Vilniaus Forumo kvietimas į Kovo 11-osios eitynes

propatria.lt nuotrauka  Artėjančios Kovo 11 dienos eitynės Vilniuje galėjo ir turėjo tapti patriotiškų šalies piliečių manifestacija, p...

propatria.lt nuotrauka 
Artėjančios Kovo 11 dienos eitynės Vilniuje galėjo ir turėjo tapti patriotiškų šalies piliečių manifestacija, primenančia ir reikalaujančia pradėti pagaliau kurti Sąjūdžio siektą iš tiesų nepriklausomą, suverenią ir laisvą Lietuvos valstybę. Vilniaus Forumo pasiūlymas surengti tokio pobūdžio manifestaciją liko neišgirstas. Apgailestaujame, kad eitynes organizuojančiai Tautininkų Sąjungai siauras partinis interesas pasirodė esąs svarbesnis už tikslą vienyti ir telkti tautą ir valstybę branginančius ir siekiančius išsaugoti žmones net Lietuvai kylančių seniai nematytų geopolitinių ir saugumo iššūkių bei grėsmių akivaizdoje. 

Eitynių metu numatomi kelti reikalavimai sukurti sostinėje valstybę reprezentuojančią aikštę ir ginti lietuvių kalbą yra svarbūs, tačiau šios problemos yra tik Lietuvą kamuojančių kur kas sunkesnių negalių – tautos išsivaikščiojimo ir valstybės nykimo – akivaizdžiausiai matomi simptomai. Atkūrus Lietuvos valstybės nepriklausomybės pajautą ir susigrąžinus neatsakingai prarastas suverenias jos galias, tokios problemos nekiltų arba būtų lengvai išspręstos.

Vis dėlto vyksiančios eitynės yra galimybė ir proga visiems kartu prisiminti ir priminti valdantiesiems, kad 1990 m. Kovo 11 d. Lietuvos Respublika buvo atkurta ne tam, kad pagreitintų tautos išsivaikščiojimą po pasaulį ir jos išnykimą. Nepriklausomybė buvo paskelbta ne tam, kad didžiulių pastangų ir patriotų gyvybių kaina atsikovota valstybė sunyktų, prarasdama suverenitetą ir nuolankiai atsiduodama jos egzistavimu nesuinteresuotų išorės jėgų ir veiksnių valiai.

Suprasdami, kaip svarbu esamomis aplinkybėmis telkti ir pademonstruoti bundančios tautos valią ir jėgą, kviečiame kuo gausiau ir aktyviau dalyvauti numatomose eitynės. Šį kvietimą prašome suprasti kaip parengiamąjį žingsnį mokantis ir ruošiantis naujomis ir veiksmingesnėmis formomis ir būdais viešai reikšti mūsų – Lietuvos Respublikos piliečių ir tikrųjų jos šeimininkų  – politinę valią ir idealus bei tikslus.

Eitynių dalyviai renkasi 15.30 val. Vilniaus Katedros aikštėje.

Ateikite!


Susiję

Vilniaus Forumas 3033523039061358187

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2018-03-06 02:40

  Esama valdzia ne tik kad nedaro jokiu Valstybe tvirtinanciu projektu, bet dargi griauna tuos, kurie yra like, todel vienintelis ir veiksmingas reikalavimas turi buti - trauktis jai is valdzios. Gana vynioti i vata. Salin rankas nuo Lietuvos!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Po Putino idiotiškai ciniško draikymosi vienas rusas parašė, kad dabarties, kaip ir visa šimtų metų Rusijos istorija - kolonijinio vystymosi paveikslas: NE VALSTYBĖ, O KOLONIJA. NE VALDŽIA, O KOLONIJINĖ ADMINISTRACIJA. NE TAUTA, O VERGAI SU SEILĖTŲ AROGANTIŠKŲ KOLABORANTŲ - PRISIPLAKĖLIŲ GAUJOMIS, MOKANČIOMIS TIK SAVO KIŠENES PRITVENKTI. Na, ar ne, ponai “patriotai” “ekonomistai” nausėdos, mačiuliai, ponai policininkai aukštybėse?????
  MELAS IR GROBIMAS, VAGYSTĖS IR SNARGLIUOTA AROGANCIJA - ŠTAI VISA “ATKURTA LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖ” - chamiška išsišiepusių bepročių kišenvagių ir cėkovskų veikėjų nepriklausomybė, 28 metus tveriama veidmainiškomis marksizmo - leninizmo bei aukštųjų KGB mokyklų profesorių rankomis. Čia viskas - kaip dabarties Lietuvos nacionalinėje bankininkystėje ir aviacijoje: po 1990 metų velniškai aktyviai ir ciniškai pelningai griauti, išvaikyti, o po 28 metų vėl “aktyviai” “gaivinti”, “atkurti”...
  Na jo, triračiai ir automobiliai kai kur madingi daros...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sveiki

  fdecredito@gmail.com

  Jūs ieškote finansavimo, kad atgaivintumėte savo veiklą tiek projekto įgyvendinimui, tiek ir buto pirkimui, bet, deja, bankas kelia jums sąlygas, kurių negalite užpildyti. Mes siūlome paskolą nuo 5000 eurų iki 50.000.000 eurų ir daugiau visiems žmonėms, galintiems grąžinti palūkanas nuo 2% iki 5%. Taigi, jei jums reikia paskolos, kad išeitumėte iš aklavietės arba patenkintumėte savo asmeninius poreikius, jūs galite nusiųsti jam el. laišką šiuo adresu: fdecredito@gmail.com, norint gauti paskolą per 72 valandas. Pasiūlymas galioja visiems asmenims, rimtiems ir labai geram pobūdžiui.

  ačiū

  AtsakytiPanaikinti
 4. Jargau, koks kvailas ėjimas iš TS pusės! Ar koks "didis vadas" (ar "vadai") išsigando, kad nepakankamai "vadai" bus, jeigu VF prisijungs, ar ką?

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui (nauja tinklalaidė)

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item