Vilniaus forumas. Dėl nacionalinės manifestacijos „Už Kovo 11-osios Respublikos idealus“

propatria.lt nuotrauka  Vilniaus forumo  Kreipimasis į Lietuvos Respublikos piliečius Dėl nacionalinės manifestacijos „Už Kovo 11-o...

propatria.lt nuotrauka 
Vilniaus forumo  Kreipimasis į Lietuvos Respublikos piliečius

Dėl nacionalinės manifestacijos „Už Kovo 11-osios Respublikos idealus“

Artėja Kovo 11-oji, nepriklausomos ir demokratinės Lietuvos Respublikos atkūrimo diena. Lietuvos valstybė buvo atkurta remiantis kelią į nepriklausomybę tiesusio Sąjūdžio idealais ir tikslais. Vėl išsikovota valstybė turėjo tapti saugiais ir tvirtais lietuvių tautos ir visų šiai valstybei ištikimų šalies piliečių namais. Ji turėjo laiduoti visų šalies piliečių sanglaudą, santarvę, dvasinę, moralinę ir politinę vienybę ir bendrąjį gėrį.

Tačiau šis tikslas nebuvo įgyvendintas. Lietuvos valstybė, kaip tautos namų ir bendrojo gėrio laiduotojos vizija, liko svajonė. Atėjo laikas ją prikelti ir pagaliau paversti tikrove. Tai įmanoma padaryti tik vėl, kaip Sąjūdžio laikais, sutelkus kolektyvinę tautos politinę valią.

Artimiausias jos telkimo žingsnis galėtų ir privalėtų būti nacionalinė piliečių politinės valios manifestacija „Už kovo 11-osios Respublikos idealus“. Būtina prisiminti atkurtos Lietuvos valstybės idealą ir jį atspindėjusius Sąjūdžio programinius siekus. Privalome pareikalauti valdžios pradėti šalyje įgyvendinti esmines permainas, kurios leistų išlikti išsivaikščiojančiai tautai ir padėtų išsaugoti paskutinius suverenumo likučius prarandančią ir baigiančią išnykti didžiulėmis pastangomis ir aukomis atkurtą Lietuvos valstybę.

Kovo 11 d. 16 val. nuo Katedros aikštės įvyks jau tradicinėmis tapusios patriotinės eitynės. Jos būdavo savaip prasmingos, demonstruojančios, kad Lietuvoje dar yra jos tautos ir Lietuvos, kaip nacionalinės valstybės idėjai atsidavusių patriotų. Tačiau, keičiantis politinei situacijai, turi plėstis ir pačių eitynių prasminis laukas.  Nuo savęs demonstravimo ir abstraktaus šventimo laikas pereiti prie esminių politinių reikalavimų už Kovo 11-osios Lietuvos valstybę.

Mūsų reikalavimai gali būti išgirsti tik tuo atveju, jeigu jie nuskambės kaip vieningas ir tvirtas vėl besitelkiančios tautos balsas. Kad jis nuskambėtų ir būtų išgirstas, būtina vardan Kovo 11-osios Lietuvos idealo peržengti visus antraeilius pasaulėžiūrinius ir vertybinius nesutarimus bei ginčus ir pakilti virš siaurų socialinių, profesinių ir partinių interesų.

Tikėdami, jog tai įmanoma, kviečiame surengti tikrai nacionalinę manifestaciją, kuri visiems mums primintų ir įpareigotų veikti drauge dėl vienintelio tikslo: IŠSAUGOTI LIETUVĄ.


Susiję

Vilniaus Forumas 1521726560317018526

Rašyti komentarą

 1. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS2018-03-02 08:26

  Lietuvos valstybės jau nebėra. Akivaizdus to įrodymas – lito sunaikinimas.
  II Lietuvos respubliką sunaikino klastingoji lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų_valstiečių gauja, bendradarbiaudama su svetimšaliais iš Briuselio. Laaabai blogai
  ***
  – Kas galėtų sunaikinti gaują, kuri sunaikino II Lietuvos respubliką?
  – Aukštaičiai, žemaičiai, dzūkai, suvalkiečiai.
  ***
  Prie darbo, kuriant Lietuvos valstybę (kunigaikštiją, ...)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2018-03-02 08:35

  joo,pritariu-vienykimės visi.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2018-03-02 10:43

  Nereikia išradinėt dviračio, vienybė akcentuojama ir himne, ir jos visada trūksta, todėl vienytis galima, nors ir labai nelengva tai daryti, labai skirtingi siekiai, ir asmeninės ambicijos.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2018-03-02 13:30

  Šiandien svarbiausias lietuvių tautos uždavinys - atkurti tautos vienybę tokią, kokią mes turėjome Sąjūdžio laikais. Kaip suprasti žodį "vienybė"? Tai yra PASITIKĖJIMAS vienas kitu, tai draugo peties ir tvirtos pagalbos rankos jausmas. Tokį pasitikėjimą galima įgyti tik tada, jei bus RŪESTIS VIENAS KITU, t. y. - atsakomybė ir savitarpio pagalba (materiali, psichologinė ir dvasinė). Tai įmanoma, tik atsižadėjus savo egoistinio "labai mylimo SAVOJO - AŠ". Siūlau pasižiūrėti youtube video - "Ačiū, kad atėjote": A. Užkalnis ir Danielius Lupshitzas", kuriame kalbama, kaip ugdoma ir vertinama vienybė Izraelio kariuomenėje. Atkreipkite dėmesį į šito video 34.00 minutę.
  https://www.youtube.com/watch?v=qNBfhZqhOms
  O, kad mes turėtume tokį vienybės supratimą ir tokį ugdymą ir kasdieniame gyvenime!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Geras komentaras, bet pasiūlymas žiūrėti Užkalnio su Lupšicu pokalbį - tai kažkas panašaus, kaip pasiūlymas kišti rankas į lauko išvietę. Ačiū, bet ne. :)

   Panaikinti
  2. Protingi žmonės daug išmoksta ir iš priešų.

   Panaikinti
  3. Irgi teisybė - "pažink savo priešą" (ar ne Sun Tzu išmintis?). Bet vis tiek - labai jau šlykštūs tie padarai. :)

   Panaikinti
  4. Anonimiškas2018-03-08 05:04

   Kas nesugeba arba nenori mokytis is savo priesu, tas panasus i zmogu susikisusi pirstus i savo uzpakali. Mums- lietuviams, tai budinga...

   Panaikinti
 5. Sodininkas Antaninis2018-03-02 23:20

  Mieli tautiečiai. Viena, ko tikėjausi, kad tapsime vieningesni ILGAM laikui. Kadangi šiuolaikiniame pasaulyje visai nepriklausomais jau niekas nebegali būti (valstybės), tai susiklausimas ir vienybė, meilė savo Tėvynei, Kalbai, tradicijoms....lyg ir turėjo įsitvirtinti. Internetinėse platybėse klaidžioja visokių sąmokslo prieš žmoniją, tautas, teorijų. Ir matant kas ir kaip vyksta, nejučia pradedi tikėti, nes tokio VISUOTINIO nupušimo, sunku buvo įsivaizduoti. Prie sovietų tai bent žinojom, kad nesąmonėms nebus lemta tapti kūnu, bet tai kas vyksta dabar ir kokiu frontu.....Ar galim atsilaikyti? Sakyčiau, PRIVALOM STENGTIS, nesam gi avinų banda. Vienybėje jėga. Tai supranta valdantieji, todėl tuos mūsų vienybės likučius, uoliai saugo policijos kardonais.
  KOdėl aš čia postringauju? Todėl, kad susidarė tokia situacija, kai dar šiek tiek valstybėje, išsigimė ''tradicinės'' partijos ir randas proga burtis naujam SĄJŪDŽIUI, naujiems žygiams (kaip potetiška). NEPRALEISKIME PROGOS, Uspaskichas irgi prabudo ir jau skleidžia ''opiumą'' liaudžiai....

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonimiškas2018-03-03 18:05

  Tai Manifestacija BE TURINIO. Migla ir abstrakcija, be jokių reforminių siūlymų, šūkių...Manifestacija apie nieką, be aiškaus politinio turinio...Suprasčiau šūkį ,,Susitelkime valstybingumą ir demokratiją naikinančios oligarchinės- nomenklatūrinės santvarkos panaikinimui...".O dabar grynas vanduo...LKP 1990 metais ėjo į LTSR AT rinkimus su šūkiu,,Lietuva be suvereniteto, Lietuva be ateities".. VF už tą patį politkorektišką kalbėjimą?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-03-04 16:16

   Pritariu. Taip pat pamatysime, kiek forume ryžto ir kokie organizaciniai sugebėjimai.

   Panaikinti
 7. Anonimiškas2018-03-04 00:27

  Nežinau kokia žydų vienybė... Papasakosiu vieną istoriją, kurią pasakojo tremtinys velionis Vytautas Gabrėnas. Būdamas tremtyje netoli Magadano, sykį gavo šaukimą į Magadaną, į KGB. Važiuoja autobusu kartu su vienu pažįstamu tremtiniu žydu, kuris irgi iškviestas į saugumą. Tas jam sako - paklausyk, kol mes ten viską atliksim, tai nespėsim į autobusą, kaip reikės sugrįžti? Oi, sako, V. Gabrėnas, eisiu per Magadaną, išgirsiu kalbant lietuviškai, pasisveikinsiu, užkalbinsiu. Tai mane parsives namo, dar kartu buteliuką išgersim ir kartu pernakvosiu... Susimąstė bendrakeleivis ir sako - tai tu pagalvok - apie mus sako, kad mes labai vieningi... O kad taip nepažįstamas žydas kitą parsivestų namo nakvoti, tai to nėra buvę... Tuomet V. Gabrėnas sakydavo - tai išgerkim už tai, kad žydai mums pavydėtų!

  AtsakytiPanaikinti
 8. manifestacijos gražu, dar būtų gerai kad jos tęstųsi su kuriančia idėja ir veikla, o ne kaltųjų paieškomis (leftistinės lervos, imigrantai ir kt.). O kol kas kaip bevartau svarbiausią nacionalinių eitynių šūkį "Lietuva-lietuviams", jis adresuotas nelabai aišku kam, tačiau skatina veiksmą. O numanomas veiksmas bet kam, nepraeinančiam etininio grynumo kraujo testo, reiškia "atiduokit Lietuvą mums, nes ji mūsų, ir dinkit iš čia, arba susitaikykit kad visada būsit antrarūšiai". Kaip atiduoti, šūkautojai nepasako, bet matyt bilieto į vieną pusę ir nacionalinio nusižeminimo forma?

  Labai gražu iš margo Vilniaus forumo pusės tokia proga visus kviesti vienytis ir pranašauti, kad "keičiantis politinei situacijai, turi plėstis ir pačių eitynių prasminis laukas". Bet pradžioj turi keistis eitynių iniciatoriai ir pagrindinis jų šūkis. Su tokiu ir toliau manifestuos tik marginalai.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Apie šūkį "Lietuva - lietuviams" jau LABAI seniai ir ne kartą rašyta (pvz. https://www.delfi.lt/news/ringas/politics/gsongaila-lietuva-lietuviams-kas-netinka.d?id=56408741) - ir vis tiek "progresyvieji" ieško problemų ten, kur jų nėra bei įnirtingai boksuojasi su pačių susikurtomis "šiaudinėmis baidyklėmis". Tenka konstatuoti faktą, kad ribotas supratimas yra ribotų veikėjų problema. ;)

   Panaikinti
 9. Sveiki

  fdecredito@gmail.com

  Jūs ieškote finansavimo, kad atgaivintumėte savo veiklą tiek projekto įgyvendinimui, tiek ir buto pirkimui, bet, deja, bankas kelia jums sąlygas, kurių negalite užpildyti. Mes siūlome paskolą nuo 5000 eurų iki 50.000.000 eurų ir daugiau visiems žmonėms, galintiems grąžinti palūkanas nuo 2% iki 5%. Taigi, jei jums reikia paskolos, kad išeitumėte iš aklavietės arba patenkintumėte savo asmeninius poreikius, jūs galite nusiųsti jam el. laišką šiuo adresu: fdecredito@gmail.com, norint gauti paskolą per 72 valandas. Pasiūlymas galioja visiems asmenims, rimtiems ir labai geram pobūdžiui.

  ačiū

  AtsakytiPanaikinti
 10. Sveiki

  fdecredito@gmail.com

  Jūs ieškote finansavimo, kad atgaivintumėte savo veiklą tiek projekto įgyvendinimui, tiek ir buto pirkimui, bet, deja, bankas kelia jums sąlygas, kurių negalite užpildyti. Mes siūlome paskolą nuo 5000 eurų iki 50.000.000 eurų ir daugiau visiems žmonėms, galintiems grąžinti palūkanas nuo 2% iki 5%. Taigi, jei jums reikia paskolos, kad išeitumėte iš aklavietės arba patenkintumėte savo asmeninius poreikius, jūs galite nusiųsti jam el. laišką šiuo adresu: fdecredito@gmail.com, norint gauti paskolą per 72 valandas. Pasiūlymas galioja visiems asmenims, rimtiems ir labai geram pobūdžiui.

  ačiū

  AtsakytiPanaikinti
 11. Anonimiškas2018-03-07 15:48

  Būtina visoms patriotinėms organizacijoms apsijungti ir ateiti kovo 11-tą 16 val. į Katedros aikštę. Ilgiau tylėti negalima, tauta išsivaikščioja, o mūsų vietą užima kitų valstybių piliečiai su svetima kultūra, su kitu tikėjimu, kitais papročiais. Kas dar pajėgiame - nebūkime abejingi. Lietuvos ir lietuvių nemylinčios partijos ir asmenys trukdo, šmeižia, todėl būkime tvirti. Atskirkime melą nuo tiesos. Už Kovo 11-osios Lietuvą dar reikia pakovoti.

  AtsakytiPanaikinti

 12. Ar manote apie paskolos gavimą? Ar jums rimtai reikia skubios paskolos, kad pradėtumėte savo verslą? Ar esate skolingas? Tai yra jūsų galimybė pasiekti savo norą, mes suteikiame asmenines paskolas, verslo paskolas ir įmonių paskolas, ir visų rūšių paskolas su palūkanomis 2%. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis elektroniniu paštu: anitaloanfirm1@live.com

  AtsakytiPanaikinti
 13. Ar jums reikia finansų? Ar ieškote finansų? Ar ieškote pinigų, norėdami išplėsti savo verslą? Mes padedame asmenims ir įmonėms gauti paskolą verslui plečiant ir steigti naują verslą, apimantį bet kokią sumą. Gaukite paskolą už prieinamą 3% palūkanų normą. Ar jums reikia šios grynųjų pinigų / paskolos verslui ir išvalyti sąskaitas? Tada atsiųskite mums el. Laišką dabar, jei norite gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis el. Paštu: johnpatrickfilm@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 14. man reikia asmeninės paskolos, kad galėtum pradėti verslą ar išplėsti savo verslą? Ar jūsų įmonė, įmonė ar pramonė turi finansinę paramą? Mes teikiame paskolas suinteresuotiems asmenims, ieškantiems paskolų sąžiningai ir dievobankiai. Šios finansinės agentūros paskolos klientams, kurie yra domina @ 2% norma. Tai dizaino programos, atitinkančios jūsų biudžetą, nėra išankstinio apmokėjimo. Jei rimtai reikia skubios paskolos, susisiekite su mumis el. Paštu: kplenders@outlook.com.

  AtsakytiPanaikinti
 15. Sveiki visi,

  Aš esu privatus skolintojas, aš siūlau paskolą 2%, tai yra teisėta bendrovė su garbės ir skirtumo, mes esame pasirengę padėti jums išspręsti bet kokią finansinę problemą kad jūs siūlote visas paskolos rūšis, taigi, jei jus domina tai Paskolos pasiūlymas maloniai susisiekite su mumis elektroniniu paštu: (anggadiman1@gmail.com)

  Taip pat pateikite išsamią informaciją, kad galėtume tęsti paskolą nedelsiant

  Vardas:
  Reikalinga suma:
  Trukmė:
  Šalis:
  Paskolos tikslas:
  Mėnesinės pajamos:
  Telefono numeris:

  Susisiekite su mumis naudodami pirmiau pateiktą informaciją apie mūsų el. Laišką: anggadiman1@gmail.com

  Pagarbiai jums visiems.

  AtsakytiPanaikinti
 16. Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą arba sumokėtumėte savo sąskaitas ir verslo finansinę informaciją apie nekilnojamąjį turtą ir bet kokio pobūdžio verslo finansavimą. Mes taip pat siūlome paskolas asmenims, įmonėms ir įstaigoms, kurių palūkanų norma yra 2%. Suteikiu paskolą rimtiems žmonėms, kurie nori paskolos, jei norėtumėte sužinoti šį el. Laišką: larryellisonfinance@gmail.com

  El. Paštas: larryellisonfinance@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 17. Mano vardas yra Gina Acampora, šiandien aš kalbėjau kaip laimingiausias žmogus visame laukiniame pasaulyje, ir aš pasakiau sau, kad bet kuris skolintojas, kuris išgelbės mano šeimą nuo prastos situacijos, pavadinsiu visą laukinį pasaulį, ir aš taip labai džiaugiuosi galėdama pasakyti, kad mano šeima sugrįžta gerai, nes man prireikė 100 000 eurų paskolos, kad galėčiau pradėti visą gyvenimą dėl savo profesijos, nes aš esu viena mama, su 4 vaikais, o visas pasaulis atrodė, kad jis kabo manęs, kol susitiko su Dievu, išsiuntė paskolą, kuri pakeitė mano gyvenimą ir savo šeimos gyvenimą, Dievas, bijodamas įmonės, Nora Mildred, ji buvo išganytojas Dievas, išsiųstas išgelbėti savo šeimą su 100 000 eurų paskola, kreipkitės į noramildred.loan@hotmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 18. Aš esu ponia Linda Moore, sertifikuotoji paskolos teikėja, aš siūlau paskolą asmeniniam ir viešajam sektoriui, kuriems reikia finansinės pagalbos, esant mažai 2% palūkanų normai. Blogas kreditas priimtinas, Sąlygos ir sąlygos yra labai paprastos ir apgalvotos. Jūs niekada nepasigailėsite dėl šios paskolos operacijos, nes aš jums padarysiu šypseną. Mūsų kompanija užfiksavo daugybę pasiekimų pirmos klasės finansinių paslaugų teikimo klientams, ypač paskolų sindikacijos ir kapitalo teikimo privatiems asmenims ir įmonėms srityje. Mes atvedėme į blogąsias pramonės šakas, o mes grįžtame prie gerų verslo idėjų, suteikiant lėšų jų pradžiai. Mes turime Investuotojų tinklą, kuris nori suteikti lėšų bet kokiai sumai asmenims ir organizacijoms pradėti verslą ir operacijas. El. Paštas: lindamooreloans@gmail.com Noriu, kad suprastumėte tai, kad aš, ponia Linda Moore, norėdama padėti mažesnei finansinei privilegijai grįžti į priekį, suteikiant jiems visų paskolų rūšis (EG), hipotekos paskolas, būsto paskolas paskolos verslui, blogos paskolos, komercinės paskolos, pradžios ir darbo užmokesčio paskolos, paskolos statybai, automobilių paskolos, viešbučių paskolos ir studentų paskolos, ko laukiate, nes nesėkmingai pabandykite ponia Linda Moore paskolų bendrovei ir neužmirškite skolų, bet kuris suinteresuotas klientas turėtų kuo greičiau susisiekti su manimi (lindamooreloans@gmail.com), ir aš jums padėsiu su jūsų pageidaujama paskolos suma. Gerai, parašykite man šiandien ir būsite malonu, kad padarėte. Siųskite žinutę šiuo adresu: on-lindamooreloans@gmail.com Arba whatsapp- +19292227999.

  AtsakytiPanaikinti
 19. Ar jums reikia paskolos? Aš jums duodu patarti savo broliams ir seserims, kuriems reikia paskolos. Susisiekite su šia vyru ir jis tave laimins šiandien. Tai yra visos jūsų problemos sprendimas. Jo el. Pašto adresas yra Collins_jamesfinnce555@hotmail.com. Ir jo whatsapp +2348187447934. Mano vardas yra Charlse Collins

  AtsakytiPanaikinti
 20. "Sky World" paskolos įmonė, mes suteikiame paskolas palūkanų norma 0f 3%. skyworldloanfirm@gmail.com
   

  Gera diena sir / ma am.

  Mes esame privati bendrovė ir mes siūlome paskolas mažomis palūkanų normomis, nustatydami paskolos sumą nuo 100 mln. Paskolų atidėjimų 1000 dolerių paskolos verslo plėtrai: pranašumo / verslo plėtros konkurencingumui.

  Mes siūlome įvairią paskolą

  * Asmeninės paskolos (užtikrintos ir neužtikrintos)
  * Verslo paskolos (užtikrintos ir neužtikrintos)
  * Konsolidavimo paskola
    
  Nėra išankstinių mokesčių.

  Dėkojame, kad nusprendėte skaityti šį skelbimą.
  Norėdami gauti daugiau informacijos ir užklausų, šiandien išsiųskite mums el. Laišką
  skyworldloanfirm@gmail.com
  skyworldloanfirms@yahoo.com


  Sarah Williams.

  AtsakytiPanaikinti
 21. Skubus skolos pasiūlymas

  Gera diena, pone,

  Auto paskolos
  Būsto paskolos
  Verslo paskolos
  Asmeniniai paskolos
  Nekilnojamojo turto paskola.

  Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis, + 12028584154
  El. Paštas: worldbirdloan0944@gmail.com
  Interneto svetainė: www.loansbyworld.com/

  Biuro adresas
  108 Frederick Street Greenville, SC 29607
  Paskolos atstovas: HARRISON PETERSON

  Ačiū.nmnnmn

  AtsakytiPanaikinti
 22. Tai, kad plačiajai visuomenei būtų pranešta, kad lengva paskola dabar suteikiama 2% palūkanų normoje, norint užsiregistruoti reikia tik rimtų žmonių. kontaktas
  Paskolos atstovas: Larry Buknor
  Svetainė: //worldbestloans.wix.com/worldbestloans
  Paskolos atstovas: Larry Buknor
  "WhatsApp" numeris: +18454007792
  El. Paštas: worldbestloans@gmail.com
  Ačiū.

  AtsakytiPanaikinti
 23. Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą arba sumokėtumėte savo sąskaitas ir verslo finansinę informaciją apie nekilnojamąjį turtą ir bet kokio pobūdžio verslo finansavimą ( creditplusfinance11@gmail.com arba WhatsApp +16234044993). Mes taip pat siūlome paskolas asmenims, įmonėms ir įstaigoms 3% palūkanų norma. Mes suteikiame paskolą rimtiems asmenims, kurie nori gauti paskolą, jei susidomėjote, susisiekite su šiuo el. Pašto adresu: creditplusfinance11@gmail.com arba WhatsApp +16234044993

  AtsakytiPanaikinti
 24. Anonimiškas2018-11-07 03:12

  Sveiki,

  Ar ieškote verslo paskolos, asmeninės paskolos, hipotekos paskolos, automobilio paskolos, paskolų, paskolų konsolidavimo paskolų, neužtikrintų paskolų, rizikos kapitalo ir pan.. Arba turite paskolą iš banko ar finansinės konfigūracijos buvo atmesta ar daugiau priežastis, ar ne jų paskolos sprendimai! Esu "Miss Rose", privatus skolintojas, paskolos įmonėms ir asmenims už mažą ir prieinamą palūkanų normą 2%. Suinteresuotas? Susisiekite su mumis, kad per 48 valandas gautumėte paskolą po perdavimo. Kontaktai: missroseloanfirm@hotmail.com
  programos

  Vardas:
  Gimimo data:
  Lytis:
  Šeimyninė padėtis:
  Adresas:
  vieta
  Būsena:
  Pašto kodas:
  Šalis:
  Telefonas:
  El. Paštas:
  Nurodykite paskolos paskirtį:
  Paskolos suma:
  Paskolos trukmė:
  Mėnesinės grynosios pajamos.

  Grįžkite prie manęs kuo greičiau, naudodamiesi aukščiau pateikta informacija, kad gautumėte daugiau informacijos.

  Miss Rose

  AtsakytiPanaikinti
 25. Ar esate bet kokių finansinių sunkumų? JEI TAIP! Susisiekite su "Kvithyll Finance" ir "Mortgages Limited". Suteikiama mažų ir didelių paskolų suma. Mes siūlome įvairių rūšių paskolų paslaugas, kad atitiktų jūsų finansinius poreikius: asmeninę paskolą, skolos konsolidavimo paskolą, rizikos kapitalą, verslo paskolą, paskolą už mokslą, būsto paskolą, kurios palūkanų norma yra 2%. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: kvithyllfinance@gmail.com Jūsų pasitenkinimas ir finansinis sėkmė yra mūsų tikslas, o jūsų bendradarbiavimas su mumis bus geros patirties. Whatsapp: +17816567138 kreditas yra atviras visiems nepriklausomai nuo pilietybės.

  El. Paštas: kvithyllfinance@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 26. Sveiki

  Ar jums reikia Xmas paskolos? Ar turite skolų sumokėti už jūsų sąskaitas? Mes teikiame paskolas su 2% palūkanų norma, susisiekite su mumis dėl papildomos informacijos (adribay0008@gmail.com).

  AtsakytiPanaikinti
 27. Sveiki

  Ar jums reikia paskolos? Siūlome visų rūšių paskolas ir finansines paslaugas. Mūsų paskolos yra ilgos ir trumpos, palankios palūkanų normos. Siūlome 2 proc. Palūkanų paskolų, prašome susisiekti su mumis dėl papildomos informacijos per (adribay0008@gmail.com).

  AtsakytiPanaikinti
 28. Sveiki  Ar jums reikia paskolos? Siūlome visų rūšių paskolas ir finansines paslaugas. Músų paskolos yra ilgos ir trumpos, palankios palūkanų normos. Siūlome 2 proc. Palūkanų paskolų, prašome susisiekti su mumis dėl papildomos informacijos per (adribay0008@gmail.com).

  AtsakytiPanaikinti
 29. Ar jums reikia skubios paskolos skoloms išieškoti, ar jums reikia nuosavybės paskolos
  pagerinti savo verslą? Ar bankai ir kiti buvo atmesti
  finansų agentūros? Ar jums reikia paskolos konsolidavimo ar hipotekos? Paieška Nr
  daugiau, nes mes esame čia, kad padarytume visas jūsų finansines problemas
  praeitis.

  Tai lengva paskolos bendrovė. Siūlome paskolas tiems, kurie domisi a
  priimtina 2% palūkanų norma. Diapazonas svyruoja nuo $ 5,000.00 iki a
  ne daugiau kaip $ 100,000,000.00 dolerių.

  Mūsų paskolos yra gerai apdraustos, nes didžiausias mūsų saugumas yra mūsų prioritetas.

  Susisiekite su mumis elektroniniu paštu: oceanfmortgages@gmail.com
  Whatsapp +2348160600240

  Linkėjimai
  Max Bent
  oceanfmortgages@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 30. Gerbiami gerbiami klientai, ar jums skubiai reikia paskolos? Jei taip, kviečiame susisiekti su „Sunshine Financial Group Inc.“

  Esame sertifikuota, autoritetinga, teisėta ir akredituota skolinimo bendrovė. Mes teikiame finansinę pagalbą visiems, kuriems skubiai reikia paskolos. Mes siūlome visų rūšių paskolas, asmenines paskolas ar komercines paskolas, taip pat galime suteikti paskolą projektui pradėti ar namams ar automobiliui įsigyti.

  Jei buvo sunku gauti paskolą iš savo vietinių bankų ir kitų finansų įstaigų, nebijokite, nes „Sunshine Financial Group Inc“ turi nugarą, kai reikia gauti paskolas visame pasaulyje.

  PAGRINDINĖS JAV NAUDOS;

  - Taikyti bet kuriuo metu ir bet kur.
  - Gauti grynuosius pinigus per mažiau nei 24 valandas
  - Mes siūlome paskolą nuo 1000 iki 30 milijonų eurų
  - Nėra paslėptų mokesčių.
  - Maža 3% palūkanų norma
  - Jūs gaunate galimybę pasirinkti grąžinimo datą - kas savaitę, kas mėnesį arba kasmet - 1–30 metų.
  - Jūs gaunate galimybę pasirinkti savo saugias arba neužtikrintas paskolas

  Tarpininkai / konsultantai / brokeriai kviečiami pristatyti savo klientus ir yra 100% apsaugoti. Visiškai pasitikėdami dirbsime kartu, kad galėtume pasinaudoti visomis suinteresuotomis šalimis.

  Jei jums reikia skubios paskolos per 24 valandas, prašome mums parašyti daugiau informacijos per el. Pašto adresą žemiau.

  El. Paštas: (sunshine_fginc@outlook.com)
  El. Paštas: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
  WhatsApp: +447903159998

  Šilti linkėjimai
  Susan Benson (vyresnysis paskolų valdytojas)

  AtsakytiPanaikinti
 31. Sveiki

  Ar jums reikia skubios paskolos, kad išspręstumėte savo finansinius poreikius? Mes siūlome paskolas nuo 2.000.00 iki 50.000.000,00 eurų, mes esame patikimi, tvirti, greiti ir dinamiški, be kredito kontrolės ir teikiame 100% užsienio paskolų garantiją per šį pervedimą.

  Mes taip pat turime visą valiutos paskolą su 2% palūkanų norma visoms paskoloms .... Jei domitės grįžti per šį el. Laišką.

  Prašome susisiekti su mumis, jei domitės internetu

  El. Paštas: accessloanfirm2030@gmail.com
  WhatsApp: +2347066184374

  Sveikina
  J. Scott
  Rašykite mums adresu: accessloanfirm2030@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 32. Sveiki

  Ar jums reikia skubios paskolos, kad išspręstumėte savo finansinius poreikius? Mes siūlome paskolas nuo 2.000.00 iki 50.000.000,00 eurų, mes esame patikimi, tvirti, greiti ir dinamiški, be kredito kontrolės ir teikiame 100% užsienio paskolų garantiją per šį pervedimą.

  Mes taip pat turime visą valiutos paskolą su 2% palūkanų norma visoms paskoloms .... Jei domitės grįžti per šį el. Laišką.

  Prašome susisiekti su mumis, jei domitės internetu

  El. Paštas: accessloanfirm2030@gmail.com
  WhatsApp: +2347066184374

  Sveikina
  J. Scott
  Rašykite mums adresu: accessloanfirm2030@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 33. PASKOLOS PASIŪLYMAS
  Gaukite skubią ir bet kokios rūšies paskolą savo naujiems metams, nustatydami ir skatindami savo verslo projektus šiandien iš „Fast Cash Loan“ ...

  Dabar susisiekite su mumis per toliau nurodytus adresus ...
  El. Paštas: fastloanadvance@gmail.com
  Kas: +18135754813

  Dėkojame už globą,
  „FastCashLoan“

  AtsakytiPanaikinti
 34. Sveiki visi. Mačiau komentarus iš žmonių, kurie jau gavo savo paskolą iš ANGGA DIMAN, ir tada nusprendžiau kreiptis pagal jų rekomendacijas ir prieš kelias valandas patvirtinau savo asmeninėje banko sąskaitoje bendrą 30 000 eurų sumą, kurią prašiau. Tai tikrai puiki naujiena, ir aš patariu visiems, kuriems reikia realios paskolos, kreiptis per savo elektroninį paštą (anggadiman1@gmail.com). Džiaugiuosi dabar, kad gavau paskolą, kurią paprašiau

  AtsakytiPanaikinti
 35. Sveiki

  Ar jums reikia paskolos? Siūlome visų rūšių paskolas ir finansines paslaugas. Mūsų paskolos yra ilgos ir trumpos, su palankiomis palūkanų normomis. Mes siūlome 2% palūkanų normos paskolas, prašome susisiekti su mumis dėl išsamesnės informacijos per (lehmannschulz07@gmail.com)

  AtsakytiPanaikinti
 36. Prašykite paskolos greitai ir patogiai apmokėti sąskaitas ir atnaujinti savo projekto finansavimą iki 3% pigiausios palūkanų normos, kad susisiektumėte su mumis šiandien: trustfunds804@outlook.com. Paskola reikalauja paskolos pasiūlymo, kurio minimalus yra 1,000.00 paskolų pasirinkimas, aš esu sertifikuota registracija ir skolintojai Legit, galite susisiekti su mumis šiandien, jei jus domina, kad gautumėte šią paskolą, susisiekite su manimi dėl išsamesnės informacijos apie paskolos procesą paskolų ir paskolos sumos bus pervestos jums. Man reikia skubaus atsakymo, jei jus domina

  AtsakytiPanaikinti
 37. Sveiki

  Ar jums reikia paskolos? Siūlome visų rūšių paskolas ir finansines paslaugas. Mūsų paskolos yra ilgos ir trumpos, su palankiomis palūkanų normomis. Mes siūlome 2% palūkanų normos paskolas, prašome susisiekti su mumis dėl išsamesnės informacijos per (adribay0008@gmail.com)

  AtsakytiPanaikinti
 38. Aš esu Theresa Oliver pagal pavadinimą. bet aš gyvenu JAV, prieš kelis mėnesius buvau finansiškai įtempta, ir dėl savo beviltiškumo mane apgaulė keletas internetinių skolintojų. ir dėl savo profesijos, nes esu vienintelė motina, su 2 vaikais ir visam pasauliui atrodė, kad jis pakabino ant manęs, ir aš skundžiuosi ir susijaudinu su draugu su socialine žiniasklaida, gyvenančia (LENKIJA), kuris mane paminėjo į labai patikimą skolintoją, pavadintą (ponia Antonia Rowan) iš (CREDIT-SUISSE) paskolų paslaugų, ji buvo Gelbėtojas, išsiųstas išgelbėti mano šeimą su $ 85,000.00 USD su 3% palūkanų norma, be jokio streso, susisiekti su juo. credit-suisse147@hotmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 39. Sveiki

  Ar jums reikia paskolos? Siūlome visų rūšių paskolas ir finansines paslaugas. Mūsų paskolos yra ilgos ir trumpos, palankios palūkanų normos. Siūlome 2 proc. Palūkanų paskolų, prašome susisiekti su mumis dėl papildomos informacijos per (adribay0008@gmail.com).

  AtsakytiPanaikinti
 40. Ar turite kokių nors finansinių sunkumų? JEI TAIP! Susisiekite su Kvithyll Finance and Mortgages Limited® Mažoms ir didelėms paskoloms. Mes siūlome visų rūšių paskolų paslaugas, kad atitiktų jūsų finansinius poreikius, tokius kaip Asmeninė paskola, Skolos konsolidavimo paskola, Rizikos kapitalas, Verslo paskolos, Švietimo paskola, Paskolos būstui maža 2% palūkanų norma. Susisiekite su mumis šiandien el. Paštu: kvithyllfinance@gmail.com Jūsų finansinis pasitenkinimas yra mūsų tikslas ir jūsų darbas su mumis bus gera patirtis. Whatsapp: +17816567138 kreditas yra atviras visiems, nepriklausomai nuo jų pilietybės.

  El. Paštas: kvithyllfinance@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Kviečiame

PALAIKOME

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item