

„Stebime ne tik brutalius išpuolius prieš krikščionis ir krikščioniškus pastatus, paminklus bei kapines, bet ir krikščionių valdomų verslų finansinį sužlugdymą, krikščionių vertimą rinktis tarp moralinių vertybių ir jų profesinės karjeros, krikščioniškų studentų būrelių nutildymą universitetuose bei pernelyg didelį valdžios kišimąsi į tėvų teises. Esminės religijos, sąžinės ir saviraiškos laisvės tampa beprasmėmis, kai jomis laisvai naudotis negali visi europiečiai“, – pastebi Observatorijos vykdomasis direktorius.

Daugiau informacijos bei pati ataskaita prieinama čia.


Susiję

Pažangos ideologija 5337738511914719676

Rašyti komentarą

 1. Nieko nuostabaus - nes "gyvename nugalėjusio komunizmo visuomenėje, nors daug kas pasikeitė ekonomikoje. O ideologija, kuri yra labai demoralizuojanti, absoliučiai nepasikeitė." (A. Šliogeris)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-05-05 22:14

   Meluoji, fufaika. Jūs ir jūsų komunizmas pralaimėjo. Išsikratyk vatą iš galvos.

   Panaikinti
  2. ...pareiškė homunistinis degradas. :D

   Panaikinti
 2. Pas mus, kaip postsovietinėje visuomenėje labai gyvas agresyvusis sekuliarizmas, kuris nenori leisti tikintiesiems reikšti savo nuomonę viešai valstybės gyvenime. Baisu, kai LRT, kitos TV neįsileidžia į diskusijų laidas krikščioniškos pasaulėžiūros atstovų, kad išsakytų krikščionišką nuomonę. Pas mus kol kas demokratijos nėra, kai valdžią yra užgrobę dažnai vadinantys save demokratais leftistai. Situacija de facto visiškai priešinga šių "demokratų" kalboms - jie neįsileidžia kitokios nuomonės ir elgiasi agresyviai, ypač prieš krikščionis. Kada sugrįš demokratija Lietuvoje?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tai kad čia ne tik pas mus - čia visų Vakarų problema. Tiesą sakant, ten neokomuniagos ("homunistai") dar aršesni. Pas mus chunveibinai dar tik rėkauja "naikint!" - o ten "neteisingai galvojantys" jau realiai užpuldinėjami.

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item