Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisų svarstymas atidėtas pavasariui

Propatria.lt nuotrauka Mykolo Majausko ir Dovilės Šakalienės iniciatyva registruotos Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisų sv...

Propatria.lt nuotrauka
Mykolo Majausko ir Dovilės Šakalienės iniciatyva registruotos Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisų svarstymas atidėtas pavasariui.

Seimo nariui Petrui Gražuliui paprašius pertraukos iki kito posėdžio, už buvo 44 Seimo nariai, prieš – 53, bet penktadalio Seimo narių balsų užtenka, kad klausimo svarstymas būtų atidėtas, jei prašoma frakcijos vardu.

Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pakeitimo ir papildymo projektu būtų gerokai išplėsta smurto prieš vaikus sąvoka, jam prilyginant ir vaiko nepriežiūrą bei nepakankamą fizinių, emocinių ir socialinių vaiko poreikių tenkinimą, keliantį grėsmę vaiko sveikatai, raidai ar orumui.Susiję

Šeimos politika 1763690996954287652

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2017-01-17 18:59

  joo,neatsipalaiduokime,šakalienės ir co tikrai nesustos.Pasižiūrėkite žinias,kuriose skambiais šūkiais visi mes,buvę šiandien piketuoti prieš Majausko pateiktas pataisas,ir toliau buvome tapatinami su smurtautojais. Iš serijos:smurtas prieš vaikus ir vėl neuždraustas,arba-Seimas ir vėl nesiryžo uždrausti smurto prieš vaikus.Gal atsirastų galų gale koks teisininkas,kuris paaiškintų visiems,tame tarpe ir Majauskui su Šakaliene,kad smurtas prieš vaikus JAU YRA UŽDRAUSTAS ir tegul jie nustoja žmonėms meluoti,kad yra atvirkščiai.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Manote, jie to nežino ir dėl to nežinojimo meluoja? :)
   Beje, dar vienas punktas: įsivaizduojate, kaip, priėmus tokį... khhmm... "įstatymą" būtų paprasta užčiaupti "ideologiškai neteisingų pažiūrų" politikus ir (arba) visuomenės veikėjus? Užtektų anoniminio kokios nors "tolerantiškos" kontorėlės skundo ir pradėtos bylos su grasinimais atimti vaikus - ir žmogelis gerai pagalvotų, ar verta rizikuoti ir burnoti prieš tarybų valdž... oi, t.y. prieš progresyviai liberalią ideologiją. Pasaka, o ne įrankis! :)

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2017-01-18 10:33

  Gerai, kad pristabdė, nesusipratėliai gal persigalvos iki pavasario jų tamsias galvas gal šilti saulės spinduliai paveiks, šakalys prie saulės nesulapos, bet sveikas žmogus tikrai pasikeis, iš vis reikia įvest balsavimo kvotas, kas vaikų neturi , balsuoti negali, kas vieną, tik pusė balso, toliau jau galima, kartais apima keistas jausmas, neturintys vaikų plėšosi dėl jų auklėjimo.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O labiausiai plėšosi visokių "netradicinių lytinių orientacijų" faunos "teisių gynėjai". Kaip ten sako - "minčių kyla įvairių"? :)

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

KVIEČIAME ĮSIGYTI

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item