Vokiečiai Frankfurte - jau mažuma

Pirmą kartą daugiau nei pusė Frakfurto gyventojų yra gimę ne Vokietijoje asmenys, skelbia miesto Statistikos ir rinkimų biuro oficialūs d...

Pirmą kartą daugiau nei pusė Frakfurto gyventojų yra gimę ne Vokietijoje asmenys, skelbia miesto Statistikos ir rinkimų biuro oficialūs duomenys.

Statistika rodo, jog net 51,2 proc. Frankfurto gyventojų yra už Vokietijos ribų gimę žmonės. Sudarydami 13 proc. miesto gyventojų, turkai yra didžiausia čia gyvenanti nevokiečių mažuma.

61 proc. gyventojų, gimusių ne Vokietijoje, šiuo metu yra Europos Sąjungos valstybių piliečiai.

Frankfurtas nėra pirmasis Europos miestas, kuriame etniniai tos šalies gyventojai jau sudaro mažumą - tokia situacija, tarp kitų miestų, yra ir Amsterdame, Londone, Briuselyje bei Ženevoje.

Parengta pagal Fr.de informaciją

Susiję

Pasaulis 4982385142717697804

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2017-07-04 17:03

  joo,frankfurtiečiai kažkada ,matyt,save irgi liūliavo pasakom:"jie čia neliks" arba "jų čia nedaug"...

  AtsakytiPanaikinti
 2. ta pati bėda - norim gerai gyventi, įsileidžiam pigios darbo jėgos.Plius - patys tingim gimdyti, o tie ateiviai dauginasi kaip triušiai, nes gender jų neįtikina :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2018-09-01 23:42

  Olandijoje vienas politikas turkas pasakė, jei olandams nepatinka marga visuomenė, gali išvykti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. supratingas ne2018-09-08 22:29

   O Vokietijoje kuomet turkas senutei parduotuvėje rėžė, kad nebeilgai vokiečiai ten šeimininkaus, ana atrėžė, kad žydai prieš karą irgi taip kalbėjo. Lazda turi du galus, dauguma iš klaidų niekada nepasimoko. Vienžo naivu manyti, kad Vokietijoje ir kitose šalyse dvelkia tik uelkam refjūdžyz dvasios.

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PRISIJUNKITE

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item