Europos komisaras: ES atidarys migrantų centrus Afrikoje, nes mums reikia dar 6 milijonų migrantų

Europos migracijos komisaras Dimitris Avramopoulos pareiškė , jog Europos Sąjunga ruošiasi atidaryti prieglobsčio prašytojų centrus Vakar...

Europos migracijos komisaras Dimitris Avramopoulos pareiškė, jog Europos Sąjunga ruošiasi atidaryti prieglobsčio prašytojų centrus Vakarų ir Šiaurės Afrikoje, nes „žemynui reikia šešių milijonų migrantų“.

Kalbėdamas Ženevoje, komisaras tikino, kad teroristiniai išpuoliai nėra susiję su migracija ir perspėjo, kad „didžiausia grėsmė“ Europai yra „augantis populizmas, nacionalizmas ir ksenofobija“.

Pareikšdamas, jog „27 [valstybėms narėms] ateityje reikės 6 milijonų imigrantų“, Avramopuolos paaiškino, kad Europos Komisija ruošiasi atidaryti centrus Afrikoje, kurie skatins migrantus vykti į ES, nes paprasta atvirų sienų politika, kokia taikyta anksčiau, esą skatina populizmą.

Buvusio Atėnų mero teigimu, „mūsų pastangos paversti ES ir pasaulį saugesne vieta niekada neturi būti vykdomos mūsų atvirumo sąskaita“.

Parengta pagal Breitbart.com publikaciją


Susiję

Pažangos ideologija 7059992889845795142

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2017-03-23 10:18

  joo,atsiprašau skaitančiųjų,bet mano komentaras būtų-PYZ... Ar vis dar yra manančių,kad demokratiniais rinkimais Europoje galima kažką pakeisti?Beje,INFO tv-e šiandien išgirdau nuomonę esą nereikia nei per daug sureikšminti,nei per daug kreipti dėmesį į vykstančius teroro aktus Europoje.Panašu,kad ir toliau vešime "pabėgėlius" ir dar ne vieną tūkstantį.Juk Tautininkų partijos tiesiog užsispyrusiai nerenkame.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nelabai supratau jo argumentų. Dėl kokios priežasties REIKIA? Vienaip ar kitaip, tai sensacingi kliedesiai.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2017-03-23 14:17

  ar jie ten Briuselį geria ar ką stipriau vartoja? šiandien perskaičiau, kad Australija saugumo sumetimais atsisakė suteikti prieglobstį 500 pabėgėlių iš Sirijos.o britai atrodo jau susitaikė, kad praranda metropolijos kontrolę ir dabar
  tvarkosi sau naują saugią vietą gyventi ir šį sykį laikysis visų būtinų
  sanitarijos normų, kad neprilystų tarakonų.


  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2017-03-23 15:06

  dar nelabai. Australijos ir N.Zelandijos imigracijos įstatymai gan griežti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš čia apie šitą dalį: "o britai atrodo jau susitaikė, kad praranda metropolijos kontrolę ir dabar tvarkosi sau naują saugią vietą gyventi ir šį sykį laikysis visų būtinų sanitarijos normų, kad neprilystų tarakonų."

   Panaikinti
 5. Baltųjų europiečių genocidas įgauna pagreitį.
  Dabar aiškėja kodėl Briuselio funkcionieriai taip stengiasi apriboti ginklų įsigijimą. Kad niekas prieš Briuselio valdžią nesukiltų.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonimiškas2017-03-24 00:10

  Duokite Graikijai pinigu, arba uzplus ,,pabegeliai''. Nieko naujo, standartine schema. Valdininkai tylomis ims ismokas is ES biudzeto uz ,,pabegelius'', pastariesiems greiciausiai nieko apie tai nezinant. Tai tik dar labiau sustiprins patriotines Europos saliu jegas.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Anonimiškas2017-03-24 00:20

  Akivaizdu kad Eurosojuze pabegeliu tema plaunami milijonai euru, ir tokei urodai kaip Merkel ir Dimitris Avramopoulos gauna gerus "otkatus" uz si smegenu pudrinima/

  AtsakytiPanaikinti
 8. Va šitokie komisarai yra patys tikriausi europos duobkasiai.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Kas dar netiki kad vyksta baltosios rases genocidas???

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

KVIEČIAME ĮSIGYTI

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item