Tinklas „Twitter“ cenzūruoja reklamas apie santuoką tarp vyro ir moters

Anot socialinio tinklo Twitter, moters ir vyro santuokos palaikymas yra neapykantos kurstymas. Twitter pranešė, jog nereklamuos naujo...

Anot socialinio tinklo Twitter, moters ir vyro santuokos palaikymas yra neapykantos kurstymas.

Twitter pranešė, jog nereklamuos naujos pastoriaus Craigo Stellpflugo knygos „Vienas vyras ir viena moteris: autentiškas Dievo planas santuokai“, nes reklama neatitinka socialinio tinklo reikalavimų.

Reikalavimų neatitinkanti reklama vaizdavo knygos viršelį, nuorodą į internetinį knygyną ir tekstą „Knyga apie autentišką Dievo planą santuokai, kuris tęsiasi nuo Adomo ir Ievos laikų iki šių dienų“. Twitter atmetė buvusio pastoriaus prašymą naudotis socialinio tinklo erdve reklamai atsakydamas vienu žodžiu – „Neapykanta“ (angl. hate).

Pastorius žiniasklaidai teigė: „Jie [Twitter] priėmė mano pinigus ir pradėjo reklamuoti knygą, tačiau po kurio laiko gavau elektroninį laišką, jog mano reklama nepatvirtinta, nes kursto neapykantą“.

C. Stellpflugas teigia: „Mano knyga nekursto neapykantos. Ji paprasčiausiai aprašo krikščionišką požiūrį į santuoką ir su ja susijusias vertybes. Tai vadinama neapykanta? Nejaugi mūsų šalis taip giliai įklimpo, kad mano žodžio laisvė yra varžoma dėl krikščioniškų pažiūrų? Aš jums pasakysiu, kur iš tikrųjų yra neapykanta, tai – mažumos puikavimasis prieš daugumą, siekiant įgyvendinti savo liberalią politinę darbotvarkę“.

Pastoriaus istorija nėra vienintelė, kuri atskleidžia Twitter misiją riboti šeimą ir santuoką propaguojančias reklamas.

Nevyriausybinės organizacijos Live action, pasisakančios už žmogaus gyvybės kultūrą, įkūrėja Lila Rose, interviu žymiam JAV žurnalistui Tuckeriui Carlsonui teigė: „Planuotos tėvystės organizacija – didžiausia abortų teikėja valstijose – gali reklamuotis socialiniame tinkle Twitter, o mūsų organizacija, kuri yra lyderiaujantis judėjimas kovoje už gyvybę, negali. Nuotraukos ir reklamos, kurias Twitter draudžia kaip kurstančias neapykantą ir pažeidžiančias jų jautrią politiką, tėra ultragarsu padarytos vaisiaus nuotraukos. Tokie pranešimai yra blokuojami socialiniame tinkle“.

Live Action savo tinklapyje pranešė, kad „Twitter teigia, jog turime ištrinti iš savo tinklapio visą medžiagą apie mūsų vertybinį pagrindą arba sukurti visiškai naują tinklapį – tik tada mums būtų leista reklamuotis šiame socialiniame tinkle. Jis taip pat reikalauja iš mūsų paskyros Twitter socialiniame tinkle ištrinti kvietimus nebefinansuoti abortų milžinės Planuotos tėvystės organizacijos mokesčių mokėtojų lėšomis, diskusijas apie jos veiklos tikrinimą (vert. past. – prasidėjusias po informacijos apie parduodamas abortuotų kūdikių kūno dalis paviešinimo) bei ultragarsu padarytas kūdikio nuotraukos. Tai – būtinos sąlygos, kurių privalome laikytis, kad Twitteris atšauktų mūsų reklamos socialiniame tinkle ribojimą“.

Neseniai taip pat pasirodė informacija, jog Motinos Teresės atvaizdas su jos citata „Abortai yra iš esmės nukreipti prieš moteris. Trys ketvirtadaliai aborto aukų yra moterys: pusė negimusių kūdikių ir visos motinos“ pažeidžia Twitter standartus.


Susiję

Pažangos ideologija 3553815945624570325

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2017-08-07 13:31

  tarp abortų draudimo ir draudimo reklamuoti normalią šeimą nėra jokio ryšio.Religija turėtų suprast savo įtakos ribas - jos -tai konkrečios religinės bendruomenės nariai.O visi tie nariai atsirado ne iš kažkur ,o tik iš normalios šeimos tarp vyro ir moters.Nematau jokio krikščionių bažnyčios išskirtinumo šiuo atveju -gamtos dėsniams pavaldžios visos religijos vienodai (bent jau gyvybės'pradėjimo ,jos "atsiradimo" prasme) Tas pats liečia ir priešingą "stovyklą" -vnž. tai tiesiog aiškiai politizuotas,t.y. siaurų interesų siekiančių asmenų organizuotas visuomenių supriešinimo projektas- nesąmonė.

  AtsakytiPanaikinti
 2. "tarp abortų draudimo ir draudimo reklamuoti normalią šeimą nėra jokio ryšio"

  Ryšys tas, kad tai yra seksualinės revoliucijos vieno plano dalys. Jei negebate to suvokti, tai jau tamstos išsilavinimo trūkumas.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ryšys yra tarp abortų reklamos ir draudimo reklamuoti normalią šeimą - ir tas ryšys tiesioginis. ;)

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2017-08-09 13:49

  Į gėjų manifestą reikia reaguoti rimtai, o ne nuleisti juokais. Dar kartą perskaitykite tą manifestą, kad įsitikintumėte, jog tai yra ne vien tik itin prastos kokybės grožinė nesąmonė, bet satanistinis pareiškimas ir realus grasinimas viskam, kas normalu ir šventa. Vadinasi, jie patys nesustos griauti ir nenutils. Taigi, ir homobofija yra PAGRĮSTA baimė, kuri ir neleidžia būti perdėm familiariu LGBT žmonių atžvilgiu. Šia prasme, yra kaip tik gerai būti homofobu.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2017-08-18 13:18

  twitter yra privati kompanija. jie turi teise spresti kokias reklamas salinti ir kurias palikti. jei jums tai nepatinka, tai nesinaudokit twitteriu. susikurkit savo socialine platforma ir galesit deti kokias tik norite. paprasta

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui su Vytautu Sinica

Savaitės pokalbis

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item