Britanijos mokytojų sąjunga siūlo apie „vienalyčių santykių normalumą“ mokyti jau dviejų metų vaikus

Didžiosios Britanijos vaikai jau vaikų lopšelyje turėtų būti mokomi „priimti kaip normalius visus LGBT asmenis ir santykius“, taip siūlo ...

Didžiosios Britanijos vaikai jau vaikų lopšelyje turėtų būti mokomi „priimti kaip normalius visus LGBT asmenis ir santykius“, taip siūlo šalies Nacionalinė mokytojų sąjunga.

Siūloma, kad vaikų lopšelių darbuotojai būtų apmokomi, kad dviejų vyrų ar dviejų moterų vaikų auginimas yra normalus dalykas, o po to galėtų to mokyti vaikus jau nuo dviejų metų amžiaus, kai jie pradeda lankyti lopšelį.

Pasiūlymas apima ir kitų amžiaus grupių vaikus. Pavyzdžiui, septynmečiai turėtų būti mokomi, kad masturbavimasis yra tinkamas dalykas.

Taip Nacionalinė mokytojų sąjunga reaguoja į naujausias Sekso ir santykių švietimo gaires, kuriose daug kalbama apie poreikį vidurinės mokyklos mokinius perspėti dėl pornografijos, vadinamojo „sekstingo“ ir panašių dalykų keliamo pavojaus. Tačiau, pasak mokytojų sąjungos, gairėse esą per mažai kalbama apie LGBT asmenų ir santykių normalumą.

Todėl mokytojų sąjungos nariai pakvietė visus mokytojus į „kampaniją, skirtą užtikrinti  visapusišką, amžiui tinkamą turinį, kuriame būtų propaguojami ir LGBT+ reikalai visose valstybinio ugdymo pakopose, pradedant lopšeliu“.

Parengta pagal Lifesitenews.com informaciją


Susiję

Pažangos ideologija 8523223329542656816

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2017-04-20 18:24

  joo,bus ir pas mus taip.Nejau manote,kad siūlymas ILGINTI mokslo metus yra šiaip sau.Garant, pailginę sakys:o, dar yra laiko ir lytinėms pamokėlėms(su visais maketais ir praktiniais mokymais),taip pat yra laiko ir susipažinti su kitomis kultūromis,bei religijomis(Vakaruose,tos "religijos",kaip taisyklė,būna islamas).Taip,kad siūlyčiau nesnausti ir LABAI atidžiai sekti mokyklos programas.Vokietijoje,skaičiau,tėvus ,nenorinčius savo vaikų leisti mokyti tokių "pažangų",BAUDŽIA(arba kalėjimu,arba pinigine bauda)

  AtsakytiPanaikinti
 2. KAIP 2 metų vaikučiui darželyje bus aiškinama apie homoseksualizmo NORMALUMĄ?

  AtsakytiPanaikinti
 3. makytojų sąjunga o ar tik jos nariai? nes jei nariai tai ten tokių šakalienių daugiau nei pas mus- bet jei pati sąjunga nu tai tada jau beprotybė peržengė bet kokias ribas. suprantat dabar ką reiškia balsuot už liberastus ar socdemus? netgi nekreipt dėmsio ką šneka tokie skverneliai arba anūkas, nereaguot kaip po vilniaus centrą slankioja pederastų paradai- štai prie ko priveda tokie dalykai.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2017-04-20 22:56

  Atrodo, kad Breksitas jų nebeišgelbės.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2017-04-21 00:54

  Čia pirmiausia turėtų susirūpinti tie, kurie gyvena iš kitų darbo. Jeigu šis procesas įsibėgės, visuomenė taps nedarbinga ir taip pat galimai nepajėgi apsiginti nuo galimų išorinių grėsmių.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Papunkčiui su Vytautu Sinica

Savaitės pokalbis

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item