Translytis ir visalytė savo vaiką moko „neįsiteigti“, kad yra berniukas

Pirmojoje Didžiosios Britanijos lytiškai plaukiojančioje (angl. gender-fluid ) šeimoje augantis keturmetis Staras Cloudas mokomas, kad yr...

Pirmojoje Didžiosios Britanijos lytiškai plaukiojančioje (angl. gender-fluid) šeimoje augantis keturmetis Staras Cloudas mokomas, kad yra tiesiog asmuo. Vaikas skatinamas neįsiteigti sau, kad yra berniukas.

Jo tėvai Nikki ir Louise Dravenai sako, kad jie yra paprasti tėvai, kurie „nori būti tuo, kuo yra“. Vaikas Louise vadina mama, nors iš tikrųjų ji yra jo biologinis tėvas, bandantis tapti moterimi. Būdamas dar aštuonerių Louise pajuto norą tapti mergaite ir jau vienerius metus prieš gimstant Starui Cloudui gyveno kaip moteris.

Tuo tarpu Nikki yra visalytis (angl. pansexual) Staro Cloudo tėvas, kuris gimė moterimi ir yra biologinė jo motina. Kartais Nikki rengiasi kaip moteris, kartais – kaip vyras.

Tėvai nori, kad jų vaikas būtų laisvas ir jei tik to panorės, turėtų galimybę dažytis, rengtis berniukiškais ar mergaitiškais drabužiais, žaisti su lėlėmis. Rugsėjo mėnesį jis pradės lankyti mokyklą, kur eis apsirengęs berniukišką uniformą, tačiau dėvės rožinį švarką ir tokios pat spalvos kojines. Nikki sako: „Mes nenorime, kad mūsų vaikas būtų suvaržytas. Esame tiesiog paprasta šeima, kurios nariai yra tuo, kuo nori būti. Niekada Starui Cloudui nesakome, kad jis yra berniukas, sakome, kad jis gali būti kuo panorėjęs. Nenorime pirkti tam tikrai lyčiai skirtų žaislų ar drabužių, leidžiame jam pačiam pasirinkti aprangą. Štai rožinė yra viena mėgstamiausių jo spalvų.“

Šeima jau patyrė aplinkinių spaudimą Starui. Darželyje vaikai jam pasakė, kad jis negali žaisti su lėlėmis, nes jos skirtos mergaitėms. Nikki pasakoja: „Mes tiesiog paaiškinome jam, kad visi gali žaisti su lėlėmis ir jis gali praktikuotis vieną dieną būti tėčiu. Vaikas mums atsakė: „Nebūtinai būsiu tėčiu! Galbūt aš tapsiu mama!“ Nikki teigimu, svarbiausia nuostata Staro Cloudo auklėjime yra išmokyti jį pasitikėti savimi, nes būtent to trūko abiems tėvams vaikystėje.

„Jis dievina tampres, be to, dėl savo vardo Star (liet. Žvaigždė) jam patinka drabužiai su žvaigždelėmis. Taip pat jam patinka barbės ir fėjos, tačiau jis žaidžia ir su žaislais, kurie laikomi berniukiškais, tokiais kaip mašinėlės. Nors mes vartojame žodžius jis ir jam, iš tiesų tai nieko nereiškia ir nepriskiriame jo nė vienai lyčiai.“

Versta iš Metro.co.uk

Susiję

Pažangos ideologija 917246758170352340

Rašyti komentarą

 1. Psichiniai ligoniai akivaizdžiai žaloja vaiko psichiką - bet, suprantama, kokioms nors "vaikų teisių apsaugos" kontoroms ŠITUO atveju įsikišti būtų "nepolitkorektiška".

  AtsakytiPanaikinti
 2. Siaubas, siaubas....Plaukiojanti lytiškai "šeima", aš tai sakyčiau psichiškai nuplaukusi šeima. Kokia aplamai čia šeima?

  AtsakytiPanaikinti
 3. // Šeima jau patyrė aplinkinių spaudimą Starui. Darželyje vaikai jam pasakė, kad jis negali žaisti su lėlėmis, nes jos skirtos mergaitėms. // ----------- Vaikai, kurie priminė Starui apie vyriškumą, turbūt, musulmoniukai. Ką gi, jų teisės irgi labai ginamos. Įdomu, kas būna, kai vienų beatodairiškai ginamos teisės susiduria su kitų beatodairiškai ginamomis teisėmis? Koks rezultatas? Sakau, visgi mažajam Starui teks sukurti atskirą "getizuotą" švietimo įstaigą, nes musulmoniukai savo teises gina ir patys. Ir daug brutalesnėmis priemonėmis, nei gali sau leisti mažojo Staro aplinka. Prieštaravimų lavina užlieja ES...

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2017-08-17 17:01

  Suluosintas vaikas....

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2017-08-17 19:47

  Virš ribos...

  AtsakytiPanaikinti
 6. Na visų pirma patiems tėvams reiktų pasigydyti, nes "abiem tėvam trūko pasitikėjimo savimi". Tai čia grynai psichologinės bėdos, plius yra jų pasekmės - vaiko auklėjimas, kuris nėra visavertis...
  Yra toks posakis: "luoša visuomenė gimdo luošius..."

  AtsakytiPanaikinti
 7. Anonimiškas2017-08-17 21:04

  Labai gaila vaiko.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Anonimiškas2017-08-17 23:15

  Labai gaila vaikiuko. Kas bus kai jis jau supras kokius tevus turi. Pabegs is namu jei dar nebus protelio prarades

  AtsakytiPanaikinti
 9. Anonimiškas2017-08-18 01:48

  Įdomu, jei kiltų karas, kam tokie "plaukiojantys" asmenys būtų naudingi - saviems kareiviams ar svetimiems? Ar apskritai kam nors naudingi?
  P.s.
  Spėju, kad tas mažasis staras nešioja "tėvų" nupirktus rūbelius su nebetkokiomis žvaigždėmis, bet su tik penkiakampėmis.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Anonimiškas2017-08-18 07:09

  Ar nesibaigs tuo, kad suvokiantiems savo lytį heteroseksualiems žmonėms vieni pradės aiškint, kad šis sutrikimas pagydomas, o kiti šauks-"lazda turi du galus", "atėjo atpilddo valanda"

  AtsakytiPanaikinti
 11. Anonimiškas2017-08-18 10:12

  Trūksta Adolfiuko, nebesusitvarko be jo....

  AtsakytiPanaikinti
 12. Anonimiškas2017-08-18 12:24

  Tokie tėvai moko savo vaiką neįsiteigti, kad yra berniukas, manau, todėl, kad ateityje vaikas gali pradėti diskriminuoti savo tėvus, kad jie nėra normalus vyras ir normali moteris. Kitaip sakant, tėvai nori apsisaugoti nuo vaiko pasmerkimo, todėl iš anksto užbėga įvykiams už akių ir plauna šiam vaikui smegenis. Ateityje jo laukia kognityviniai disonansai...

  AtsakytiPanaikinti
 13. "Visalytė" - vis vien moteriškos g. galūnė:). Ir ką tai apskritai reiškia?
  O pabandyk paprieštarauti tiems, kas tokius idiotus kuria ir šitaip naikina visuomenę, šeimą, ardo pačią žmogaus esmę, - bemat atsidursi "prižiūrėtojų" akiratyje.

  AtsakytiPanaikinti
 14. Kokį velnią aš ką tik perskaičiau? Čia rimtai?

  AtsakytiPanaikinti
 15. Anonimiškas2017-08-19 08:46

  Bet va ir netolerancija . Čia vartojamos savokos ; translytis ; ,; visalytė; juk tai vyriškos ir moteriškos giminės daiktavardžiai . reiktu jų vengti. Jeigu jau išdurnėti tai iki galo ddddddddddddddddddddd.

  AtsakytiPanaikinti
 16. Anonimiškas2017-08-23 08:41

  psichiškai nesveiki irgi turi teises. Nereikėtų kištis į jų gyvenimą ir nurodinėti jiems, kuo jaustis. Tegul jaučiasi nors varlėmis ar angelais. Bet vaikas čia prie ko? Juk standartinis požiūris nesikeičia - psichiniai sutrikimai aplinkinių ignoruojami, kol nepradeda pažeisti tų aplinkinių teisių. Vaiko teisių pažeidimo klausimas šiuo atveju labai aštrus ir kažkas tuo turėtų užsiimti.

  AtsakytiPanaikinti
 17. Anonimiškas2017-08-23 15:15

  Gerai, kad dar 2x2=4. Ar čia irgi tik klaidingas "įsiteikimas"?

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PRISIJUNKITE

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item