Austrijoje uždrausta nešioti veidą dengiančius islamiškus rūbus ir dalinti Koraną

Austrijoje priimtas įstatymas, uždraudžiantis viešoje vietoje dėvėti visą veidą dengiančius islamiškus rūbus, tokius kaip burka ir nikaba...

Austrijoje priimtas įstatymas, uždraudžiantis viešoje vietoje dėvėti visą veidą dengiančius islamiškus rūbus, tokius kaip burka ir nikabas. Šis draudimas įsigalios spalį.

Pagavus dėvint burką arba nikabą, teks sumokėti maždaug 150 eurų baudą. Kartu su veidą dengiančių rūbų dėvėjimu priimtas ir draudimas viešai dalinti Korano knygas.

Taip pat nustatyta, jog prieglobsčio prašytojai privalės metus lankyti vokiečių kalbos ir Vakarų vertybių kursus bei neatlygintinai dirbti socialinį darbą.

Įstatymas yra dalis integracijos paketo, dėl kurio sutarė valdančiosios Austrijos Liaudies ir Socialdemokratų partijos.

Tokia migrantų integravimo politika priimti artėjant šių metų spalį vyksiantiems rinkimams į parlamentą, kuriuose geras pasirodymas prognozuojamas prieš masinę imigraciją pasisakančiai Laisvės partijai. Apklausos rodo, jog šiuo metu ji yra antra pagal populiarumą partija po Austrijos Liaudies partijos.

Parengta pagal Welt.de informaciją


Susiję

Pasaulis 3181031889290869613

Rašyti komentarą

  1. Šiemet ir mūsų atostogos Austrijoje bus. Reikės į tai atkreipti dėmesį. Bet manau gerai, kad uždraudė tai.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Na iš esmės, taip atimama šiokia tokia lasivė iš žmonių... Bet siekiant apsaugoti kitus, tai puikus būdas. Austrijoje apskritai labai sustiprinta apsauga tiek oro uostose, tiek pašto skyriuose, siuntiniai Austrijoje
    kuopščiai apžiūrimi... Imamasi visų galimų atsargumo priemonių.

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PRISIJUNKITE

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item