JAV valstijos nebeprivalės finansuoti abortų klinikų

Vakar JAV Senatas paskutinį kartą balsavo dėl rezoliucijos, kuria siekiama, kad valstijos nebeprivalėtų iš mokesčių mokėtojų pinigų finan...

Vakar JAV Senatas paskutinį kartą balsavo dėl rezoliucijos, kuria siekiama, kad valstijos nebeprivalėtų iš mokesčių mokėtojų pinigų finansuoti „Planuotos tėvystės“ organizacijos.

Viceprezidento Mike‘o Pence‘o balso persvara Senatas suteikė leidimą valstijoms nebefinansuoti didžiausios abortų teikėjos šalyje iš federalinių šeimos planavimui skirtų fondų. Dabar dėl rezoliucijos spręs JAV prezidentas Donaldas Trumpas.

Iki šiol Baracko Obamos įsakymas draudė valstijoms nukreipti mokesčių mokėtojų lėšas nuo abortų klinikas valdančios korporacijos į platesnio spektro sveikatos priežiūros paslaugų teikėjus.

Rezoliucijos autoriai – Kongreso narė Diane Black ir senatorius Jonis Ernstas – B. Obamos sprendimą pavadino „paskutinės valandos sprendimu įtvirtinti federalinį finansavimą „Planuotos tėvystės“ organizacijai, kuri yra didžiausia abortų tiekėja JAV“. Duetas įsipareigojo „tęsti bendradarbiavimą tam, kad būtų panaikinta B. Obamos administracijos padaryta žala“.

Prieš rezoliuciją balsavo visi Demokratų partijos ir keli Respublikonų partijos atostovai Senate, todėl balsavimas baigėsi 50-50. Jam persverti prireikė viceprezidento M. Pence‘o balso.

Susiję

Šiaurės Amerika 1612014001116313667

Rašyti komentarą

  1. Anonimiškas2017-03-31 15:54

    Kiek daug pateisinančių kūdikių žudymą....

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

KVIEČIAME ĮSIGYTI

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item