JAV prezidentas pasveikino Lietuvą Vasario 16-osios proga

Artėjant Vasario 16-ajai – Valstybės atkūrimo dienai, Lietuvą sveikina naujasis Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentas Donaldas J. Trump...

Artėjant Vasario 16-ajai – Valstybės atkūrimo dienai, Lietuvą sveikina naujasis Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentas Donaldas J. Trumpas. Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei atsiųstame laiške su 99-uoju Lietuvos nepriklausomybės jubiliejumi sveikinami ir visi mūsų šalies žmonės.

 „Jungtinės Valstijos didžiuojasi, galėdamos Lietuvą vadinti drauge ir Sąjungininke“, – pabrėžė JAV Prezidentas ir išsakė lūkestį dirbti kartu siekiant bendrų tikslų.

 „Lietuva yra vertinama NATO sąjungininkė, kuri rodo pavyzdį kitiems, vykdydama įsipareigojimus mūsų bendrai gynybai – tą akivaizdžiai patvirtina didinamos išlaidos gynybai, siekiant įgyvendinti sutartus NATO reikalavimus. Lietuvos parama Afganistane ir kovojant su ISIS dar kartą įrodo jos ryžtą siekti saugumo visame pasaulyje“, – rašoma Donaldo Trumpo laiške šalies vadovei.

JAV Prezidentas įvertino Lietuvos vaidmenį skatinant demokratiją ir stiprinant transatlantinę bendruomenę. Donaldas Trumpas pabrėžė, kad Lietuvos parama Ukrainos suverenitetui ir teritoriniam vientisumui, taip pat pastangos diversifikuoti energijos šaltinius padeda siekiant bendro tikslo – didesnio Europos ir regiono saugumo.


Susiję

Užsienio politika 7498159267633829519

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2017-02-11 11:14

  Tai svarbu, cia geras zenklas.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Man keista, kaip Grybauckaitė iš gėdos nesudega po šito pasveikinimo, prisiminusi, kaip JI reagavo į Trampo pergalę. Tiesą sakant, atsižvelgiant į liberast-libkoninės purvasklaidos, “apžvalgininkų” ir pan. atmatų siautėjimą, Trampas turėjo pilną moralinę teisę GEROKAI “šaltesnę” žinutę pasiųsti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aaa... Pider-genderistų popiežius jį "naujuoju" Hitleriu pavadino. Reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai :) iš karto matosi, kas pilitinėje arenoje yra mūsų "draugai", o kas - ne :) Trampas man padeda patikti :))

   Panaikinti
  2. "politinėje arenoje". Neraštingumas gi mano ;)

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2017-02-12 02:04

  Cia kaip tik ir yra tikrasis moralumas ir supratimas: pasiusta silta zinute kaip irodymas, kad tikroji situacija Lietuvoje yra puikiai zinoma.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

KVIEČIAME ĮSIGYTI

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item