Algimantas Rusteika. Patyčių Lietuva

propatria.lt nuotr. www.tiesos.lt Kalbėti tiesą, melstis, galvoti apie sudėtingus dalykus ar mylėti – vienas nuostolis. Svarbiausia...

propatria.lt nuotr.

Kalbėti tiesą, melstis, galvoti apie sudėtingus dalykus ar mylėti – vienas nuostolis. Svarbiausia, naudingiausia ir geriausia yra tyčiotis.

Politikai šypsodamiesi tyčiojasi iš mūsų, mes grieždami dantimis, kuriuos dar turim – iš politikų. Vilniaus burbulo išrinktieji – iš nematomos darbo bičių Lietuvos, labai nepriklausoma žiniasklaida – iš viso jų kuriamo netikro pasaulio, lenkų, vengrų ir kitokių priešų.

Argumentų nereikia jokių, viskas pasidaro paprasta, nieko nebūtina galvoti. Net Petro Gražulio paneigti nebesistengiama ir neįstengiama – kam tas vargas, jei gali pasityčioti?

Tik įsijunk telikus, ir užplūsta galinga patyčių banga. Pokalbių šou, visokie gelbėtojai ir tyri „tiriantieji“ žurnalistai skaniai tyčiojasi iš tų, kurie negali apsiginti, o tie droviai ir dėkingai šypsosi.

Kas tik netingi tyčiojasi iš emigrantų, valstiečių, Donaldo Trumpo, rusų, socdemų ir Vytauto Landsbergio. Negalima tyčiotis tik iš musulmonų, žydų, naminių gyvūnėlių, visų lyčių, išskyrus vyrus, ir odos spalvos, išskyrus baltą. Bet visi vis tiek tyčiojasi, o iš Kristaus nepasityčioti – tai nešiuolaikiška ir kažkaip net nepatogu.

Vakarinėse teisėse nežinoti ir kituose laisvės narveliuose vyksta patyčių čempionatai. Visi nepatinkantys ir neįtinkantys yra galimai-esą-prieštaringai vertinami, ką jums kiekvienas žinių tarnybos vadovas patvirtins ir parodys jų kvailas, iš anksto parinktas nuotraukas.

Vaikai tyčiojasi iš mokytojų ir griežti inspektoriai baudžia mokytojus, kurie išdrįsta apsiginti. Patyčių iškankinti pedagogai sudarinėja kovos su patyčiomis programas, kurios tampa naujais pašaipų objektais.

Solidūs apžvalgininkai kuria nepabaigiamas patyčių serijas, neblogai verčiasi ir sumoka visus mokesčius. Jų patyčių laidų ir publikacijų laukia patyčių ištroškusi publika.

Feisbukuose tautos įtakingiausieji organizuoja patyčių kampanijas ir netikras oponentų paskyras, kuriuose tyčiojamasi ilgai, asmeniškai, iš šeimų ir artimųjų, pasimėgaujant kiekviena smulkmena, kalėjimo žargonu. Kiti įtakingi ir solidūs paskatina patiktukais ir visaip džiaugiasi.

O vakare dukra tavęs paklausia, ką parašyti apie patyčias, nes tokį rašinį uždavė iš lietuvių.

Susiję

Įžvalgos 7085154877996612527

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2018-05-19 00:43

  Kaip nugalet politkorektiskuma? Kaip gryzti prie tikru pavadinimu? Be juoku, recepta kas nors!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2018-05-19 01:16

  Duokit dukrai paskaityti komentarus šiame portale, manau, medžiagos bus pilna.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Paprastas Žmogus2018-05-19 11:25

  Manau, Pro Patria yra rimtas ir ateitį turintis leidinys; dėl to nuo kedininkų sektos vertėtų laikytis truputį atokiau.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-05-20 19:21

   Tada laikykis su mūsų teisėsauga:)

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui (nauja tinklalaidė)

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item