Ohajo studentai pagerbė išpuolį įvykdžiusį musulmoną kaip „policijos žiaurumo“ auką

Ohajo valstijos universiteto studentai neseniai studentų miestelyje išpuolį įvykdžiusį musulmoną Abdulą Razaką Ali Artaną įrašė į sąrašą ...

Ohajo valstijos universiteto studentai neseniai studentų miestelyje išpuolį įvykdžiusį musulmoną Abdulą Razaką Ali Artaną įrašė į sąrašą nebaltaodžių, kurie esą buvo neteisingai nužudyti policijos pareigūnų per paskutinius porą mėnesių.

Užpuolikas Artanas Ohajo valstijos universiteto studentų miestelyje siekė suvažinėti pro šalį ėjusius žmones automobiliu, o po to išlipo ir puolė juos peiliu. Sužeidęs 12 žmonių, jis galiausiai buvo nušautas universiteto policijos pareigūno. Atsakomybę už išpuolį prisiėmė „Islamo valstybė“, pareiškusi, kad Artanas buvo „jų karys“.

Universiteto laikraščio The Lantern kalbinta ten dirbanti profesorė Pranav Jani teigė, jog „supranta, kodėl Artanui teko imtis smurto“. Jos teigimu, vyras buvo piktas dėl to, kaip visuomenėje žvelgiama į musulmonus.

Tą patį kalbėjo ir studentai, susirinkę pagerbti aukų, kurias esą neteisingai nušovė policijos pareigūnai. Šiame sąraše - ir Artanas. Pasak renginio dalyvių, bent keli asmenys šiame sąraše prieš mirštant atliko sunkius nusikaltimus, bet tai pareigūnams esą nesuteikia teisės jų nušauti.

„Protestas prieš policijos žiaurumą pamini tiek nekaltus, tiek kaltus asmenis, nes mes žinome, jog kad ir koks būtų nusikaltimas, teisingumas ir deramas bylos nagrinėjimas neturi nieko bendro su policininko kulka“, - teigė vienas iš renginio dalyvių.

Protesto pabaigoje studentai padrąsinti prisidėti prie kito studentų miestelyje vyksiančio protesto - šį kartą prieš išrinktąjį prezidentą Donaldą Trumpą.

Parengta pagal Breitbart.com informaciją


Susiję

Pažangos ideologija 3809840427199092434

Rašyti komentarą

 1. Tokios kultūros, kurioje universitetai patampa praplautsmegenių idiotų kepyklomis, nieko gero nelaukia.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2016-12-16 21:25

   Aš tai jau apie 1980-us girdėjau, kad JAV universitetai didžiausia komunistų kepykla... Įdomu, ar ne?
   Alinski savo "mein kampf" - veikalą, nurodantį kaip bolševikams perimti valdžią JAV visiems laikams, išleido 1971-ais. Bardakas Oblauchinas tai dėstė, o Hilary Klinton pagal jį rašė savo diplominį...

   Panaikinti
 2. Nežiniukas2016-12-16 08:37

  Nėra ko piktintis: čia tos politikos - jokio smurto - logiška pasekmė.

  Pas mus pasirodo irgi tėvai smurtauja prieš vaikus, kai jiems retkarčiais suorganizuoja beržinę košę (nors aš pats skiriu tėvų smurtą nuo tėvų taikomos fizinės bausmės).

  Skirtumas tik tas, kad ten su nesmurtavimo politika nueita toliau. Nors filmo "Viską griaunantis" kūrėjai, pašaržavę apie ateities bedančius policininkus nesitikėjo, kad jų lengvas šaržas iš tikrųjų buvo pranašystė.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš nesipiktinu - aš konstatuoju faktą. Apskritai, alach-babachai, jeigu būtų protingesni, tiesiog palauktų: per dvi-tris kartas libtardai nuvarys Vakarus į kapus kur kas veiksmingiau, negu bet kokie džihadai. Tiesą sakant, kebabų pasprogdinimai-pašaudymai kaip tik mobilizuoja dar mąstymo gebėjimo nepraradusius žmones ir tuo kiek pristabdo puvimo procesą. :)

   Panaikinti
 3. H. Amlietas2016-12-16 14:45

  Kažkas negerai Amerikonijos karalystėj...

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2016-12-16 14:52

  neaišku kas didesni bepročiai: ar tas su peiliu, ar tie infantilai "pagerbėjai" .be to tokiose paraudonavusiose akademinėse bendruomenėse geriau nereikšt kitokios nuomonės jei nenori būti igoruojamas ar net pjudomas.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2016-12-16 18:34

  joo,pritariu Pikcui,niškentė musulmonai,tereikėjo dar truputėlį, apsimetant ramiais pabūti ir vietinių liberastų ,bei savo vieno,dviej,trijų ar keturių žmonų pagalba,dar per vieną ar dvi kartas jau savo kalifato svajonę būtų įgyvendinę.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2016-12-16 18:37

   tarp kitko-Slovakija priėmė įstatymą,draudžiantį šalyje registruoti islamo religiją.Ir mečečių ten nėra...

   Panaikinti
 6. Anonimiškas2016-12-24 17:25

  Darvinas bandė įrodyti, kad žmogus kilęs iš dvikojo padaro beždžionės, tai tie kuris protestuoja, ir žudo nekaltus, ne jų skonio, tikriausiai dar vystosi, neaišku kiek reiks jiems laiko iki taps tikru homosapiens.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SKAITYKITE

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item