Tyrimas: migrantai Vokietijoje vis labiau izoliuojasi nuo vietinės kultūros

Migrantų bendruomenės Vokietijoje gyvena vis labiau nuo šalyje vyraujančios kultūros izoliuotą gyvenimą. Didžiausias migrantų krizės iš...

Migrantų bendruomenės Vokietijoje gyvena vis labiau nuo šalyje vyraujančios kultūros izoliuotą gyvenimą.

Didžiausias migrantų krizės iššūkis Vokietijai buvo tinkamas migrantų iš Artimųjų Rytų, Šiaurės Afrikos ir kitų vietų integravimas į šalies visuomenę. Naujas Vokietijos apgyvendinimo ir miesto plėtros asociacijos atliktas tyrimas parodė, jog migrantai ne tik tinkamai nesintegruoja į visuomenę, bet net atvirkščiai - vis labiau nuo jos izoliuojasi ir dažnai visiškai atmeta Vokietijos kultūrą.

Tyrimas atskleidžia, kad migrantų bendruomenės didžiuosiuose miestuose kur kas dažniau renkasi izoliuotis nuo aplinkos nei užmegzti ryšius su aplinkiniais. 

Toks pat tyrimas buvo atliktas ir 2008 metais. Tyrimų palyginimas parodo, kad nuo 2008 iki 2015 metų migrantų atsiribojimas nuo Vokietijos kultūros ir vietinių vokiečių stipriai padidėjo.

Tyrimo metu apklausta 80 migrantų, į Vokietiją atvykusių 2014 metais, 40 migrantų, į šalį atvykusių tarp 2008 ir 2014 metų, bei 40 prieglobsčio prašytojų, Vokietijoje atsidūrusių paskutinės migrantų bangos metu.

Vokietija naujųjų migrantų integracijai per metus išleidžia milijardus eurų, tačiau šis ir daugelis kitų tyrimų rodo, jog atvykėlių integracija nėra sėkminga.

Kai kurie Vokietijos sociologai, tokie kaip Annette Treibel, net siūlo patiems vokiečiams integruotis į migrantų kultūras, kad „jie jaustųsi labiau laukiami“. Pasigirsta siūlymų ir šalies mokyklose įvesti privalomas arabų kalbos pamokas, esą tam, kad atvykėliai nesijaustų „išskiriami“.

Žaliųjų partijos politikas Kurtas Edleris net pareiškė, jog iš prieglobsčio prašytojų nereikėtų reikalauti integracijos, o verčiau reikėtų jiems „atiduoti“ kurį nors miestą ir pavadinti jį „Naujuoju Alepu“.

Parengta pagal Breitbart.com informaciją


Susiję

Pasaulis 4163323589872111501

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2016-12-06 14:23

  joo,nestebina.O štai Freiburge,Vokietijoje taip vadinamas pabėgėlis išprievartavo ir nužudė studentę,kuri buvo ES struktūrose dirbančio teisininko dukra.Ji beje dar savanoriavo pabėgėlių centre.Tėvas,prašė,NE,neatspėjote,ne teisingumo,bet,kad žmonės ateinantys į laidotuves neštų ne gėles,bet aukotų pinigus, tam kad,DABAR laikykitės,- vargšai pabėgėliai ,kuriems gresia deportacija iš Vokietijos,nebūtų išsiūsti.Dabar klausimas-kaip manote,ar tokiems klabukams,ant multikultūros aukuro paaukojusiems savo vaikus,rūpės MŪSŲ vaikai...Ir dar klausimėlis,kuo jie ten tuose Vakaruose žmonėms smegenis plauna-feiriu ar eisu.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Gal jiem i maisto produktus ka nors deda, pvz fluora i geriama vandeni. Visiskas tautos suzombinimas, cia jau eina kalba apie S. Korejos lygmeni.

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item