Didžioji Britanija sieks europiečius imigrantus palikti be pašalpų

Didžiosios Britanijos vyriausybė nemokės socialinių pašalpų imigrantams iš Europos Sąjungos (ES) šalių po išstojimo iš Bendrijos. Šal...

Didžiosios Britanijos vyriausybė nemokės socialinių pašalpų imigrantams iš Europos Sąjungos (ES) šalių po išstojimo iš Bendrijos.

Šalies premjerei Theresai May artimi šaltiniai teigia, kad vyriausybė sieks nebemokėti socialinių išmokų darbuotojams iš ES šalių norint atbaidyti nekvalifikuotus ir už mažus atlyginimus pasiruošusius dirbti žmones. 

Iš šiuo metu šalyje esančių daugiau nei dviejų milijonų ES piliečių apie 300 tūkst. gauna socialinę paramą. Anot ekspertų, tokia vyriausybės pozicija reiškia, kad Jungtinė Karalystė gali bandyti likti bendroje rinkoje ir visiškai neuždrausti imigracijos.

Socialinių pašalpų sumažinimas sutaupytų pinigų biudžetui, sustabdytų nekvalifikuotų darbuotojų srautą bei tikėtina prisidėtų prie greitesnio atlyginimų augimo. 


Susiję

Ekonomika 2673961753016453876

Rašyti komentarą

  1. Visiškai logiškas sprendimas - tiksliau, būtų logiškas, jei pašalpų nemokėtų VISIEMS imigrantams.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Anonimiškas2017-01-03 13:48

    joo,atbaidyti nekvalifikuotus ir už mažus atlyginimus dirbančius Es piliečius...O nekvalifikuotų ir dirbti net nesiruošiančių afrikiečių ir arabų nesiruošia atbaidyti?

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

KVIEČIAME ĮSIGYTI

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item