Tulūzoje šaukdamas „Alahu Akbar“ vyras puolė praeivius ir policijos pareigūnus

Trečiadienį Prancūzijos mieste Tulūzoje 42 metų musulmonas, rėkdamas „Alahu Akbar“, gatvėje užpuolė keturis praeivius ir tris policijos p...

Trečiadienį Prancūzijos mieste Tulūzoje 42 metų musulmonas, rėkdamas „Alahu Akbar“, gatvėje užpuolė keturis praeivius ir tris policijos pareigūnus.

Vyras netikėtai puolė praeivius, tačiau greitai tai pastebėjo netoliese buvę policininkai. Prieš policijos pareigūnams suimant užpuoliką, jis dar spėjo juos apspardyti ir kitaip sužeisti. Suėmimo metu jis ir toliau šaukė „Alahu Akbar“, kol buvo prispaustas prie žemės.

Nukentėjusi praeivė pasakoja, jog vyras netikėtinai puolė jos sūnų, o po to pradėjo mušti dukrą, kol šeimai pavyko pabėgti. Iš viso sužeisti 7 žmonės, tarp jų trys policijos pareigūnai. Apie žuvusiuosius nepranešama.

Parengta pagal Dailymail.co.uk informaciją


Susiję

Pasaulis 8168314561621480854

Rašyti komentarą

  1. Nū, če akivaizdu, kad policinykai papuolė racistaj, ksinafuobaj, islamafuobaj beigi šeip netolerantiški fašei-neonacei. Progresyviai-liberaliai-tolerantiškas jaunimėlis ta proga prie policijos būstinės turėtų surengti piketą "mai legz ar oupen for refjudžyz!".

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PRISIJUNKITE

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item