Havajų teisėjas stabdo D.Trumpo migracijos draudimą

JAV federalinis teisėjas Havajuose neribotam laikotarpiui pratęsė nurodymą, kuriuo stabdomas prezidento Donaldo Trumpo pataisytas migraci...

JAV federalinis teisėjas Havajuose neribotam laikotarpiui pratęsė nurodymą, kuriuo stabdomas prezidento Donaldo Trumpo pataisytas migracijos draudimas, informuoja BBC.

Teisėjo Derricko Watsono sprendimas reiškia, kad D. Trumpas negalės priversti vykdyti draudimo šešių musulmoniškų šalių piliečiams atvykti į JAV, kol draudimui prieštaraus teismas. Sprendimą teisėjas priėmė vėlai trečiadienį, išklausęs Havajų valstijos advokatų ir JAV teisingumo departamento argumentus.

Havajai teigia, kad migracijos draudimas pakenktų turizmui ir būtų sunkiau pritraukti užsienio studentus ir darbuotojus. JAV lyderis savo ruožtu teigia, kad pataisytu migracijos draudimu siekiama užkirsti kelią teroristų patekimui į Jungtines Valstijas. JAV prezidento D. Trampo nurodymu 90 dienų laikotarpiui būtų draudžiama į JAV atvykti piliečiams iš Irano, Libijos, Somalio, Sudano, Jemeno ir Sirijos, o visiems pabėgėliams būtų taikomas 120 dienų trukmės draudimas.


Susiję

Šiaurės Amerika 66503729587368537

Rašyti komentarą

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

KVIEČIAME ĮSIGYTI

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item