D. Trumpas nutraukė sirų pabėgėlių priėmimą į JAV

JAV prezidentas Donaldas Trumpas pasirašė dekretą, kuriuo neapibrėžtam laikotarpiui nutraukė pabėgėlių iš Sirijos priėmimą į JAV, taip pa...

JAV prezidentas Donaldas Trumpas pasirašė dekretą, kuriuo neapibrėžtam laikotarpiui nutraukė pabėgėlių iš Sirijos priėmimą į JAV, taip pat 120-čiai dienų pristabdė pabėgėlių priėmimą iš kitų šalių. Tokiomis priemonėmis, anot jo, siekiama neįsileisti į šalį „radikalių musulmonų teroristų“, informuoja BBC. 

„Sirijos piliečių, kaip pabėgėlių, įvažiavimas į šalį prieštarauja Jungtinių Valstijų interesams, ir aš pristabdau jų įsileidimą tol, kol nuspręsiu, kad įvyko esminių pokyčių (...), dėl kurių sirų pabėgėlių priėmimas atitinka nacionalinius interesus“, - teigiama dekreto tekste.

Dekrete teigiama, kad JAV pristabdo pabėgėlių priėmimo programą 120 dienų, siekdamos išsiaiškinti, ar veiksmingos šiuo metu galiojančios taisyklės. Tekste taip pat pažymima, kad JAV priims ne daugiau kaip 50 tūkst. pabėgėlių 2017 finansiniais metais ir kad prioritetas bus teikiamas pabėgėliams, persekiojamiems dėl religinių motyvų.


Susiję

Šiaurės Amerika 4967775883600417949

Rašyti komentarą

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

KVIEČIAME ĮSIGYTI

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item