Kalifornijoje nušauti trys žmonės, užpuolikas šaukė „Allahu Akbar“

JAV Kalifornijos valstijos Fresno mieste juodaodis užpuolikas nušovė tris baltaodžius vyrus, o dar vieną sužeidė. Policija įtaria, kad ta...

JAV Kalifornijos valstijos Fresno mieste juodaodis užpuolikas nušovė tris baltaodžius vyrus, o dar vieną sužeidė. Policija įtaria, kad tai buvo rasinis išpuolis, praneša BBC.

Kori Ali Muhammadas antradienį vykusios atakos metu per pusantros minutės iššovė 16 serijų šūvių. Policijai suimant vyrą, jis šaukė „Allahu Akbar“.

K. A. Muhammadas taip pat buvo ieškomas dėl tame pačiame mieste prieš savaitę įvykdytos apsaugos darbuotojo žmogžudystės.

Pasak policijos, įtariamasis socialiniuose tinkluose skelbė nekenčiąs baltaodžių.

Šūviai pasigirdo apie 10.45 val. vietos laiku šalia katalikiškos labdaros organizacijos būstinės. Vėliau šaulys ėmė šaudyti į bendrovei „Pacific Gas and Electric Company“ priklausančią transporto priemonę, taip pražudydamas joje buvusį žmogų.


Susiję

Šiaurės Amerika 972506528956083598

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2017-04-19 10:58

  Straipsnyje yra du akivaizdūs prieštaravimai.
  Pirmas - visiems žinoma, kad rasistais gali būti tik baltaodžiai, o juodaodžiai gali būti tik rasistų aukomis. Turbūt baltieji hakeriai nulaužė aukos paskyrą.
  Antra - visiems žinoma, kad islamas yra taikos religija, todėl šūviai ir „Allahu Akbar“ nesiderina. Turbūt šaudė kitas nepagautas žmogus, spėtina krikščionis. Juk šūviai pasigirdo šalia katalikiškos labdaros organizacijos.
  O policijos pagauta auka tiesiog pakliuvo netinkamu laiku, netinkamoje vietoje ir turbūt pakėlė nuo žemės netinkamai numestą pistoletą, norėdamas atiduoti jį policijai.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taikliai čia. :D
   Vis dėlto, kadangi Baltuosiuose Rūmuose ne raudonas negras sėdi, tai gal ir viešojoj erdvėj bent truputį sveiko proto padaugės? :)

   Panaikinti
  2. Nu jo, " padaugės sveiko proto" :) Lyg didžiosios dalies žiniasklaidos nevaldytų liberastai.

   Panaikinti
  3. Sunku būtų ginčytis. Aš turėjau omenyje, kad gal garsiau girdėsis sveiko proto nepraradusių šaltinių balsas - tikrai nesu toks naivus, kad tikėčiausi, jog homunizmo fanatikai staiga mąstyti pradės. :)

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PRISIJUNKITE

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item