Atskleista, kaip atrodys nuo teroristinių išpuolių apsaugoti turėsianti siena aplink Eifelio bokštą

Paviešinta, kaip atrodys 2,4 metro aukščio siena aplink Eifelio bokštą, kuria bus siekiama užkirsti kelią teroristiniams išpuoliams prie ...

Paviešinta, kaip atrodys 2,4 metro aukščio siena aplink Eifelio bokštą, kuria bus siekiama užkirsti kelią teroristiniams išpuoliams prie vieno iš labiausiai turistų lankomų objektų Paryžiuje.

Aplink visą bokšto plotą bus pastatyta siena, kuri iš dviejų pusių bus stiklinė, o iš kitų dviejų - metalinė ir panaši į Eifelio bokšto išvaizdą.

Lankytojai, kurie anksčiau galėjo laisvai patekti ir po bokštu, dabar tai padaryti galės praėję patikros punktą.

Šis projektas Prancūzijai kainuos per 19 milijonų eurų ir buvo sugalvotas po to, kai mačete ginkluotas musulmonas buvo nušautas šalia Luvro muziejaus įėjimo. Siena turėtų aplink bokštą atsirasti jau šių metų rugsėjį.

Taip pat aplink bokštą bus įrengti patikros punktai, kiekvienas norintis įeiti į Eifelio bokštą turės būti patikrintas pareigūnų.

Parengta pagal Dailymail.co.uk informaciją

Susiję

Pasaulis 2968497562541600531

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2017-03-16 15:25

  joo,kaži ar jie taip kiekvieną paryžietį aptvers...Kaip kokiam zombių filme-jie ten su mačetėm ir bombikėm draskosi už stiklo o tu saugiai lindi ir nosies nekiši.Bet kiek ilgai,juk dirbti tai kažkam vis tiek reikės.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Matau ateitį:2017-03-16 16:07

  Atskleista, kaip atrodys nuo teroristinių išpuolių apsaugoti turėsianti siena aplink Paryžių.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nieko nebus - jie gi tokiu atveju kartu su tais teroristais save apsitvertų. Juk neišvarys vargšų pabėgėlių beigi kuo tikriausių prancūzų machmudų lauk - netolerantiška, racistiška, ksenofobiška beigi islamofobiška būtų. :)

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SKAITYKITE

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item