Vokietijoje sulaikytas 12-metis irakietis, du kartus bandęs įvykdyti teroristinį išpuolį

Vos 12 metų berniukas, turintis dvigubą Vokietijos ir Irako pilietybę, Vokietijoje buvo sulaikytas dėl bandymo įvykdyti teroristinį išpuo...

Vos 12 metų berniukas, turintis dvigubą Vokietijos ir Irako pilietybę, Vokietijoje buvo sulaikytas dėl bandymo įvykdyti teroristinį išpuolį.

Įtariama, kad lapkričio 26 dieną berniukas Liudvigshafeno miesto kalėdinėje mugėje padėjo iš parako pagamintą sprogmenį, prie kurio buvo pritvirtinti ir vinys bei varžtai, kad sprogusi bomba aplinkiniams padarytų dar daugiau žalos. Sprogmuo buvo padėtas į krūmus, tačiau nesprogo.

Išpuoliui nepavykus, berniukas bandė ir antrą kartą - šį kartą sprogmenį padėdamas į krūmus šalia miesto rotušės aikštės. Tačiau sprogmenį pastebėjo pro šalį ėjęs praeivis ir pranešė policijai. Išminuotojai nukenksmino sprogmenį, o berniukas buvo sulaikytas tą pačią dieną.

12-metis įtariamasis - jauniausias kada nors teroristinį išpuolį bandęs įvykdyti asmuo Europoje.

Policijos teigimu, sprogmuo buvo pagamintas iš sprogstamųjų medžiagų, naudojamų fejerverkų gamyboje, ir būtų tik užsidegęs, bet ne sprogęs.

Parengta pagal Telegraph.co.uk informaciją


Susiję

Pasaulis 6494160206970880474

Rašyti komentarą

  1. Mažas dar - bet nieko, išmoks. Va, jo vyresnis "kolega" kur kas veiksmingiau pasirodė: https://plus.google.com/118198014712853689988/posts/ABigsisi9mA
    Lauksim liberaliai-tolerantiškų veikėjų komentarų iš serijos "če nesiskaito - gereu apie lietuviū nusikaltėlius rašykit!" beigi "nusikalstamumas visoms rasėms ir tautybėms būdingas!" :)

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SKAITYKITE

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item