L. Linkevičius: lenkiškuose pasuose neturėtų būti Aušros vartų atvaizdo

Propatria.lt nuotrauka Užsienio reikalų ministras teigia, kad naujuose lenkiškuose pasuose neturėtų būti naudojamas Vilniaus Aušros var...

Propatria.lt nuotrauka
Užsienio reikalų ministras teigia, kad naujuose lenkiškuose pasuose neturėtų būti naudojamas Vilniaus Aušros vartų atvaizdas. 

Kaip dienraščiui „Lietuvos žinios“ teigė Linas Linkevičius, nenormalu, kai tai daroma naudojant kitos valstybės vaizdus, juo labiau žinant Vilniaus krašto istoriją.

Lenkijos piliečiai gali internetu balsuoti dėl to, kaip atrodys jų naujasis pasas. Iš viso pateikta 13 grafinių motyvų, iš jų bus atrinkti šeši. Internetiniame balsavime Aušros vartų atvaizdas kol kas užima antrąją vietą. 

Sužinojus apie tokią iniciatyvą, į Lietuvos užsienio reikalų ministeriją buvo iškviestas Vilniuje reziduojantis Lenkijos laikinasis reikalų patikėtinis.


Susiję

Užsienio politika 1157110939589581637

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2017-08-04 10:06

  KOL KAS uzima antra vieta - kaip dziugu!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2017-08-04 12:13

  Aiškėja, kad ES viršūnės planuoja atsisakyti Lenkijos - geras pretekstas jos neginti ir perduoti "pilkai zonai" (po Trumpo - ir Rusijos zonai). Šiuo metu JAV su tuo nesutinka. Puikus ES manevras - atsisakius Lenkijos, ir Baltijos valstybės automatiškai perduodamos pilkai zonai. O sakė, kad nebus jokio Molotovo-Ribentropo Nr. 2.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2017-08-04 17:00

   Kas perduoda, buduli? Lenkija verzte pati verziasi. Ten tokiu nesamoniu tauzytoju kaip tu irgi pakanka

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2017-08-04 23:18

  Iš tikrųjų tai draugiškas ir subtilus Lietuvos gestas, Lietuvia dera taip pat atsakyti kokia nors subtilia pagarbos ir draugiškumo išraiška. O komjaunuoliui teko nusimesti vakarietišką kaukę.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2017-08-05 17:40

   Atsiprašau, pasitaisau: tai draugiškas ir subtilus LENKIJOS gestas.

   Panaikinti
 4. Anonimiškas2017-08-05 02:05

  Neturetu buti naudojamas ar NETURI buti naudojamas. Skirtumas yra didelis!

  AtsakytiPanaikinti
 5. eilinė exkomsomolco, išsivertusio į eurokomsomolcą „darbo“ imitacija. Pakazuchiniai grybų karai, ignoruojant daug rimtesnes bėdas. Galima pasidžiaugti tik tuo, kad tokiais principais dirbami vyresnieji jo tovariščiai iš rytų jau sugriovė vieną imperiją. dabartiniai „vakarietiški kolegos“ griauna antrą

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2017-08-06 19:04

   Blogai yra tai, kad į tokį subitlų ir, pasakyčiau, draugišką lenkų gestą yra atsakyta taip nevykusiai, kda blogesnį variantą sunku ir isivaizduoti.

   Panaikinti
 6. paskolų pasiūlymas ir projektų finansavimas

  Geras draugas (-ai)
  Mes esame privačių investuotojų asociacija; Mes esame
  prieinama visiems, maksimali trukmė grąžinama 15 metų ir daugiau, mūsų metinė palūkanų norma yra 3%. Kreditas suteikiamas kiekvienam, kas uždirba fiksuotą mėnesio pajamų. Norėdami gauti daugiau informacijos apie paskolos pasiūlymą, prašau parašyti adresu Émail: celyalegria007@gmail.com

  NB: rimtai susilaikyti

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PRISIJUNKITE

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item