JAV santykius su Rusija kuruos arši V. Putino kritikė

Leidinys „Foreign Policy“ skelbia, kad Donaldo Trumpo administracija vadovauti Rusijos politikai pasirinko autoritetingą ekspertę ir arši...

Leidinys „Foreign Policy“ skelbia, kad Donaldo Trumpo administracija vadovauti Rusijos politikai pasirinko autoritetingą ekspertę ir aršią Rusijos prezidento Vladimiro Putino kritikę.

Brookings institute Vašingtone dirbanti Fiona Hill, pranešama, sulaukė pasiūlymo tapti Baltųjų rūmų Europos ir Rusijos politikos direktore. Leidinys cituoja šaltinį, kad siūlymas jai perduotas dar iki atsistatydinant Nacionalinio saugumo patarėjui Mike`ui Flynnui, melavusiam dėl kontaktų su Rusijos ambasadoriumi. 

Procedūros esą dar nebaigtos. Amerikos ir Britanijos pilietybę turinti F. Hill yra dirbusi ir žvalgybininke, bet labiausiai išgarsėjo prieš ketverius metus išleista V. Putino biografija, kurioje aprašė jo šantažo i bauginimo metodus bei siekį susilpninti JAV prezidento postą.

Išrinkus Donaldą Trumpą, ji sakė, kad viltys apie suartėjimą suduš per penkias minutes, nes Maskvos ir Vašingtono interesai pernelyg skiriasi.


Susiję

Šiaurės Amerika 262172640662194413

Rašyti komentarą

 1. Pala, o tai kaip su svieto pabaiga, nes prorusiškas Trampas visus Putinui atiduos? Negi "didžiai profesionalūs politikos apžvalgininkai" vėl apsikvailino? :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. "JAV santykius su Rusija kuruos arši V. Putino kritikė"

  - Tešlagalvis yra tas, kuris tokias priešingybes per savo neišmanymą suženyja. Juk kritiškumas, tai gebėjimas dalykus objektyviai įvertinti, o aršumas - tai gyvuliškas (ar) piktavališkas objektyvumo ignoravimas.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tai va, kadangi objektyviai įvertino, tai atitinkamas ir požiūris susiformavo. ;)

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item