Naujasis Krokuvos arkivyskupas: genderizmas net pavojingesnis už komunizmą

Genderizmo ideologija, visiškai neigianti realybę, yra net pavojingesnė už marksizmą ir komunizmą, teigia naujasis Krokuvos arkivyskupas ...

Genderizmo ideologija, visiškai neigianti realybę, yra net pavojingesnė už marksizmą ir komunizmą, teigia naujasis Krokuvos arkivyskupas Marekas Jedraszewskis.

„Dievas sukūrė žmones kaip vyrus ir moteris, tuo tarpu genderizmas daro viską, kas įmanoma, kad šiuos skirtumus tarp vyrų ir moterų ištrintų“, - teigė arkivyskupas.

„Žvelgiant iš biologijos pusės, tai yra absurdas, bet tai nesibaigia vien su individualiu žmogumi. Genderizmas atneša dramatiškas pasekmes socialiniame gyvenime ir dabartinėje kultūroje.“

Kai praeitų metų gale popiežius Pranciškus paskyrė M. Jedraszewskį vadovauti Krokuvos arkivyskupijai, tuo labai pasipiktino homoseksualizmo ir transeksualizmo aktyvistai.

Pirmąsias savo šv. Mišias Krokuvoje sausio 28 d. M. Jedraszewskis laikė atsisukęs į altorių - taip, kaip Mišios būdavo aukojamos prieš 1969 m. liturginę reformą ir kaip tai daryti neseniai visus kunigus paragino Dieviškojo kulto ir sakramentų disciplinos kongregacijos vadovas kardinolas Robertas Sarah. Jo aukojamose Mišiose dalyvavo ir šalies prezidentas Andrzejus Duda.

Praeitų metų rudenį, kai Lenkijos parlamente buvo svarstomas abortų draudimo įstatymas, arkivyskupas Jedraszewskis, tuomet vadovavęs Lodzės arkivyskupijai, aukojo Mišias, kurias pavadino „išgelbėk moteris“ Mišiomis. Jų metu tikintieji buvo kviečiami apsirengti baltos spalvos rūbais, kurie simbolizuoja tyrumą.

Krokuvos arkivyskupija yra viena iš katalikiškiausių vyskupijų Europoje. Joje daugiau nei 50 proc. katalikų reguliariai bent kartą į savaitę dalyvauja Mišiose, o 19 proc. reguliariai priima Šventąją Komuniją - tai vieni geriausių rodiklių Europoje.

Parengta pagal Churchmilitant.com informaciją


Susiję

Religija 7302667474513571439

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2017-02-07 17:46

  Lyčių lygybės skleidėjai iš didelio rašto išėjo iš krašto. Dabar jie bando sulyginti lytis priverstinai. Pakeisdami kalbą, kalbėseną.

  Jau kai kur ne tėvas ir motina sakoma, o sakoma tėvas nr1 ir tėvas nr2. Ne vyras ir žmona, bet partneriai (kad neužgautų homoseksualių porų jausmų).

  Ne nėščia moteris, o nėščias žmogus (kad neužgautų transeksualių žmonių, kurie laukiasi vaiko).

  Teko girdėti, kad Anglijoje uždrausta kreiptis mis, misis. Nes tokie kreipiniai išryškina lyčių skirtumus, (kurie yra akivaizdūs).

  Gal kas nors žinot daugiau pavyzdžių?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Gerbiamam arkivyskupui derėtų atnaujinti savo žinias - genderizmas yra vienas iš komunizmo įrankių...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2017-02-12 08:54

  Teisingai, daug pavojingesnis, jis kerta per šaknis iš kurių išsivysto gyvybė, o be jos ateisim prie pradžios, tiksliau beždžionės.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2017-02-15 10:11

  O kuom komunizmo idėja yra bloga taip ir nesupratau. Sutinku, kad šią idėja sunku įgyvendinti šiame pasaulyje, o ypatč kai ją supurvino o galvažudžiai lyderiai kaip Stalinas. Tuom ji ir bloga? Blogas Stalinas ir kiti o ne pati idėja. Komunizmo idėja neliepia tremti į sibirą ir kitaip terorizuoti žmones, su kuom vis asocijuojasi mums. Ir kai tokie vyskupai pareiškia, kad komunizmas yra kažkas blogo tai visada norėtusi išgirsti kodėl? Kodėl kapitalizmas yra gerai o komunizmas blogai? Manau jog komunizme yra daugiau krikščionybės negu kapitalizme.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

KVIEČIAME ĮSIGYTI

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item