Vyriausybės plane - alkoholio prieinamumo mažinimas ir sveikos gyvensenos ugdymas

Ketvirtadienį oficialiai pristatytame vyriausybės programos priemonių plane nurodyta, jog vyriausybė planuoja drausti alkoholio reklamą, ...

Ketvirtadienį oficialiai pristatytame vyriausybės programos priemonių plane nurodyta, jog vyriausybė planuoja drausti alkoholio reklamą, iki 20 didinti alkoholio įsigijimo cenzą, sumažinti alkoholio prekybos vietų skaičių ir trumpinti pardavimo laiką. Plane taip pat numatyta socialinė reklama, skirta formuoti kitokį nei dabar visuomenės požiūrį į alkoholio vartojimą.

Programos priemonių plane taip pat rašoma, jog vyriausybė svarstys mokestines priemones, galinčias sumažinti cukraus suvartojimą. Tai padaryti bus pavesta Sveikatos apsaugos ir Finansų ministerijoms,.

Numatomas ir gyventojų sveikos gyvensenos ugdymas, kuris turėtų prasidėti jau darželyje, bei gyventojų fizinio aktyvumo didinimas.Susiję

Politika 2319502135664788966

Rašyti komentarą

  1. Nu kaip čia pasakius... Gal, kad gyvensenos sveikumą galima sureguliuoti, bet kad išugdyti būtų galima.., vien tikinimais, paliekant galimybę sukčiams bujoti, tai mažų mažiausiai - mulkinimas liaudies.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Anonimiškas2017-03-09 11:02

    Didžiausias ginklas prieš alkoholį, tai aktyvi propaganda, kuri labai aktyviai, įvairiausių sukčių yra gesinama.

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item